Praca biurowa, odpoczynek przy książce lub komputerze, a także podejmowanie klientów wymagają praktycznego wyposażenia. W pokoju albo gabinecie powinny znaleźć się na przykład biurka klasyczne, które prezentują tradycyjny design i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne.

 • Biurko Vejle front czarny profilBiurko Vejle wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Biurko Vejle

  2420,00 
 • Biurko ElverumBiurko Elverum wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczne Biurko Elverum

  3790,00 
 • Hirosaki IIHirosaki II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hirosaki II

  1810,00 
 • Biurko HordalandBiurko Hordaland wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hordaland

  2330,00 2580,00 
 • Biurko KirkenesBiurko Kirkenes
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Kirkenes

  4120,00 
 • BIURKO ROGALANDBIURKO ROGALAND
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Rogaland

  2160,00 
 • BIURKO SANDERSBIURKO SANDERS
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe biurko Sanders – drewno + stal

  3240,00 
 • Biurko TroforsBiurko Trofors
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Trofors

  2780,00 3190,00 
 • BIURKO BUSKERUDBIURKO BUSKERUD
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczne Biurko Buskerud

  3380,00 
 • Biurko FloraBiurko Flora
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesne Biurko Flora

  3570,00 
 • Biurko Bondi IIBiurko Bondi II wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Bondi II

  2550,00 
 • BostonBoston
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Boston

  1610,00 
 • Biurko BondiBiurko Bondi
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Bondi

  1950,00 
 • Biurko HirosakiBiurko Hirosaki wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Hirosaki

  1880,00 

Biurka klasyczne dla miłośników tradycyjnych form

Jest to też właściwa opcja w przypadku trudności z dopasowaniem tego mebla do danej aranżacji.

W przywołanej kategorii można znaleźć zarówno minimalistyczną wersję Buskerud, jak i rozbudowaną Bondi II. Do klasycznych typów tych mebli zaliczają się industrialne Vejle, ale także loftowe Hordaland. Widać zatem, że przedstawiony segment biurek daje duże możliwości dopasowania do konkretnego designu wnętrza. Tym bardziej że zakup oznacza również uporządkowanie przestrzeni roboczej bądź domowej. W tych biurkach nie brakuje bowiem szafek, szuflad czy półek na książki. Ostatnie z wymienionych są połączone z resztą stalowej konstrukcji, co wyeliminuje konieczność żmudnego zawieszania oraz wiercenia otworów w ścianach.

Uniwersalne opcje rozmieszczenia biurek klasycznych

Elegancka poczekalnia dla petentów, biuro architektoniczne, prywatna praktyka lekarska czy pokój zarządu to tylko przykładowe wnętrza, do których pasują akurat biurka w stylu klasycznym. Takie modele podkreślają profesjonalny i funkcjonalny układ pomieszczenia, gdzie przyjmuje się konkretnych gości. Oczywiście spełniają przy tym podstawowe zadanie, jakim jest wydzielenie pulpitu do pisania oraz czytania.

Prezentowana przez nas grupa mebli to kompaktowe konstrukcje, które są jednocześnie trwałe oraz dość lekkie. W ten sposób można liczyć na łatwość przestawiania biurka w dowolne miejsce, bez czasochłonnego demontażu elementów. Do tego zadania nie trzeba angażować wielu osób, gdyż domownicy powinni sami poradzić sobie z taką relokacją. Warto podkreślić, że biurka klasyczne pasują różnym użytkownikom. Począwszy od młodzieży, poprzez specjalistów wielu zawodów, skończywszy na osobach starszych. Kolejnym argumentem za ich wyborem może być także racjonalne zagospodarowanie danej przestrzeni.

Biurka klasyczne produkowane ręcznie w Polsce

Światowe koncepcje projektowe w połączeniu z poszanowaniem tradycyjnych technik rzemiosła stolarskiego są właśnie wyróżnikiem marki hügle.pl. Nasze klasyczne biurka powstają od podstaw ręcznie w Polsce. W zdecydowanej większości są też tworzone na bazie krajowych surowców. Jedynymi elementami, które bywają opcjonalnie sprowadzane, są nietypowe gatunki egzotycznego drewna. Część klientów wybiera je spośród dostępnych opcji konfiguracyjnych do blatu.

Jednocześnie zainteresowani nabywcy mogą liczyć na wykorzystanie aktualnych trendów designu dla takich biurek. Nie będą one odbiegać stylem od najpopularniejszych wersji włoskich czy francuskich projektantów. W połączeniu z polską jakością produkcji przedstawione wyposażenie spełni wszystkie oczekiwania użytkowe i wizualne. Złożone biurko jest też optymalnie zabezpieczone do transportu. Zamówienie dociera więc do odbiorcy bez widocznych braków bądź uszkodzeń. Pozostaje mu tylko rozstawienie biurka we właściwym miejscu i cieszenie się jego funkcjonalnością.