Sprawdzone połączenia materiałowe w tradycyjnych wersjach mebli to najczęściej naturalne drewno i wysokogatunkowa stal nierdzewna. Pierwsze jest wykorzystywane głównie do: blatów, szafek czy szuflad. Z kolei profile metalowe malowane proszkowo tworzą bazową konstrukcję. Właśnie takimi surowcami wyróżniają się też metalowe biurka z drewnianym blatem, które różnią się jedynie: wymiarami, kolorystyką bądź dodatkową przestrzenią do przechowywania.

 • -15%
  Biurko Vejle front czarny profilBiurko Vejle wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Biurko Vejle

  2057,00 
 • -15%
  Biurko ElverumBiurko Elverum wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczne Biurko Elverum

  3221,50 
 • -15%
  Hirosaki IIHirosaki II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hirosaki II

  1538,50 
 • -15%
  Biurko HordalandBiurko Hordaland wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hordaland

  1980,50 2193,00 
 • -15%
  Biurko KirkenesBiurko Kirkenes
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Kirkenes

  3502,00 
 • -15%
  BIURKO ROGALANDBIURKO ROGALAND
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Rogaland

  1836,00 
 • -15%
  BIURKO SANDERSBIURKO SANDERS
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe biurko Sanders – drewno + stal

  2754,00 
 • -15%
  Biurko TroforsBiurko Trofors
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Trofors

  2363,00 2711,50 
 • -15%
  BIURKO BUSKERUDBIURKO BUSKERUD
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczne Biurko Buskerud

  2873,00 
 • -15%
  Biurko FloraBiurko Flora
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesne Biurko Flora

  3034,50 
 • -15%
  Biurko Bondi IIBiurko Bondi II wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Bondi II

  2167,50 
 • -15%
  BostonBoston
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Boston

  1368,50 
 • -15%
  Biurko BondiBiurko Bondi
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Bondi

  1657,50 
 • -15%
  Biurko HirosakiBiurko Hirosaki wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Hirosaki

  1598,00 

Część modeli ma szafki lub szuflady, inne zaś bazują wyłącznie na blacie roboczym.

Klasyczne biurka metalowe z drewnianym blatem

Dostępność różnorodnych konstrukcji łączy się tu z identycznym zestawieniem takich materiałów. Grupę prezentowanych biurek w ofercie showroomu tworzą między innymi modele Rogaland oraz Elverum. Pierwszy ma dwie półki pod i jedną nad głównym blatem. W ten sposób urządzenia wymagające dostępności nie muszą oznaczać ciągłego schylania. Z kolei mniej wykorzystywane rzeczy można rozmieścić w dolnej części biurka. Elverum zapewnia zaś dużą przestrzeń do przechowywania dzięki aż sześciu szufladom.

Biurka metalowe z drewnianym blatem dla tradycjonalistów

Przedstawione propozycje biurek reprezentują przede wszystkim klasyczne warianty konstrukcyjne. Mimo że dominują one w bogatej ofercie marki hügle.pl, zainteresowani mogą znaleźć też oryginalne modele. Przykładami awangardowych wersji są chociażby Kirkenes czy Flora. Niepowtarzalność pierwszej z wymienionych wynika z masywnych szuflad wychodzących poza szerokość blatu. Z kolei w drugiej półki naścienne są bezpośrednio połączone profilami z konstrukcją biurka. W rezultacie nie trzeba zajmować się ich montażem z wykorzystaniem wiertarki czy haczyków.

Do małych albo nieustawnych wnętrz idealny okaże się model Vejle. To biurko będące równocześnie kompaktowym wariantem małego regału z dwiema półkami nad głównym blatem. W ten sposób można praktycznie oraz racjonalnie zagospodarować nawet pokój o nietypowym rozkładzie. Zaoszczędzone miejsce często jest kluczowe dla rozmieszczenia szafy albo łóżka. Ten typ biurka można również zamówić pod inne wymiary niż podstawowe: 90 x 50 x 180 cm.

Powierzchnia robocza w biurkach metalowych z drewnianym blatem

Jedną z częstszych potrzeb klientów szukających przedstawionych mebli jest połączenie modnej estetyki z przestrzenią roboczą oraz przeznaczoną do przechowywania różnych drobiazgów. Stąd biurka z drewnianym blatem mają często dodatkowe szafki bądź szuflady. Dotyczy to zarówno dużych modeli, jak i kompaktowych konstrukcji do małych pomieszczeń. W odniesieniu do pierwszej z kategorii takimi wersjami są na przykład Buskerud oraz Sanders. Klienci mogą w nich liczyć na praktyczne schowki na półkach bądź właśnie w szufladach.

Drugą grupę biurek reprezentują z kolei odmiany Flora, a także Hirosaki II. W przypadku tych mebli wytwórca ograniczył szerokość konstrukcji na rzecz przestrzeni nad i pod blatem roboczym. Można tam rozmieścić wszystkie rzeczy, które powinny znajdować się w zasięgu ręki. Są to między innymi: urządzenia komputerowe, książki, czasopisma, klucze, telefon albo inne gadżety. Niezależnie od sposobu wykorzystania trwałość materiałów przedłużają malowanie proszkowe stali oraz olejowanie naturalnego drewna.