Biurka są niezbędne w gabinetach, ale bardzo pomocne także we wnętrzach mieszkalnych. Wbrew propagowanemu przez media popularne obrazkowi, mało komu wygodnie pracuje się lub przegląda strony internetowe w łóżku. Większość osób robi tak tylko dlatego, że nie poznała jeszcze odpowiedniego biurka. Nasz katalog może to jednak zmienić.

 • Biurko loftowe SonBiurko loftowe Son
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Biurko loftowe Son

  2690,00 3190,00 
 • Biurko loftowe VardalBiurko loftowe Vardal
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Biurko loftowe Vardal

  2570,00 3070,00 
 • Biurko Vejle front czarny profilBiurko Vejle wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Biurko Vejle

  2420,00 
 • Biurko ElverumBiurko Elverum wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczne Biurko Elverum

  3790,00 
 • Hirosaki IIHirosaki II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hirosaki II

  1810,00 
 • Biurko HordalandBiurko Hordaland wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hordaland

  2330,00 2580,00 
 • Biurko KirkenesBiurko Kirkenes
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Kirkenes

  4120,00 
 • BIURKO ROGALANDBIURKO ROGALAND
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Rogaland

  2160,00 
 • BIURKO SANDERSBIURKO SANDERS
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe biurko Sanders – drewno + stal

  3240,00 
 • Biurko TroforsBiurko Trofors
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Trofors

  2780,00 3190,00 
 • BIURKO BUSKERUDBIURKO BUSKERUD
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczne Biurko Buskerud

  3380,00 
 • Biurko FloraBiurko Flora
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesne Biurko Flora

  3570,00 
 • Biurko Bondi IIBiurko Bondi II wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Bondi II

  2550,00 
 • BostonBoston
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Boston

  1610,00 
 • Biurko BondiBiurko Bondi
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Bondi

  1950,00 
 • Biurko HirosakiBiurko Hirosaki wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Hirosaki

  1880,00 

Nowoczesne i innowacyjne biurka ze schowkiem.

Biurko jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego biura, pokoju pracoholika oraz dziecka. Pełni ono bardzo ważna funkcję, dlatego też musi być odpowiednie. Nie chodzi tylko o jego wielkość, ale przede wszystkim o funkcjonalność, która w tym przypadku jest niezwykle ważna. Nie można także zapomnieć o wygodzie, zwłaszcza przy wielogodzinnej pracy. Idealne biurko to takie, które jest przede wszystkim praktyczne oraz funkcjonalne. Jego wygląd, jak i również wykonanie musi być wręcz idealne, aby biurko to było zarówno ozdobą pomieszczenia, jak i elementem z którego można normalnie korzystać.

Postaw na jakość i wykonanie- biurka firmy Hugle.

Jeśli szukasz nowoczesnego oraz designerskiego biurka do pracy, to bardzo dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z ofertą firmy Hugle i sprawdź, które biurko będzie dla Ciebie odpowiednie. Wszystkie meble, jakie można znaleźć w ofercie tej firmy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od profesjonalnych dostawców. Biurka charakteryzują się ogromną trwałością, a także designem. Praktyczny schowek, który został wbudowany w ten mebel jest ogromnym udogodnieniem. Duża przestrzeń blatu biurka pozwala na to, aby wszystko było na swoim miejscu.

Blat biurka jest oczywiście dostępnych w dwóch wersjach, tzn. w olejowanej oraz lakierowanej. Jego podstawa jest wykonana z profilu stalowego 20x20mm, malowana proszkowo. Całe biurko prezentuje się bardzo ładnie i będzie pasowało do każdego wnętrza w różnym stylu. Wszystkie biurka są wykonywane ręcznie, dlatego też nie posiadają żadnych niedoskonałości. Wszystko jest idealnie dopracowane, aby było wręcz doskonałe.

Biurko ze schowkiem- połączenie funkcjonalności z wygodą.

Biurko to jest wręcz idealne dla każdego pracoholika, który ceni sobie wygodę oraz przestrzeń. Jego wielkość jest naprawdę spora, dlatego też zmieści się na nim wiele rzeczy na raz. Dzięki niemu wszystko będzie miało swoje wyznaczone miejsce. Wbudowany schowek pozwoli na przechowywanie ważnych dokumentów, czy innych rzeczy, które są bardzo istotne. Samo wykonanie biurka jest po prostu świetne. Użyto do tego znakomitych materiałów, które odznaczają się przede wszystkim trwałością oraz niezwykłą wygodą. Biurko to świetnie się prezentuje, zarówno na małych, jak i wielkich przestrzeniach. Jego wysoka jakość wykonania przekłada się na całokształt mebla oraz estetykę. Światowy design oraz Polska produkcja sprawiają, że biurko to jest niezwykle popularne. Umieszczając go w dowolnym pomieszczeniu dodajemy mu nowoczesności wraz z nutką klasyki.

Biurka firmy Hugle są jednymi z najpopularniejszych, jakie obecnie są dostępne na rynku wnętrzarskim. Przyciągają na siebie ogromną uwagę, dzięki połączeniu nowoczesności z tradycyjnymi elementami, które tworzą naprawdę świetny styl. Grubość blatu tych biurek wynosi cztery centymetry, czyli wymiar wprost idealny. O tych biurkach można mówić wiele, ponieważ są wręcz idealne. Pod każdym względem otrzymują najwięcej możliwych punktów do osiągnięcia.

Biurka te cechuje prostota, która w tym przypadku bardzo się sprawdza. Mimo tego, że na pozór wydają się dość minimalistyczne, to w cale takie nie są. Skrywają w sobie nutkę tajemnicy, tworząc coś naprawdę dobrego. Połączenie czarnych nóg biurka wykonanych z profilu stalowego oraz drewnianego blatu sprawia, że mebel ten jest bardzo nowoczesny. Biurka firmy Hugle są bardzo satysfakcjonujące, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i również estetyki, która jest na wysokim poziomie.

