Szafki skandynawskie są odwzorowaniem założeń prostoty i minimalizmu – stawiają głównie na przeznaczenie użytkowe. Zdarza się, że w wielu takich wnętrzach będą jednym z nielicznych elementów uzupełniających całą przestrzeń. Hügle.pl zapewnia więc jakość widoczną także w modelach Heroy czy Sauda. Pierwszy z wymienionych powstał z naturalnego dębu, który może być zabezpieczony olejowaniem. Ten zabieg sprzyja też podkreśleniu walorów wizualnych surowca oraz wyklucza zastosowanie szkodliwych substancji chemicznych. Naniesiona powłoka to wyłącznie ekologiczne związki, niemające wpływu na przyszłego użytkownika. Heroy przypomina klasyczne szafki nocne, ale w tym przypadku urzeka prostotą oraz naturalnością. Sauda jest zbliżona pod względem wymiarów, lecz ma dwie, odmienne cechy. Pierwsza to szuflada o nieco większej pojemności, a druga – drewniane ograniczniki na blacie zapobiegające przypadkowemu strąceniu.

 • -15%
  SZAFKA LARVIK ARANŻACJASZAFKA LARVIK
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowa Szafka Larvik

  1045,50 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA KAGOSHIMASZAFKA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA SAUDASZAFKA SAUDA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Sauda

  1156,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1079,50 
 • -15%
  SZAFKA HEROYSZAFKA HEROY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Heroy

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 
 • -15%
  Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  561,00 
 • -15%
  Szafka AskoySzafka Askoy czarna podstawa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka Askoy

  1088,00 

Prostota i funkcjonalność szafek skandynawskich

Praktyczne możliwości szafek skandynawskich powodują, że można w nich zmieścić wiele uniwersalnych artykułów. Podobna zaleta dotyczy opcji rozmieszczenia w wybranym wnętrzu. Liberalne koncepcje projektowe hügle.pl dają przewagę, właśnie w dowolności wykorzystania szafek. Trzeba pamiętać, że ten mebel jest wyłącznie uzupełnieniem pozostałego wyposażenia. W konsekwencji nie będzie zapewniał dużej przestrzeni do pracy z wieloma produktami. Będzie za to praktycznym dodatkiem, w którym można pozostawić różne drobiazgi osobiste. Szafki skandynawskie są także subtelnym przełamaniem dla jasnych barw dominujących w tym stylu. Same w sobie mogą stanowić dekorację, przedstawiającą motywy naturalnego drewna oraz ciemniejszych profili. Choć oczywiście kolor stalowych nóg zależy od oczekiwań nabywcy, który może postawić na biel lub jej odcienie. Będzie to zasadne, gdy zechce ograniczyć czarne detale.

Modne szafki skandynawskie w stylu minimalistycznym

Przyjemność związana z odbiorem wizualnym mebla oraz jego stonowane, spokojne odcienie wyróżniają prezentowane szafki skandynawskie, choć także w tej kategorii asortymentu można liczyć na sporą różnorodność. Jest ona połączona ze skalą minimalizmu materiałowego. Część klientów preferuje bowiem modele z szufladą, jak Askoy czy Salla. Z kolei innym wystarczy tylko zewnętrzny blat na stalowych nogach, który ma szafka Kagoshima. Pewien porządek związany z większą powierzchnią dotyczy zaś pozycji Munkfors II. Te szafki skandynawskie są dobrym rozwiązaniem dla osób, które wolą mieć swoje rzeczy w zasięgu wzroku. Na takim blacie często znajdują się też rośliny jako jedyne, naturalne dekoracje. W efekcie znika wrażenie przeładowania dodatkami, przez co w danym wnętrzu panują spokój oraz harmonia.

Meble polskiej produkcji zostaną dostarczone pod wskazany adres w formie gotowej do użytku. Zapraszamy!