Industrialne, stylowe i eleganckie stoliki kawowe to doskonałe wykończenie nowoczesnego wnętrza ze smakiem. Pasują zarówno do salonu jak również do poczekalni czy biura. Choć najczęściej ich forma nie jest rewolucyjna, to dzięki niewielkim modyfikacjom standardowych koncepcji meblarskich, jak połączenie drewna i metalu, udaje się uzyskać niepowtarzalne wzory, które nie tracą swoje funkcjonalności.

 • Stolik kawowy Nordkapp 2setStolik kawowy Nordkapp 2set rzut z góry
  Wybierz opcje
 • Stolik kawowy Nordkapp Slim 2setStolik kawowy Nordkapp Slim 2set rzut z góry
  Wybierz opcje
 • Stolik kawowy HortenStolik kawowy Horten wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Elegancki Loftowy Stolik kawowy Horten

  1700,00 
 • ŁAWA SENDAIŁAWA SENDAI WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Ława Sendai

  2450,00 
 • Stolik kawowy Nordcapp SlimStolik kawowy Nordcapp Slim wymiary
  Wybierz opcje
 • Industrialny stolik MareIndustrialny stolik Mare
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny stolik kawowy Mare

  880,00 
 • Stolik Kawowy BombayStolik Kawowy Bombay wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik kawowy Bombay

  1390,00 1440,00 
 • Industrialny stolik kawowy More SlimIndustrialny stolik kawowy More Slim
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny stolik kawowy More Slim

  1150,00 
 • Stolik Kawowy New YorkStolik Kawowy New York wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik kawowy New York

  1480,00 
 • Stolik kawowy NamsosStolik kawowy Namsos wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny uniwersalny stolik kawowy Namsos

  2580,00 2830,00 
 • Stolik kawowy ArhusStolik kawowy Arhus wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik kawowy Arhus

  1280,00 1430,00 
 • Stolik kawowy Bjurholm aranżacjaStolik kawowy Bjurholm wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik kawowy Bjurholm

  990,00 1090,00 
 • Stolik Kawowy Bombay Grand w salonieStolik Kawowy Bombay Grand wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik Kawowy Bombay Grand

  1900,00 2050,00 
 • STOLIK KAWOWY BOSTONSTOLIK KAWOWY BOSTON wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik kawowy Boston

  930,00 1100,00 
 • STOLIK KAWOWY CHELSEASTOLIK KAWOWY CHELSEA Wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik kawowy Chelsea

  1180,00 1280,00 
 • STOLIK KAWOWY HANOISTOLIK KAWOWY HANOI WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik kawowy Hanoi

  2140,00 
 • Stolik kawowy OrdalStolik kawowy Ordal wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik kawowy Ordal

  950,00 1150,00 
 • Loftowy stolik kawowy Orland 2Loftowy stolik kawowy Orland 2
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy stolik kawowy Orland

  1990,00 
 • STOLIK KAWOWY ROMA ARANŻACJASTOLIK KAWOWY ROMA ARANŻACJA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Marmurowy Stolik kawowy Roma

  1960,00 
 • Stolik kawowy Malmo czarna ramaStolik kawowy Malmo wymiary
  Wybierz opcje
 • Stolik kawowy NordcappStolik kawowy Nordcapp ujęcie z góry
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczny okrągły Stolik kawowy Nordcapp

  1470,00 1620,00 
 • STOLIK KAWOWY HOLTESTOLIK KAWOWY HOLTE wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczny Stolik kawowy Holte

  920,00 1120,00 
 • Stolik kawowy 2setStolik kawowy 2set wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczny Stolik kawowy Ordal 2set

  1580,00 
 • Stolik kawowy Ordal 3setStolik kawowy Ordal 3set wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczny Stolik kawowy Ordal 3set

  1780,00 

Postaw na jakość oraz wygodę. Wybierz stolik kawowy Hugle.

Szukasz nowoczesnego, a zarazem funkcjonalnego i praktycznego stolika kawowego? Jeśli tak, to bardzo dobrze trafiłeś. Wszystkie stoliki, jakie oferuje firma Hugle są przede wszystkim precyzyjne, a także wykonane z niezwykłą starannością. Nie można także zapomnieć o ich jakże ciekawych kształtach oraz różnych zdobieniach. Stoliki kawowe nie służą tylko i wyłącznie do codziennych czynności, ale i również są ozdobą, która nadaje całemu pomieszczeniu designu oraz nowoczesności. Firma Hugle tworząc stoliki kawowe kieruje się głównie wygodą użytkowania oraz nadaniem im oryginalnego wyglądu, który jest przecież bardzo ważny. Styl i precyzja są najważniejszymi elementami wszystkich stolików.

