Moda na styl industrialny, zwany również loftowym, to lata 50. XX wieku. Kilka lat temu nastąpił wielki powrót trendu w branży aranżacji wnętrz. W tamtych czasach wynikał on z faktu masowego opuszczania fabryk i zakładów produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych ze względu na kryzys gospodarczy. Z tego względu takie miejsca były sprzedawane na mieszkania, a nowi lokatorzy wykorzystywali w swoich aranżacjach pozostałe w zakładach pracy i fabrykach meble o ciężkiej, metalowej konstrukcji i masywnych, nieoszlifowanych blatach z surowego drewna. Zamieszkane pomieszczenia posiadały z kolei wysokie sklepienia i duże okna zapewniające dobry dopływ światła, oświetlane były metalowymi, ciężkimi lampami sufitowymi bądź nawet żarówkami pozbawionymi abażurów. Oddzielone były masywnymi drzwiami lub też były ich pozbawione. Tak narodził się styl loftowy, w którym pierwsze skrzypce grały masywne meble o chłodnych barwach, jak chociażby dostępne w ofercie salonu Hugle nieduże szafki industrialne.

 • SZAFKA LARVIK ARANŻACJASZAFKA LARVIK
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowa Szafka Larvik

  1230,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA KAGOSHIMASZAFKA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA SAUDASZAFKA SAUDA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Sauda

  1360,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1270,00 
 • SZAFKA HEROYSZAFKA HEROY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Heroy

  1220,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1270,00 
 • Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  660,00 
 • Szafka AskoySzafka Askoy czarna podstawa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka Askoy

  1280,00 

Szafki industrialne do aranżacji sypialni, salonu i pokoju dziennego

Ciekawym pomysłem na wykorzystanie niskich, masywnych szafek industrialnych o drewnianym blacie i metalowej konstrukcji malowanej proszkowo na kolor czarny jest umieszczenie ich w sypialni w roli stolików nocnych. W salonie przy zestawie mebli wypoczynkowych może pełnić funkcję minibaru czy szafki na niewielkie drobiazgi. W pokoju dziennym posłuży zaś jako niewielka szafka na książki, kwiaty czy do ekspozycji roślin doniczkowych.

Oferta szafek industrialnych salonu Hugle

Oferujemy bogaty asortyment masywnych szafek industrialnych przeznaczonych do aranżacji loftów. Niewątpliwą zaletą tych mebli jest ich trwałość oraz wysoka jakość wykonania. Zostały wyprodukowane w Polsce z rodzimych gatunków drzew. Nie wymagają składania, dlatego od razu po zakupie są gotowe do użycia. Warto zwrócić uwagę na takie modele, jak szafka industrialna Sauda z jedną, pojemną szufladą i kwadratowym blatem z dębu olejowanego opartym na konstrukcji ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny lub na designerską szafkę z szufladą Kagoshima z drewna w jasnym odcieniu i konstrukcji metalowej w kolorze białym, która wpasuje się do wnętrz w stylu skandynawskim, nowoczesnym, minimalistycznym i modernistycznym. Dosyć nietypową propozycją o ciekawym designie będzie awangardowa szafka Larvik z pojemną szufladą znajdującą się pod blatem wykonanym z naturalnego, lakierowanego dębu w ciemniejszym odcieniu oraz masywną, metalową konstrukcją malowaną proszkowo na kolor czarny. Szafka ta łączy w sobie styl skandynawski, industrialny i klasyczny.