Szafki to podstawowe meble. Te, które mamy w naszej ofercie, z powodzeniem dopełnią aranżacji salonu, gabinetu albo pokoju dziennego, jednak mogą także w pełni zastąpić szafki nocne lub niektóre podręczne stoliki dodatkowe. Ich zastosowanie jest niemal zupełnie dowolne, a to dlatego, że postanowiliśmy liberalnie podejść do kwestii projektu konstrukcji szafki.

 • SZAFKA LARVIK ARANŻACJASZAFKA LARVIK
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowa Szafka Larvik

  1230,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA KAGOSHIMASZAFKA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA SAUDASZAFKA SAUDA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Sauda

  1360,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1270,00 
 • SZAFKA HEROYSZAFKA HEROY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Heroy

  1220,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1270,00 
 • Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  660,00 
 • Szafka AskoySzafka Askoy czarna podstawa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka Askoy

  1280,00 

Szafka szafce nierówna

Szafki Hügle to duży wybór standardowo niewielkich mebli wykonanych z jedynie dwóch materiałów: stali wysokiej jakości oraz naturalnego drewna od sprawdzonych dystrybutorów. W katalogu znajdują się zarówno typowe szafki z rozległym frontem, jak i mniej standardowe konstrukcje, które posiadają jedynie szufladę albo sam blat wsparty na wytrzymałej i stabilnej konstrukcji. Tak duża różnorodność oznacza w praktyce pełną wolność przy planowaniu aranżacji oraz otwiera nowe możliwości, na przykład w zakresie wykorzystania przestrzeni pod samą szafką.
Zwracając uwagę na detale, stworzyliśmy konstrukcje, które przyciągają swoim oryginalnym charakterem, a także takie, które zwracają na siebie uwagę bardzo klasycznym wyglądem i maksymalną funkcjonalnością.

Meble muszą być robione ręcznie

Wszystkie szafki z oferty marki Hügle są meblami wykonywanymi ręcznie. Ma to olbrzymie znaczenie, ponieważ w dobie pełnej mechanizacji produkcji paradoksalnie coraz łatwiej o błąd. Kiedy nikt nie sprawdza wyników pracy maszyn na bieżąco, często to osoba składająca szafki jest tą, która dowiaduje się o wadzie wyrobu. Dzięki zachowaniu tradycyjnej, ręcznej metody produkcji, kontrolę jakości przechodzi nie tylko ukończona szafka, która zresztą zostanie do Ciebie dostarczona w całości, ale także wszystkie elementy, które powstają po drodze. Każde, nawet najmniejsze niedociągnięcie, zostanie wychwycone przez pracowników i natychmiast naprawione. Oto przewaga mebli robionych ręcznie nad tymi, które powstają w zautomatyzowanych fabrykach.
Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że maszynowa produkcja jest tańsza, ale odbiera meblom duszę – powstają setki i tysiące identycznych produktów, które tworzone są według prostych projektów (bo te najszybciej można zrealizować). Tylko meble robione ręcznie, mają jeszcze swój indywidualny charakter, czyli to, co sprawia, że w danej aranżacji albo prezentują się dobrze, albo… bardzo dobrze.

Proste jest piękne

Kanwą dla wszystkich projektów szafek Hügle były klasyczne modele i proste bryły. Ich uniwersalny, ponadczasowy charakter sprawia, że znakomicie wpasowują się praktycznie w każdą aranżację. W tych klasycznych podkreślają prostą elegancję, a w bardziej ekstrawaganckich stanowią równowagę dla krzykliwych barw lub niezwykłych wzorów. Proste projekty szafek sprzyjają również zachowaniu ich pełnej funkcjonalności. W przypadku mebli bowiem związek między wyglądem zewnętrznym a użytecznością jest często aż nader wyraźny – szafki o nietypowych liniach mają niedużą pojemność, częściej są wykonane niedokładnie i zwykle w ramach dowolnej aranżacji wyglądają po prostu dziwnie.
Ograniczyliśmy więc ilość nietypowych elementów w projektach – nie stosujemy nietypowych rozwiązań, jeśli chodzi o fronty meblowe, a wodze fantazji puszczamy jedynie przy projektowaniu stalowej konstrukcji. To wystarczy, aby uzyskać nietuzinkowy wygląd, a przy tym nie wpływa negatywnie na funkcjonalność całego mebla.

Wiara w drewno

Jako podstawowy materiał do budowy szafek wytypowaliśmy drewno. To ponadczasowe rozwiązanie – stosowane od dawna ma swój unikalny charakter i kojarzy się z luksusem, a poza tym, po odpowiednim zabezpieczeniu (oferujemy olejowanie i lakierowanie) staje się bardzo odporne na wodę i promieniowanie UV. Jesteśmy przekonani, że drewniana szafka wzbogaci każde wnętrze. Dzięki naturalnym rysunkom drewna nawet prosty projekt staje się niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju i przy okazji nabiera dynamiki, jakiej nie nad mu żaden inny materiał. W połączeniu ze stalą drewno prezentuje się jeszcze okazalej, dlatego nasze szafki często podbijają serca inwestorów tak, że ci po pierwszym zamówieniu chętnie wracają składać kolejne.

Produkujemy dla Ciebie

Projekty szafek, które oferuje marka Hügle powstały na podstawie opinii klientów. W przeciwieństwie do innych producentów, nie zaczynaliśmy od widzimisię projektanta, tylko od zebrania twardych danych i ich analizy. Sprawdziliśmy, co jest potrzebne i w jaki sposób możemy poprawić obecne na rynku wzory tak, aby spełniły wszystkie oczekiwania klientów. Nasze szafki mają ładnie wyglądać, to prawda. Przede wszystkim jednak zostały stworzone po to, aby dobrze Ci służyły. Wygląd jest tu tylko dodatkiem – bardzo istotnym, ale tylko dodatkiem. Z tego samego powodu poza katalogowymi wersjami mebli, sprzedajemy też produkowane na indywidualne zamówienie szafki na wymiar. Jeśli więc spodoba Ci się któryś wzór, ale wymiary nie będą odpowiednie, to nic straconego: możemy przygotować szafkę według wybranego projektu, dostosowując jej wymiary do Twoich potrzeb.