Nowoczesne koncepcje projektowe lub awangardowe rozwiązania wizualne nie zawsze stanowią odpowiedź względem wymagań klientów. Na przykład, szafki klasyczne są sprawdzoną formą meblową o konkretnym wyglądzie i przeznaczeniu. Wbrew pozorom klienci mają też liczne możliwości wyboru spośród atrakcyjnych modeli. Takimi są chociażby wersje Edsberg oraz Namsos z szufladą. Wstępnie przywołana odznacza się delikatną surowością, a także prostotą pasującą do przestrzeni industrialnych. Równocześnie jej projekt stawia na wypróbowaną formę, czyli blat ze schowkiem na cienkich, stalowych nogach. Profile metalowej konstrukcji powstają z wysokogatunkowych surowców odpornych na działanie ekstremalnie wysokich temperatur. Oznacza to również ich wytrzymałość na przypadkowe uszkodzenia. Nawiązanie do tradycji widać tak samo w wariancie Namsos z szufladą. Jest on o tyle praktyczny, że część do przechowywania została wyniesiona ponad elementy profilowe podtrzymujące całą szafkę. Uzupełniają ją też markowe prowadnice firmy Blum.

 • SZAFKA LARVIK ARANŻACJASZAFKA LARVIK
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowa Szafka Larvik

  1230,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA KAGOSHIMASZAFKA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA SAUDASZAFKA SAUDA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Sauda

  1360,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1270,00 
 • SZAFKA HEROYSZAFKA HEROY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Heroy

  1220,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1270,00 
 • Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  660,00 
 • Szafka AskoySzafka Askoy czarna podstawa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka Askoy

  1280,00 

Ponadczasowy urok szafek klasycznych

Kłopot z dopasowaniem części wyposażenia albo trudności w dopełnieniu tradycyjnej aranżacji sugerują wybór, którym są właśnie szafki klasyczne. Przedstawione modele rozwiązań dają uniwersalne zastosowanie pod względem rozmieszczenia w danym wnętrzu. Mogą bowiem stanąć w: przedpokoju, salonie, sypialni czy gabinecie firmowym. Kolejną opcją jest ich rozstawienie w miejscu oczekiwania potencjalnych klientów. Na blacie można postawić na przykład: lampkę, książki, prasę i dzbanek z wodą. Szafki klasyczne są też gwarancją, że raz przyjęty design będzie modny niezależnie od upływu lat. Jest to więc propozycja dla użytkowników, którzy nie chcą stale zmieniać wystroju wewnątrz obiektu mieszkalnego, biurowego lub usługowego. Takie walory prezentuje również model Munkfors II bez dodatkowej szuflady. W zamian można skorzystać z powierzchni, jaką dają dwa, rozmieszczone pod sobą blaty. Stalowa konstrukcja nóg będzie pomalowana proszkowo na wybrany kolor, którym niekoniecznie musi być czarny.

Praktyczne szafki klasyczne z szufladą

Stylowy element danego wnętrza powinien spełniać określone przeznaczenie. Stąd szafki klasyczne z dodatkową szufladą mają miejsce na schowanie różnych drobiazgów biurowych czy elektronicznych. Oczywiście można też umieścić w nich inne artykuły, zależnie od upodobań właściciela. Marka hügle.pl oferuje modele o odmiennej pojemności. W katalogu produktowym klienci znajdą zarówno mniejsze szafki Kagoshima czy Salla, jak i względnie duże – Larvik oraz Sauda. Niezależnie od preferowanej opcji charakterystyka konstrukcyjna pozwala na alternatywne przeznaczenie wybranego modelu. Może on stanowić zastępstwo dla: biurka w małej kawalerce, podstawowych wersji szafki nocnej w sypialni lub niewielkiego stołu roboczego majsterkowicza. Szafki klasyczne są od podstaw produkowane w Polsce ręcznie z pełną dbałością o detale. Co ważne, przedstawiona kategoria powstaje też w oparciu o projekty nowatorskie pod względem aranżacyjnym. Nie chodzi o samą bryłę, lecz materiały, profile i odmiany kolorystyczne. Zamówiony przez Państwa mebel dostarczymy pod wskazany adres w gotowej do użytku formie. Zapraszamy!