Projekt przyciągający wzrok klienta, a także konkretne przeznaczenie użytkowe wyróżniają szafki metalowe z drewnianym blatem. Taka konstrukcja jest gwarancją wytrzymałości na uszkodzenia, jak też jedną z najpopularniejszych opcji w sferze designu. Tym bardziej że klienci hügle.pl mogą dokonywać samodzielnych zmian kolorów czy materiałów. Druga z propozycji uwzględnia elementy drewniane, które mogą powstawać także z egzotycznych gatunków surowca. Wystarczy wspomnieć o odmianach: Bubinga, Palisander Eldorado lub Indyjski. Szafki metalowe z drewnianym blatem mogą być alternatywą dla całkowicie zabudowanej komody. Ich zakup będzie zasadny, gdy przyszły użytkownik nie chce na przykład zasłaniać meblem atrakcyjnej dekoracji naściennej. Podobnie gdy przestrzeń mieszkalna jest ograniczona, szafka wizualnie powiększy takie wnętrze. Oczywiście przy zastosowaniu innych, uzupełniających rozwiązań aranżacyjnych. Poza tym te modele od polskiego producenta są po prostu stylowe.

 • -15%
  SZAFKA LARVIK ARANŻACJASZAFKA LARVIK
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowa Szafka Larvik

  1045,50 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA KAGOSHIMASZAFKA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA SAUDASZAFKA SAUDA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Sauda

  1156,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1079,50 
 • -15%
  SZAFKA HEROYSZAFKA HEROY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Heroy

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 
 • -15%
  Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  561,00 
 • -15%
  Szafka AskoySzafka Askoy czarna podstawa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka Askoy

  1088,00 

Nowoczesność szafek metalowych z drewnianym blatem

Zgodność z aktualnie obowiązującymi trendami designu oznacza jednocześnie próbę sprostania odmiennym oczekiwaniom aranżacyjnym. Szafki metalowe z drewnianym blatem premium są w stanie spełnić takie potrzeby, a przykładem będą modele Kagoshima i Munkfors II. Wstępnie wymieniony w podstawowej wersji ma jasny odcień profili malowanych proszkowo. Mały blat oraz niewielka szuflada są osadzone w awangardowej konstrukcji geometrycznej z nóg. Munkfors II to zaś propozycja dla radykalnych minimalistów. Chodzi o klientów, którzy stawiają niemal wyłącznie na funkcjonalność, przy istotnym ograniczeniu oczekiwań wizualnych. Minimalizm jest tu priorytetem, co udowadniają też wymiary szafki: 35 x 35 x 60 cm. Niezależnie od pewnych ograniczeń ma sporą wysokość ułatwiającą korzystanie z blatu. Brak szuflady dla niektórych jest dużą zaletą, ponieważ swoje dokumenty mogą odłożyć bez konieczności głębszego chowania. Szafki metalowe z drewnianym blatem są więc interesującą ofertą dla wielu potencjalnych klientów.

Gotowe szafki metalowe z drewnianym blatem

Potencjalny nabywca mebli liczy też na dodatkowe korzyści związane z ich zakupem. Jeśli zdecyduje się akurat na szafki metalowe z drewnianym blatem, otrzymuje podobne korzyści, jak przy wyborze innych propozycji z katalogu hügle.pl. Po pierwsze, bezpieczny transport, który ma największe znaczenie przy dostarczaniu mebli o dużych gabarytach. Po drugie, odbiór gotowych modeli bez konieczności ich samodzielnego skręcania. Coraz większa grupa producentów stawia na warianty wymagające późniejszego montażu zgodnego z instrukcją. Niestety, nie zawsze jest ona jasna i precyzyjna, a część klientów zwyczajnie nie ma czasu lub ochoty na dodatkową pracę. Stąd nasza marka poszła pod prąd obowiązujących tendencji, odciążając nabywcę od żmudnych oraz często problematycznych aktywności. Szafki metalowe z drewnianym blatem przyjeżdżają pod wskazany adres już złożone, a jedynym zadaniem odbiorcy pozostaje ich ustawienie. Ekskluzywne propozycje meblowe często są dostępne z atrakcyjnym rabatem cenowym.