Co wyróżnia stoliki kawowe firmy Hugle?

Jak wiadomo, stolik kawowy jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego salonu, bez którego pomieszczenie to nie spełniałoby swojego zadania w pełni. To właśnie dzięki niemu możemy normalnie funkcjonować siedząc na kanapie i trzymając kawę lub herbatę na stoliku. Dla wielu gospodyń domowych odgrywa on większą rolę, niż może się to wydawać, dlatego też jego wybór może niekiedy sprawić wiele trudu. Idealny stolik kawowy to taki, który jest przede wszystkim nowoczesny oraz praktyczny. Te dwa elementy w tym przypadku są niezwykle ważne.

Stoliki kawowe Hugle nie są produkowane masowo, dlatego też dokłada się do nich wszelkich starań, aby były idealne. Niestety nie zawsze można powiedzieć to samo o innych meblach, które możemy znaleźć w różnych sklepach. Zazwyczaj nie są one dokładnie zrobione, a ich jakość oraz wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Kupując stolik kawowych trzeba przede wszystkim wybrać taki, który w pełni nas zadowoli.

Firma Hugle produkując stoliki kawowe łączy ze sobą dwa style, które razem tworzą niesamowity efekt. Połączenie nowoczesności z małą nutką tradycji z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ma dobry gust. Ciekawe kształty stolików, które przypominają koło oraz mniejszy lub większy prostokąt są hitem już od lat. Oczywiście ich wielkość jest różnorodna, dlatego też każdy może sobie wybrać taki, jaki mu odpowiada.

Oferta stolików kawowych jest niezwykle bogata.

W kategorii stoliki kawowe można znaleźć kilkanaście modeli różnorodnych stolików, które nieco różnią się od siebie wielkością, a także designem. Jednak wszystkie są tak samo wykonane, czyli ze starannością oraz dokładnością. Każdy stolik idealnie spełni swoją rolę w różnorodnie dobranych stylistycznie pomieszczeniach. Nada się zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu wnętrza.

Stoliki kawowe Hugle to innowacja, która niesie za sobą ogromny design oraz pomysłowość. Połączenie ze sobą kilku różnorodnych materiałów daje naprawdę niesamowity efekt. Stworzenie tak doskonałego stolika kawowego, to niełatwe zadanie, jednakże bardzo przyjemne.

Każdy stolik kawowy, to przede wszystkim elegancja na najwyższym możliwym poziomie. Dębowy blat, który jest umieszczony na większości stolików nadaje całości świetnego stylu. Ręczne wykonanie mebla, dodaje mu znacznie ładniejszego wyglądu, a zarazem sprawia, że nie posiada on żadnych niedoskonałości. Wszystkie meble, jakie znajdują się w ofercie nie wymagają skręcania, dlatego też klient od razu może umieścić je w dowolnym pomieszczeniu. Wysoka jakość stolików kawowych to priorytet firmy, który jest nieodłącznym elementem każdego mebla. Wszystkie towary są wysyłane bezpośrednio z magazynu, dlatego też nie posiadają żadnych wad.

Klasyka materiałów, klasyka zastosowań.

Stoliki kawowe są bodaj najbardziej konserwatywnymi meblami. Niezależnie od tego, jak daleko posuwają się projektanci w swoich koncepcjach artystycznych, to jednak stolik kawowy zawsze zachowa swój unikalny charakter, łącząc cechy subtelnej elegancji z wyrazistą wykwintnością. Proste wzory najczęściej znakomicie korespondują z klasycznymi materiałami. Choć w dobie ultranowoczesnych mebli stal i drewno wydają się niemal awangardą, właśnie te dwa podstawowe surowce wystarczają, aby stworzyć jeden z najbardziej potrzebnych dziś mebli.

Po co kupować stolik kawowy?

Tutaj pada pytanie, które z pozoru jest proste, wręcz banalne. Jeśli jednak poszukać na nie odpowiedzi, okazuje się, że nie chodzi ani o wygląd wnętrza, ani o surową funkcjonalność, ale o charakter. Stolik kawowy jest miejscem, z którego rozchodzi się najprzyjemniejszy zapach każdego dnia – aromat świeżo zaparzonej kawy. To miejsce po prostu przyjemne, bez względu na to, o jakiej porze się przy stoliku zasiada.

