Konsole to najbardziej niepozorne meble w wielu aranżacjach. Ich funkcja jest bardzo zmienna, a musi za nią nadążyć estetyka. Jednocześnie jednak zwykle konsole pozostają w cieniu – stanowią pomocniczy element aranżacji, więc nie powinny być przesadnie rozbudowane. W swoich projektach uwzględniliśmy potrzeby różnych inwestorów: i tych, którzy przewidzieli dla konsol poślednie funkcje, i tych, którzy chcą z nich uczynić jeden z najważniejszych elementów wystroju. Nowoczesne, industrialne, stylowe i eleganckie konsole, zbudowane z połączenia drewna i metalu to idealne dopełnienie aranżacji salonu lub przedpokoju.

 • -10%
  Konsola SorKonsola Sor
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Konsola Honefoss I

  1935,00 
 • -10%
  KONSOLA KINGS CROSS SMALLKONSOLA KINGS CROSS SMALL
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Konsola King Cross Small

  900,00 
 • -10%
  Komoda LinsellKomoda Linsell wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Konsola LINSELL

  3474,00 
 • -10%
  Konsola TokyoKonsola Tokyo wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Konsola Tokyo

  981,00 
 • -10%
  Konsola z szufladą Hansta III aranżacja z czarnym stelażemKonsola z szufladą Hansta III wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Konsola z szufladą Hansta III

  1521,00 
 • -10%
  Komoda SkobyKomoda Skoby wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Loftowa Komoda Skoby

  2169,00 
 • -10%
  aa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Konsole Mardel 2 set

  1008,00 
 • -10%
  Konsola HanstaKonsola Hansta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Konsola Hansta

  891,00 
 • -10%
  Konsola SorKonsola Sor
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Konsola Honefoss

  2052,00 
 • -10%
  Stolik kawowy Namsos rzut z góryStolik kawowy Namsos rzut z góry
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Konsola Honefoss II

  1035,00 
 • -10%
  KONSOLAKONSOLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Konsola Yatabe Large

  945,00 
 • -10%
  HanstaHansta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Konsola z szufladą Hansta

  1233,00 
 • -10%
  Konsola z szufladą HirosakiKonsola z szufladą Hirosaki
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Konsola z szufladą Hirosaki

  1305,00 
 • -10%
  Konsola HanstaKonsola Hansta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola Hamar

  1080,00 1170,00 
 • -10%
  Konsola HirosakiKonsola Hirosaki
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola Hirosaki

  1017,00 
 • -10%
  Konsola Sor rzut
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola Sor

  1071,00 
 • -10%
  Konsola Stavanger
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola Stavanger

  2178,00 
 • -10%
  Konsola TumbaKonsola Tumba wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola Tumba

  954,00 
 • -10%
  Konsola z szufladą Hansta IIKonsola z szufladą Hansta II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola z szufladą Hansta II

  1215,00 
 • -10%
  Konsola z szufladą NamsosKonsola z szufladą Namsos
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola z szufladą Namsos

  1485,00 
 • -10%
  KONSOLA BOSTON LARGEKONSOLA BOSTON LARGE
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Konsola Boston Large

  882,00 
 • -10%
  Konsola DrammenKonsola Drammen
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Konsola Drammen

  1035,00 
 • -10%
  Konsola SorKonsola Sor
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Konsola Hansta I

  981,00 
 • -10%
  Konsola OrlandKonsola Orland wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Konsola Orland

  2232,00 

Konsole w stylu skandynawskim.

Meble Hugle są wykonywane z niezwykłą dokładnością oraz pomysłowością, dlatego też charakteryzują się pięknym całokształtem. Już nawet w początkowym procesie projektowania dokłada się wszelkich starań, aby były wręcz idealne. W meblach tych wszystko jest dokładnie przemyślane, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i również estetyki. Do produkcji mebli Hugle używa się najlepszych jakościowo materiałów, pochodzących od dobrych dostawców.

Konsole, jakie można znaleźć w ofercie Hugle to przede wszystkim prosta nowoczesność, która opiera się głównie na sprawdzonych rozwiązaniach. Wszystko tutaj ma swoje określone miejsce. Kształt konsoli, jej wymiar oraz sposób wykonania przekłada się na całokształt. Wszystkie meble, jakie oferuje firma Hugle są wykonywane ręcznie, dlatego też żadne niedoskonałości nie mają tu miejsca.

