Nawiązaniem do przemysłowego charakteru pomieszczenia mieszkalnego i wyrazem pewnej surowości wnętrza mogą być szafki loftowe. Ta kategoria wyposażenia od hügle.pl jest propozycją premium dla klientów ceniących najwyższą jakość oraz niepowtarzalny styl. Oczywiście takie rozwiązania są polecane nie tylko do domów czy mieszkań, lecz także biur lub obiektów użyteczności publicznej. Szafki loftowe mogą świetnie pasować do wystroju hotelu, przestrzeni w formule open space czy sali konferencyjnej. Kluczowy jest bez wątpienia pomysł na całościową aranżację z wykorzystaniem dostępnej grupy produktów. Mogą nimi być na przykład modele Heroy i Sauda. Pierwszy z wymienionych jest dość prostym, tradycyjnym meblem utrzymanym w estetyce skandynawskiej. Cienkie, ciemne nogi z profili stalowych idealnie komponują się z kolorem dębu fornirowanego. Z kolei drugi model spełni wszystkie potrzeby związane z małą szafką nocną. Zewnętrzny blat będzie służył postawieniu budzika, lampki czy książki. W szufladzie można zaś schować pozostałe, podręczne artykuły.

 • SZAFKA LARVIK ARANŻACJASZAFKA LARVIK
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowa Szafka Larvik

  1230,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA KAGOSHIMASZAFKA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA SAUDASZAFKA SAUDA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Sauda

  1360,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1270,00 
 • SZAFKA HEROYSZAFKA HEROY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Heroy

  1220,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1270,00 
 • Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  660,00 
 • Szafka AskoySzafka Askoy czarna podstawa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka Askoy

  1280,00 

Geometryczne wariacje szafek loftowych

Różnorodność konstrukcyjna, która uwzględnia jednak umiarkowanie oraz ograniczenie materiałów, odznacza prezentowane szafki loftowe. Takie projekcje dotyczą ułożenia nóg i pozostałych profili metalowej podstawy. W przypadku drewna schowki oraz szuflady mają raczej sprawdzoną formę, sprzyjającą ich późniejszemu użyciu. Odnosząc się do możliwości wizualnych tych konstrukcji, połączone profile mogą być cienkie albo dużo grubsze. Część z nich przypomina klasyczny trójkąt lub prostokąt, inne zaś układają się w formę gwiazdy czy nieregularnego kształtu. Szafki loftowe są przyjazne w codziennym zastosowaniu. Mają na to wpływ także markowe prowadnice TIP-ON Blumotion firmy Blum. To one odpowiadają za szybki wysuw, jak też mechanizm cichego domyku. Klient może samodzielnie skonfigurować wybrany model. Wystarczy, że zdecyduje się na jeden z wariantów kolorystycznych albo surowcowych dostępnych w palecie producenta. Każdy mebel od hügle.pl jest wytwarzany od podstaw ręcznie. Można też złożyć zamówienie pod wymiar, gdy dane wnętrze będzie nieustawne.

Designerskie szafki loftowe

Oryginalny styl wyróżniający się na tle tradycyjnych propozycji wyposażenia meblowego cechuje właśnie szafki loftowe. Trzeba dodać, że to podejście ogranicza wykorzystanie jaskrawych elementów ozdobnych i zbliżonych dodatków. Całość produktu jest utrzymana w tonacjach: czerni, naturalnego drewna oraz niekiedy jasnych uzupełnień. Szafki z takiej grupy są dość neutralne wizualnie. Klient nie otrzyma z nimi awangardowych części albo wyposażenia cechującego się znaczną odmiennością. Nie znaczy to jednocześnie, że oferta jest pozbawiona licznych opcji wyboru. Wręcz przeciwnie – dotyczą one przede wszystkim: wymiarów, palety kolorów i typu zastosowanego materiału. W ostatniej z wymienionych, oprócz dębu naturalnego, do produkcji mebli wykorzystuje się: drewno egzotyczne, metale czy elementy z tworzywa sztucznego. Szafki loftowe są jednak zestawiane w oparciu o ścisłe wytyczne. Produkowane w Polsce dotrą do Państwa w formie złożonej, gotowej do użytku.