Kontakt
Ze strony
Email *
Wiadomość *
 Wyślij do mnie

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wyślij
O nas | Współpraca | Kontakt | Zaufali nam

Biurka

Biurka są niezbędne w gabinetach, ale bardzo pomocne także we wnętrzach mieszkalnych. Wbrew propagowanemu przez media popularne obrazkowi, mało komu wygodnie pracuje się lub przegląda strony internetowe w łóżku. Większość osób robi tak tylko dlatego, że nie poznała jeszcze odpowiedniego biurka. Nasz katalog może to jednak zmienić.

Biurko dla każdego

Biurka znajdujące się w naszej ofercie to proste, klasyczne konstrukcje o czystych, nierozpraszających liniach i funkcjonalnym układzie, pozwalającym utrzymać porządek w przestrzeni roboczej. Design to niecodzienne połączenie klasyki i awangardy, w którym wykorzystuje się praktyczne materiały, ale monotonię klasyki przełamuje niespodziewanymi akcentami dekoracyjnymi.


Dzięki uproszczeniu projektów nasze biurka spełniają założenia filozofii clutter-free i mogą być miejscem produktywnego działania, ale ich wysokie walory estetyczne oraz dopracowane projekty sprawiają, że nawet przeznaczenie całego czasu na zabawę będzie jeszcze przyjemniejsze niż zwykle. Projektując biurka Hügle wyszliśmy z założenia, że nie miejsce ustawienia, ale funkcja mebla jest najważniejsza. Zaowocowało to stworzeniem serii produktów, których trwałość odpowiada wysokiej klasy meblom biurowym, ale jednocześnie zadbaliśmy o to, żeby każde z tych biurek mogło stać się dla kogoś najbardziej intymnym, prywatnym meblem, jaki chciałoby się ustawić w domu.

Klasyka na co dzień

Konstrukcja wszystkich biurek bazuje na profilach stalowych, które są modelowane ręcznie, a następnie lakierowane proszkowo. Stal jest bardzo wdzięcznym materiałem – cechuje się olbrzymią odpornością i bardzo dużą trwałością, a zabezpieczenie w postaci lakieru proszkowego gwarantuje, że nie zacznie rdzewieć i nie ulegnie łatwo uszkodzeniu mechanicznemu. Jest to technologia opracowana na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i ciężkiego, więc przy produkcji mebli sprawdza się jeszcze lepiej. Blaty biurek wykonane są z naturalnego drewna o dużej twardości. Zabezpieczenie ich powierzchni lakierem lub olejem czyni jest niewrażliwymi na uszkodzenia, a także wydobywa klasyczne piękno rysunku drewna.


To połączenie prostych materiałów jest dziś rzadko spotykane i charakterystyczne raczej dla bardzo drogich mebli designerskich. Zdecydowaliśmy się na nie, ponieważ to klasyka meblarstwa, a poza tym właśnie takie materiały zapewniają idealny balans między funkcjonalnością a estetyką.

Idealne nie tylko w biurze

Uproszenie projektów biurek sprawiło, że nagle zmienił się też charakter tych mebli. W klasycznym ujęciu są to typowo robocze elementy wyposażenia wnętrza o jasno określonej, z góry narzuconej i raczej niezmiennej funkcji. W naszej ofercie biurka zdefiniowane zostały nieco inaczej. Nadal mają duży, komfortowy blat roboczy, ale uproszczenie całej konstrukcji sprawiło, że znakomicie sprawdzają się także jako blaty robocze dla pasjonatów scrapbookingu, decoupage, a nawet modelarstwa, a nie tylko dla biznesmenów, mimo że tak mogłaby sugerować subtelna estetyka mebli.


Jeszcze więcej możliwości wynika stąd, że gdyby nie pasowały Ci wymiary, jakie oferujemy w standardowej ofercie, to bez większych problemów możemy przygotować specjalnie dla Ciebie biurko o takich wymiarach, jakie są Ci potrzebne. Dzięki temu biurko zostanie raz na zawsze odczarowane i przestanie być może kojarzyć się tylko z pracą.

Przemyślany komfort

Projekty biurek są trudne z jeszcze jednego powodu. Meble te mianowicie muszą myć maksymalnie ergonomiczne, a nie dają przecież żadnych możliwości regulacji. W takich przypadkach standardy projektowe bardzo się przydają, ale designer musi również krytycznie oceniać ich wartość. Wiele z projektów, które trafiły w Hügle do produkcji, zostało po pewnym czasie udoskonalonych, dlatego mamy pewność, że biurka, jakie obecnie sprzedajemy, są najbardziej dopracowanymi modelami. Nic w nich nie jest przypadkowe – nie tylko wysokość blatu czy szerokość miejsca roboczego, ale także głębokość i ułożenie półek ani sposób wykończenia rantów blatu: każdy element został podporządkowany jednemu celowi: osiągnięciu maksymalnej precyzji i wygody.


Aby było to możliwe, trzeba było utrzymać jak najściślejszą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Ponieważ biurka Hügle powstają w manufakturze, było to bardzo dużym wzywaniem i wymagało opracowania zaawansowanych narzędzi. To dzięki nim przez cały czas kontrolujemy jakość każdego, nawet najmniej widocznego elementu i możemy wyeliminować wszystkie niedociągnięcia. Biurko dotrze do Ciebie złożone tak, abyś nie musiał go skręcać, co całkowicie eliminuje możliwość błędu przy montażu, a także oszczędza pracy przy przygotowaniu mebla. Oto jak w Hügle rozumiemy zalecenie, aby pracować mądrzej, a nie więcej – tworzymy lepsze meble, abyś Ty także mógł pracować i bawić się tak, jak lubisz, zamiast marnować czas na składanie mebli i narzekać, że nie spełniają one Twoich oczekiwań.


Biurka Hügle to rozwiązanie doskonałe do nauki, pracy i wypoczynku przy lekturze. Niezależnie od Twoich planów, powinno się w nich znaleźć miejsce na biurko najwyższej jakości.