Nowoczesna konsola- idealna do każdego wnętrza.

Jeśli szukasz dodatku, który dopełni wnętrze Twojego salonu, to wybierz nowoczesną i innowacyjną konsolę w stylu skandynawskim. Sprawdzi się ona w każdym pomieszczeniu, zarówno w tym minimalistycznym, jak i również nowoczesnym. Prostota jej wykonania oraz świetny styl sprawią, że nada ona wnętrzu nowego wyglądu. Jej wysoka jakość jest największą zaletą każdej konsoli. Wymiary tego mebla są bardzo zróżnicowane. W ofercie można znaleźć mniejsze, jak i większe konsole. Różnią się one oczywiście tylko i wyłącznie wymiarami, ponieważ ich sposób wykonania jest taki sam.

Konsola, jako mebel firmy Hugle to niezawodność w każdym calu. Zarówno kształt, jak i kolory tego mebla nie są przypadkowe. Tutaj wszystko jest dobrane pod odpowiedni styl, tak aby tworzyło jedną spójną całość. Oferta firmy Hugle w kategorii konsole jest naprawdę bardzo bogata. Dzięki temu każdy klient może wybrać coś dla siebie, co będzie mu odpowiadało zarówno pod względem finansowym, jak i przestrzennym.

Czym charakteryzują się konsole Hugle?

Chyba każdy wie, że meble Hugle są jednymi z najlepszych, jakie można znaleźć obecnie na rynku. Ich fenomen oraz niezwykła staranność wykonania urzekły mnóstwo klientów, dzięki czemu cieszą się ogromną popularnością. Firma Hugle oferuje wiele różnorodnych mebli i wszystkie są wręcz doskonałe. Tak samo jest w przypadku konsoli, które zostały wykonane z niezwykłą starannością oraz precyzją. Materiały, jakie wykorzystuje się do ich produkcji pochodzą od najlepszych dostawców działających na rynku już od lat. Konsole Hugle urzekają nie tylko pięknym i estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim pomysłowością oraz innowacją, którą bardzo się ceni.

Konsola Hugle to precyzja sama w sobie. Zawiera wszystkie niezbędne elementy, które razem tworzą niesamowity całokształt tego mebla. Idealnie nadaje się ona do salonu, sypialni, pokoju, jak i również przedpokoju. Ma bardzo szerokie zastosowanie, dlatego też jest meblem niezbędnym w każdym wnętrzu. Jeśli chodzi o kwestię kolorystyczną, to jest ona dostępna w trzech wersjach. Jej nogi są wykonane z bardzo wytrzymałych oraz trwałych materiałów, jakimi jest między innymi stal.

Konsola jest stolikiem, który idealnie nada się do każdego wnętrza, zarówno tego nowoczesnego, jak i również minimalistycznego. Dzięki ręcznemu wykonaniu nie posiada żadnych niedoskonałości, ponieważ są one likwidowane na samym początku w procesie tworzenia. Konsole są wysyłane bezpośrednio z magazynu, dlatego też nie posiadają uszkodzeń. Meble Hugle sprawdzają się pod każdym względem i są naprawdę świetne. Idealnie gospodarują każdą wolną przestrzeń w domu.

Konsola – komu sprawi radość?

Konsole są rodzajem mebli pomocniczych. Nie mają na stałe przypisanej żadnej funkcji i w wielu aranżacjach można je potraktować dość dowolnie, dlatego tworząc naszą ofertę, wprowadziliśmy dużą różnorodność projektów. Niektóre konsole charakteryzują się podstawowym, klasycznym designem, inne znów umieszczone są na skomplikowanych lub nietypowych podporach, które nadają całości awangardowy lub wręcz ekstrawagancki charakter.

Dzięki wprowadzeniu wszystkich tych koncepcji, udało nam się stworzyć konsole, które po części zastępują stoły dodatkowe, czasem będą mogły stać się podstawą dla dodatkowych elementów aranżacji, mogą także zastąpić niektóre proste szafki albo półki, podstawowe biurka albo nawet toaletki. Ich funkcjonalność jest olbrzymia i ogranicza ją wyłącznie wyobraźnia. W praktyce każde wnętrze może skorzystać na wstawieniu konsoli, choć oczywiście musi ona zostać dobrana i dopasowana do zastanych warunków estetycznych.