Biurko dla każdego

Biurka znajdujące się w naszej ofercie to proste, klasyczne konstrukcje o czystych, nierozpraszających liniach i funkcjonalnym układzie, pozwalającym utrzymać porządek w przestrzeni roboczej. Design to niecodzienne połączenie klasyki i awangardy, w którym wykorzystuje się praktyczne materiały, ale monotonię klasyki przełamuje niespodziewanymi akcentami dekoracyjnymi.

Dzięki uproszczeniu projektów nasze biurka spełniają założenia filozofii clutter-free i mogą być miejscem produktywnego działania, ale ich wysokie walory estetyczne oraz dopracowane projekty sprawiają, że nawet przeznaczenie całego czasu na zabawę będzie jeszcze przyjemniejsze niż zwykle. Projektując biurka Hügle wyszliśmy z założenia, że nie miejsce ustawienia, ale funkcja mebla jest najważniejsza. Zaowocowało to stworzeniem serii produktów, których trwałość odpowiada wysokiej klasy meblom biurowym, ale jednocześnie zadbaliśmy o to, żeby każde z tych biurek mogło stać się dla kogoś najbardziej intymnym, prywatnym meblem, jaki chciałoby się ustawić w domu.

Klasyka na co dzień

Konstrukcja wszystkich biurek bazuje na profilach stalowych, które są modelowane ręcznie, a następnie lakierowane proszkowo. Stal jest bardzo wdzięcznym materiałem – cechuje się olbrzymią odpornością i bardzo dużą trwałością, a zabezpieczenie w postaci lakieru proszkowego gwarantuje, że nie zacznie rdzewieć i nie ulegnie łatwo uszkodzeniu mechanicznemu. Jest to technologia opracowana na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i ciężkiego, więc przy produkcji mebli sprawdza się jeszcze lepiej. Blaty biurek wykonane są z naturalnego drewna o dużej twardości. Zabezpieczenie ich powierzchni lakierem lub olejem czyni jest niewrażliwymi na uszkodzenia, a także wydobywa klasyczne piękno rysunku drewna.

To połączenie prostych materiałów jest dziś rzadko spotykane i charakterystyczne raczej dla bardzo drogich mebli designerskich. Zdecydowaliśmy się na nie, ponieważ to klasyka meblarstwa, a poza tym właśnie takie materiały zapewniają idealny balans między funkcjonalnością a estetyką.

Idealne nie tylko w biurze

Uproszenie projektów biurek sprawiło, że nagle zmienił się też charakter tych mebli. W klasycznym ujęciu są to typowo robocze elementy wyposażenia wnętrza o jasno określonej, z góry narzuconej i raczej niezmiennej funkcji. W naszej ofercie biurka zdefiniowane zostały nieco inaczej. Nadal mają duży, komfortowy blat roboczy, ale uproszczenie całej konstrukcji sprawiło, że znakomicie sprawdzają się także jako blaty robocze dla pasjonatów scrapbookingu, decoupage, a nawet modelarstwa, a nie tylko dla biznesmenów, mimo że tak mogłaby sugerować subtelna estetyka mebli.

Jeszcze więcej możliwości wynika stąd, że gdyby nie pasowały Ci wymiary, jakie oferujemy w standardowej ofercie, to bez większych problemów możemy przygotować specjalnie dla Ciebie biurko o takich wymiarach, jakie są Ci potrzebne. Dzięki temu biurko zostanie raz na zawsze odczarowane i przestanie być może kojarzyć się tylko z pracą.

Przemyślany komfort

Projekty biurek są trudne z jeszcze jednego powodu. Meble te mianowicie muszą myć maksymalnie ergonomiczne, a nie dają przecież żadnych możliwości regulacji. W takich przypadkach standardy projektowe bardzo się przydają, ale designer musi również krytycznie oceniać ich wartość. Wiele z projektów, które trafiły w Hügle do produkcji, zostało po pewnym czasie udoskonalonych, dlatego mamy pewność, że biurka, jakie obecnie sprzedajemy, są najbardziej dopracowanymi modelami. Nic w nich nie jest przypadkowe – nie tylko wysokość blatu czy szerokość miejsca roboczego, ale także głębokość i ułożenie półek ani sposób wykończenia rantów blatu: każdy element został podporządkowany jednemu celowi: osiągnięciu maksymalnej precyzji i wygody.

Aby było to możliwe, trzeba było utrzymać jak najściślejszą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Ponieważ biurka Hügle powstają w manufakturze, było to bardzo dużym wzywaniem i wymagało opracowania zaawansowanych narzędzi. To dzięki nim przez cały czas kontrolujemy jakość każdego, nawet najmniej widocznego elementu i możemy wyeliminować wszystkie niedociągnięcia. Biurko dotrze do Ciebie złożone tak, abyś nie musiał go skręcać, co całkowicie eliminuje możliwość błędu przy montażu, a także oszczędza pracy przy przygotowaniu mebla. Oto jak w Hügle rozumiemy zalecenie, aby pracować mądrzej, a nie więcej – tworzymy lepsze meble, abyś Ty także mógł pracować i bawić się tak, jak lubisz, zamiast marnować czas na składanie mebli i narzekać, że nie spełniają one Twoich oczekiwań.

Biurka Hügle to rozwiązanie doskonałe do nauki, pracy i wypoczynku przy lekturze. Niezależnie od Twoich planów, powinno się w nich znaleźć miejsce na biurko najwyższej jakości.