Stolik kawowy może zastąpić tradycyjną, ale zwykle dużą ławę, której brakuje właśnie tego intymnego charakteru, która nigdy nie będzie zakątkiem tak prywatnym jak sofa tuż obok stolika. Nie ma możliwości podrobienia charakteru, jaki zyskuje wnętrze, w którym wstawia się prosty stolik kawowy.

Stawiamy na prostotę

Przyjemność wypływa z doskonałości, a doskonałość się wypracowuje całymi pokoleniami. Dlatego stoliki kawowe Hügle to nie jest po prostu kolejna odsłona jakiejś znanej kolekcji mebli, ale tym bardziej nie jest to seria ultranowoczesnych projektów, w których wygląd przedłożono ponad funkcjonalność. To idealnie zrównoważone projekty, które łączą to, co klasyczne, czasem nawet prawie zapomniane, z tym, co nowoczesne.

Wykorzystujemy proste profile stalowe, które ręcznie obrabiamy, aby uzyskać idealny efekt. Choć dziś stal jest traktowana przez wielu projektantów jako materiał drugiej kategorii, my zdajemy sobie sprawę, że wybierając odpowiedni jej gatunek i malując go proszkowo na czarno, biało lub szaro, uzyskamy linię idealną w swej prostocie. Blaty zaś wykonujemy – tak jak każe najświętsza zasada sztuki meblarskiej – z naturalnego drewna. Dlaczego? Dlatego, że tylko ono ma właściwy charakter, tylko ono odznacza się właściwym zapachem, fakturą, barwą. Nie można go podrobić – można najwyżej mniej lub bardziej nieudolnie imitować.

Naturalność w cenie

Projektując stoliki kawowe, skupialiśmy się na tym, co najważniejsze, a więc nie na samych meblach, ale na wrażeniach, jakie przeżyjesz, siedząc przy stoliku z ulubioną filiżanką lub kubkiem, gazetą albo w gronie znajomych. Chcieliśmy stworzyć meble o nienagannej estetyce, które uzupełnią wysublimowaną dekorację, ale które nie będą pozbawione charakteru. Naturalny czy nawet neutralny wygląd, który nie przyciąga uwagi, ale potrafi ją na długo zatrzymać, jest czymś, z czego jesteśmy dumni.

Patrząc na projekty na desce kreślarskiej, myślimy o nich często, że są „odważne”, „nietuzinkowe”, a czasem nawet „szalone”, ale kiedy widzimy stoliki kawowe w pełnych aranżacjach, zdajemy sobie sprawę z tego, że to wszystko jest prawdą, choć nie całą. Przy całej swojej oryginalności są to jednocześnie bowiem projekty stonowane, ciche, nienachalne – po prostu eleganckie. Nie z tej kategorii, co to rzucają się do oczu i krzyczą „zauważ mnie”. Są raczej jak ludzie, których najwyżej cenisz – nie ci, którzy od razu wpadają w oko, ale ci, o których nie można zapomnieć, gdy już się ich pozna.

Czas, nastrój, wygląd

Stoliki kawowe są niepozornymi meblami. Niskie, choć czasem o dosyć dużym blacie, rzadko przyjmują pozycję najbardziej eksponowanego elementu wyposażenia. Zadbaliśmy więc o ich uniwersalny wygląd. Dzięki zastosowaniu ponadczasowych materiałów i dzięki inspiracji klasycznymi projektami, stworzyliśmy meble, które pasują do każdego wnętrza: klasyczne – uzupełniają, w nowoczesnym – wnoszą odrobinę ładu.

Chcieliśmy, aby stolik kawowy, który u nas zamówisz, miał swoją duszę. Dlatego produkujemy je w tradycyjny sposób, który możesz opisać niemal jako manufakturę. Wierzymy, że w ten sposób tworzymy przedmiot, którzy zyska dla Ciebie olbrzymie znaczenie. Nie jesteś jednym z wielu – nie traktuj więc siebie w ten sposób. Postaw na oryginalność, ale w jej najlepszym wydaniu.

Stolik kawowy z naszej kolekcji to znakomity wybór. To więcej niż wyposażenie salonu. To jeden z tych niezwykłych elementów, które sprawiają, że zwykłe wnętrze zamienia się w pomieszczenie, które wywołuje emocje, które buduje charakter osób, które wreszcie staje się wyrazicielem tego charakteru i stosunku do świata. Wypowiedz się więc w sposób elegancki, ale zdecydowany – przy najlepszej kawie, której parująca filiżanka stanie na stoliku naprawdę niepowtarzalnym.