Podstawą jest prostota

Ponieważ konsole nigdy nie przyjmują na siebie ciężaru głównego elementu aranżacji, ich projekty nie powinny – przynajmniej w większości – przyciągać uwagi. Powinny być naturalne, proste, eleganckie i dopracowane, jednak krzykliwe dopasują się tylko do nowoczesnych wnętrz. Prostota jest jednak wymagana również ze względu na funkcjonalność. Meble tego typu mają bowiem przede wszystkim zapewniać pewną ilość dodatkowej przestrzeni w domu. Fakt, że ich funkcja nigdy nie jest z góry ustalona, również wymaga ograniczenia odważnych pociągnięć przy projektowaniu: dobrej jakości konsola będzie musiała dopasować się do inwestora, a nigdy na odwrót.

Prostota to również najważniejsze kryterium doboru materiałów do budowy tego rodzaju mebli. Kierujemy się zasadą używania sprawdzonych materiałów, zatem konstrukcja konsol wykonana jest z profili stalowych malowanych proszkowo, a blaty z naturalnego drewna pokrytego lakierem lub olejowanego.

Technologie proste, ale skuteczne

Wszystkie meble Hügle są wykonywane ręcznie. Oznacza to, że na każdym etapie produkcji przechodzą bieżącą kontrolę jakości, którą będzie musiał dodatkowo przejść również gotowy wyrób. W międzyczasie jednak stolarz meblowy wychwyci większość niedociągnięć, dzięki czemu da się je stosunkowo łatwo i szybko naprawić. Zastosowanie starych i sprawdzonych technik zabezpieczeń, a więc proszkowego malowania stali i olejowania lub lakierownia blatów sprzyja powtarzalności doskonałych wyników.

Malowanie proszkowe całkowicie uodparnia stal na korozję i powoduje powstanie warstwy barwnej, którą bardzo trudno jest uszkodzić. Nasze meble dostępne są na konstrukcjach koloru czarnego, białego lub szarego. Blaty zabezpieczane są olejem, który podkreśla naturalny rysunek słojów i impregnuje drewno lub lakierem, który pozostaje na powierzchni blatu, tworząc twardą, połyskującą warstwę zupełnie niewrażliwą na działanie wody oraz promieniowania UV.

Wszechstronność jest trendy

Konsole to meble, które nie zawsze były tak popularne jak dziś. Obecnie cieszą się rosnącym zainteresowaniem, ponieważ przy stosunkowo niskiej cenie pozwalają całkowicie odmienić wygląd dowolnej aranżacji. Nie są jednak elementem typowo ozdobnym. Mogą wpisać się w ogólną charakterystykę użytecznego pomieszczenia, a funkcjonalność jest dziś dominantą wielu powszechnie chwalonych stylów wykończenia wnętrz: skandynawskiego, pop-art, brutalistycznego i industrialnego.

Wszechstronność konsol sprawia, że bardzo często są one jednym z nielicznych mebli, które mogą dalej pozostać na swoim miejscu nawet po większym remoncie lub totalnej zmianie aranżacji. Niekiedy w tych przypadkach zmienia się odrobinę ich funkcja, jednak to nie jest trudne.

Meble z klasą

Konsole są charakterystyczne przede wszystkim dla niewielkich wnętrz, choć i w bardziej przestronnych domach znajdzie się dla nich miejsce. W każdym przypadku jednak wnoszą pewien elitaryzm i zapach luksusu. Są specyficzne dla dopracowanych aranżacji i wnętrz z charakterem. Aby jednak w takich aranżacjach dobrze wyglądały, muszą być perfekcyjnie wykonane, a to oznacza również, że nie powinny być skręcane przez samego inwestora, ale trafiać do niego już jako gotowe. Tej zasady również przestrzegamy – dostarczamy gotowe meble, a nie zestaw klocków, więc w kilka chwil po odebraniu przesyłki, możesz już ustawić konsolę na przeznaczonym dla niej miejscu i cieszyć się jeszcze bardziej użytecznym wnętrzem. Dokładnie z tego samego powodu możesz w Hügle zamówić konsolę według jednego z naszych projektów, ale na inny wymiar, albo mebel według własnego rysunku.