Chęć wyróżnienia się spośród klasycznych, popularnych rozwiązań wnętrzarskich jest motywem wyboru mebli, takich jak biurka nowoczesne.

 • Biurko Vejle front czarny profilBiurko Vejle wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Biurko Vejle

  2420,00 
 • Biurko ElverumBiurko Elverum wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczne Biurko Elverum

  3790,00 
 • Hirosaki IIHirosaki II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hirosaki II

  1810,00 
 • Biurko HordalandBiurko Hordaland wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hordaland

  2330,00 2580,00 
 • Biurko KirkenesBiurko Kirkenes
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Kirkenes

  4120,00 
 • BIURKO ROGALANDBIURKO ROGALAND
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Rogaland

  2160,00 
 • BIURKO SANDERSBIURKO SANDERS
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe biurko Sanders – drewno + stal

  3240,00 
 • Biurko TroforsBiurko Trofors
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Trofors

  2780,00 3190,00 
 • BIURKO BUSKERUDBIURKO BUSKERUD
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczne Biurko Buskerud

  3380,00 
 • Biurko FloraBiurko Flora
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesne Biurko Flora

  3570,00 
 • Biurko Bondi IIBiurko Bondi II wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Bondi II

  2550,00 
 • BostonBoston
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Boston

  1610,00 
 • Biurko BondiBiurko Bondi
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Bondi

  1950,00 
 • Biurko HirosakiBiurko Hirosaki wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Hirosaki

  1880,00 

Oryginalne biurka w stylu nowoczesnym

Oczywiście efekt wizualny można osiągnąć przy zachowaniu spójności wystroju oraz innego wyposażenia. Jednak ten typ konstrukcji cechuje się pewną uniwersalnością dopasowania także do designu: loftowego, skandynawskiego bądź industrialnego. W odniesieniu do takich aranżacji nowoczesne biurka wyróżnia pewien minimalizm wizualny. Oznacza on brak zbędnych dodatków i kompaktowe wymiary z zachowaniem przestrzeni do przechowywania. Mogą nią być szuflady albo otwarte półki.

Do interesujących modeli odznaczających się właśnie takimi walorami można zaliczyć Bondi oraz Florę. Wymieniony na wstępie ma klasyczną budowę uzupełnioną o dwa elementy bezpośrednio pod głównym blatem. Całość konstrukcji jest wykonana z cienkich profili stalowych. Z kolei drugi może być uznany za mebel wielofunkcyjny, ponieważ na wysokości 75 cm nad powierzchnią roboczą znajduje się niewielka wersja regału połączonego z biurkiem. Tworzą go cztery, oryginalne półki.

Biurka w stylu nowoczesnym do małych pomieszczeń

Wbrew pozorom konkretne wersje tych mebli pasują zarówno do dużych, jak i mniejszych wnętrz mieszkalnych lub firmowych. Biurka w nowoczesnym stylu są bowiem zestawieniem korzyści praktycznych oraz wizualnych. Do pierwszych typów pomieszczeń z pewnością będą nadawać się modele Trofors oraz Kirkenes dostępne też w showroomie marki hügle.pl. Wstępnie wymieniony wyróżnia się tradycyjnym rozstawem dużych szuflad bezpośrednio pod blatem roboczym. Jest utrzymany w jasnych tonacjach kolorystycznych, które dotyczą zarówno drewna, jak i profili z nogami.

Kirkenes to wersja uniwersalna w rozmieszczeniu, gdyż oprócz wnętrz mieszkalnych sprawdzi się w gabinetach biurowych, szczególnie zaaranżowanych w dość oryginalny sposób. Wyróżnikiem przedstawionego wariantu są szuflady wychodzące poza szerokość głównego blatu. Do małych pomieszczeń będzie zaś pasować biurko Hordaland o wymiarach: 140 x 80 x 80 cm. Alternatywnym wyborem klientów może być odmiana o długości 160 cm. Znakiem rozpoznawczym modelu jest szuflada otwierana od góry.

Biurka w stylu nowoczesnym z wysokogatunkowych surowców

Szlachetne drewno dębowe i wytrzymałe profile stalowe malowane proszkowo to kluczowe elementy proponowanych przez nas nowoczesnych biurek. Zainteresowani mają opcję indywidualnej konfiguracji pod względem: koloru, wymiarów, a także typu danego materiału. Co więcej, na życzenie klienta istnieje szansa stworzenia wersji o niestandardowych parametrach. W przypadku podstawowych odmian wzmocnieniem wytrzymałości oraz podniesieniem estetyki blatu będzie olejowanie albo fornirowanie. Klienci mogą wybierać spośród innych typów takiego surowca. Odmienną kolorystykę zyskają na przykład w wariantach: mahoń, wenge, orzech amerykański, klejonka, drzewo tygrysie, limba i palisander eldorado.

Wszystkie biurka są od podstaw wykonane ręcznie w Polsce oraz nie wymagają samodzielnego skręcania. Do przyszłego odbiorcy trafiają bowiem w stanie gotowym. Ten musi jedynie wybrać odpowiednie miejsce do ich rozlokowania.