Niepowtarzalny design mebli może, a nawet powinien, łączyć się z ich funkcjonalnością. Dowodem na skuteczność osiągnięcia tego założenia są szafki z szufladą od hügle.pl. W naszej firmie kładziemy nacisk na praktyczne zastosowanie produktów. Z jednej strony nawiązują one do wybranego stylu projektowania i aranżacji wnętrz, z drugiej – dają większe możliwości stałego przechowywania rzeczy. Wśród takich własności są artykuły o różnych gabarytach. Drobiazgi można odkładać na górny blat, a większe chować właśnie do szuflady. Trzeba zaznaczyć, że marka produkuje modele o odmiennych pojemnościach i wymiarach. Wszystko po to, aby spełnić najczęstsze oczekiwania klientów. Dla wielu duże znaczenie ma powierzchnia użytkowa szafki, ale inni szukają na przykład modnego dodatku do małego pokoju. Podobne wymagania dotyczą też odbiorców masowych, czyli firm i instytucji publicznych. Szafki z szufladą będą pasowały do wystroju w danym biurze czy obiekcie noclegowym. Wielu użytkowników zwraca uwagę na takie detale.

 • -15%
  SZAFKA LARVIK ARANŻACJASZAFKA LARVIK
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowa Szafka Larvik

  1045,50 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA SAUDASZAFKA SAUDA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Sauda

  1156,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1079,50 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 

Wszechstronność zastosowania szafek z szufladą

Możliwość rozmieszczenia mebla w różnych pomieszczeniach mieszkalnych czy biurowych zdecydowanie podnosi atrakcyjność takiej propozycji. Szafki z szufladą, pochodzące z naszej polskiej produkcji, pasują zarówno do przedpokoju czy sypialni, jak też prywatnego gabinetu. Mogą to być modele Edsberg czy Salla. Wstępnie przywołany cechuje się urzekającą prostotą i sporą przestrzenią znajdującą się bezpośrednio pod szafką. Można tam schować książki lub gazety, które błyskawicznie wychwyci się dzięki ograniczeniom w formie nóżek. Mebel jest świetnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, gdzie liczy się optymalne zagospodarowanie dostępnej powierzchni. Szafki z szufladą to także wersja Salla o ciekawie krzyżujących się profilach stalowych. Może spełniać zarówno funkcję szafki nocnej w sypialni, jak też wyposażenia w pokoju hotelowym. Co ważne, obie opcje są dostępne w różnych odmianach blatów. Kolor naturalnego dębu to tylko jedno z rozwiązań. Innymi są odcienie: olejowany, bielony, ciemny, szary czy czarny. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Szafki z szufladą o zróżnicowanej pojemności

Możliwość schowania codziennych drobiazgów albo uporządkowania przestrzeni roboczej to kolejna zaleta oferty przedstawiającej szafki z szufladą. Do takiej kategorii mebli produkowanych przez hügle.pl zaliczają się propozycje Sauda oraz Larvik. Choć pozornie są do siebie bardzo podobne, to istnieje zasadnicza różnica związana z wymiarami obu opcji. Pierwsza jest dostępna w wariancie 60 x 40 x 60 cm. Druga to z kolei rozmiar 55 x 35 x 55 cm. Już same wizualizacje sugerują, że Larvik jest idealny dla niższych łóżek czy sof. Poza tym utrzymany w delikatnie ciemniejszej, dębowej kolorystyce będzie dobrze współgrał z takimi panelami podłogowymi. Dla odmiany Sauda ma pojemną szufladę z systemem cichego domyku. Ten mechanizm sprawia, że nawet próba bardziej gwałtownego zamknięcia nie skończy się głośnym trzaśnięciem. Należy też wspomnieć, że wytwórca wyeliminował staromodne uchwyty na rzecz opcji Push to open. Wystarczy sprawne wyczucie oporu, a następnie delikatne przyciśnięcie szuflady. Wszystkie meble dostępne są w formie złożonej, a więc gotowej do użytku.