Samoograniczenie w wystroju powierzchni mieszkalnych może przynieść zdecydowanie pozytywny rezultat. Jeśli w zestawieniu z pozostałym wyposażeniem meblowym znajdą się również szafki minimalistyczne, właściciel lokalu i pozostali mieszkańcy odczują zmianę. Dotyczy ona przede wszystkim braku narażenia na kontakt z krzykliwymi, jaskrawymi bodźcami wizualnymi. W efekcie dużo łatwiej można odpocząć po ciężkim dniu pracy lub innych aktywności. Szafki minimalistyczne są ofertą dla klientów pragmatycznych, a także miłośników takiego stylu. Reprezentuje go odmiana Namsos z szufladą, która zapewnia odpowiednią skrytkę na codzienne drobiazgi. Prosta, czytelna forma ułatwia dopasowanie do pozostałych elementów wnętrza mieszkalnego. Fornirowane, zabezpieczone formaty dębowe są odporne na zarysowania oraz przyspieszoną utratę bazowego odcienia struktury. To najwyższa klasa mebli hügle.pl z segmentu premium.

 • -15%
  SZAFKA LARVIK ARANŻACJASZAFKA LARVIK
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowa Szafka Larvik

  1045,50 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA KAGOSHIMASZAFKA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA SAUDASZAFKA SAUDA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Sauda

  1156,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1079,50 
 • -15%
  SZAFKA HEROYSZAFKA HEROY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Heroy

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 
 • -15%
  Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  561,00 
 • -15%
  Szafka AskoySzafka Askoy czarna podstawa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka Askoy

  1088,00 

Awangardowy styl szafek minimalistycznych

Nowatorska koncepcja projektowa, a także konstrukcja odbiegająca od popularnego standardu są odzwierciedleniem awangardy. Jednak nie zawsze musi ona łączyć się z zaskoczeniem i oryginalnością. Niekiedy bywa kojarzona po prostu z odmiennością. Założenie spełniają szafki minimalistyczne Askoy, których budowa jest inna niż pozostałych wariantów takich mebli. Główna różnica to szuflady umieszczone niejako pośrodku prostokątnej konstrukcji osłonowej z drewna. Do tego jedynymi częściami metalowymi są zewnętrze profile ochraniające krawędzie i kanty. Pomimo wszystkich odmienności całość jest bardzo funkcjonalna. Wymiary prezentowanego produktu to 60 x 35 x 50 cm, a wysokość kosza szufladowego wynosi 20 cm. Takie szafki minimalistyczne można zmieniać zgodnie z własnymi preferencjami oraz upodobaniami kolorystycznymi. Podobnie jak przy użyciu bazowego surowca, czyli gatunku drewna. Istnieje też opcja wykonania pod wymiar dla mniej ustawnych wnętrz. Trzeba jednak liczyć się z wydłużonym terminem realizacji zamówienia.

Szafki minimalistyczne polskiej produkcji

Najwyższa klasa materiałowa i zastosowanie tradycyjnych technik rzemiosła stolarskiego przekładają się na jakość naszych produktów. Stąd wynika renoma, jaką cieszą się szafki minimalistyczne. Są dziełem krajowego wytwórcy, który dysponuje najnowszym studiem projektowym. Zespół specjalistów hügle.pl dba, aby dostępne modele odpowiadały aktualnym, światowym koncepcjom designu. Równocześnie mają w pewien sposób wyróżniać się spośród innych, konkurencyjnych propozycji produktowych. Przyjazność użytkowa szafek polega na tym, że są dostarczane klientom już w stanie gotowym. Przyszły nabywca nie musi zatem zajmować się skręcaniem elementów, a nawet uzupełnianiem mebli o drobne detale. Szafki minimalistyczne są wolne od wielu dodatków, ale wyposażone w praktyczną szufladę, jak modele: Larvik, Salla, Sauda czy Kagoshima. Dopełnieniem dla sprawdzenia ich jakości oraz walorów wizualnych może być również wizyta w showroomie.