Prezentowaną kategorię mebli wyróżnia wyraźne odwołanie do stylu industrialnego oraz wystroju przypominającego dawne pomieszczenia przemysłowe. Biurka loftowe, bo o nich mowa, cechują się więc minimalizmem estetycznym i atrakcyjną surowością.

 • Biurko Vejle front czarny profilBiurko Vejle wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Biurko Vejle

  2420,00 
 • Biurko ElverumBiurko Elverum wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczne Biurko Elverum

  3790,00 
 • Hirosaki IIHirosaki II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hirosaki II

  1810,00 
 • Biurko HordalandBiurko Hordaland wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Hordaland

  2330,00 2580,00 
 • Biurko KirkenesBiurko Kirkenes
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Kirkenes

  4120,00 
 • BIURKO ROGALANDBIURKO ROGALAND
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Rogaland

  2160,00 
 • BIURKO SANDERSBIURKO SANDERS
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe biurko Sanders – drewno + stal

  3240,00 
 • Biurko TroforsBiurko Trofors
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowe Biurko Trofors

  2780,00 3190,00 
 • BIURKO BUSKERUDBIURKO BUSKERUD
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczne Biurko Buskerud

  3380,00 
 • Biurko FloraBiurko Flora
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesne Biurko Flora

  3570,00 
 • Biurko Bondi IIBiurko Bondi II wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Bondi II

  2550,00 
 • BostonBoston
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawskie Biurko Boston

  1610,00 
 • Biurko BondiBiurko Bondi
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Bondi

  1950,00 
 • Biurko HirosakiBiurko Hirosaki wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowe Biurko Hirosaki

  1880,00 

Minimalistyczne biurka loftowe

Powstają ze sprawdzonych materiałów, a ich kolorystyka to najczęściej odcienie: czerni, bieli, szarości, a także naturalnego drewna. Prostą, lecz funkcjonalną opcją jest na przykład model Hirosaki II mający dodatkowy, pionowy blat ograniczający. Dzięki niemu żaden drobiazg nie wypadnie poza biurko.

Podobne walory reprezentuje wersja Bondi odznaczająca się minimalistycznym designem oraz sporą przestrzenią na nogi. Część użytkowników może tam rozmieścić: urządzenia komputerowe, obuwie, książki albo wyposażenie sportowe. Warto podkreślić, że choć standardowo dwie półki znajdują się po lewej stronie biurka, istnieje opcja zmiany ich położenia. Na specjalne zamówienie można także wykonać model o innych wymiarach w stosunku do odmiany podstawowej.

Biurka loftowe – oszczędność dodatków i klasyczne kolory

Podstawową zaletą prezentowanych konstrukcji jest łatwa dostępność do wszystkich elementów. Loftowe biurka ułatwiają też korzystanie w mało ustawnych wnętrzach, gdzie poruszanie się bywa nieco utrudnione. Wszystko ze względu na kompaktowe wymiary oraz konstrukcję pozbawioną zbędnych dodatków. Takie korzyści zyskają między innymi nabywcy wersji Trofors i Boston. W przypadku pierwszej na uwagę zasługują szuflady idealnie wyprofilowane względem blatu roboczego. Po ich wyjęciu biurko może zmienić się w konsolę na drobne akcesoria ozdobne.

Z kolei w drugiej można liczyć na uniwersalność zastosowania do różnych pomieszczeń, jak: gabinet, jadalnia, pokój młodzieżowy bądź salon. Kompaktowa, a także dość lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie bez konieczności demontażu jakichkolwiek elementów. Oba biurka są wykonane od podstaw ręcznie, z pełną dbałością o detale. Są to meble klasy premium, które sprawdzą się w przestrzeniach publicznych, jak: pracownie, stanowiska pracy, poczekalnie albo gabinety zarządów.

Biurka loftowe do wnętrz w stylu przemysłowym

Alternatywnym sposobem wykorzystania takich blatów roboczych jest też ich rozmieszczenie we wnętrzach open space albo dużych salonach. Biurka loftowe mogą sprawdzić się jako część wydzielonych stref w biurze lub pomieszczeniu pełniącym kilka funkcji użytkowych. Mieszkania bądź apartamenty urządzone w tym stylu najczęściej posiadają główne wnętrze o sporej powierzchni, bez podziału na części: kuchenną, salonową czy wypoczynkową. W takich lokalach biurka loftowe mogą więc spełniać wiele funkcji. Posłużą do: pracy, zjedzenia posiłku bądź relaksu przy książce lub muzyce.

To polecane rozwiązanie dla osób, które nie chcą przestrzeni nadmiernie zabudowanej albo wypełnionej meblami. Cienkie profile stalowej konstrukcji i podobne blaty wpłyną zaś na efekt jej optycznego powiększenia. Właśnie takimi modelami biurek są: Flora, Vejle oraz Hordaland. Wszystkie trafiają do odbiorców w formie złożonej, a także zabezpieczonej do transportu. Wystarczy zadbać o ich właściwe ustawienie we własnej przestrzeni.