Nowoczesne, stylowe, industrialne stoliki pomocnicze Hügle to rozbudowana grupa mebli o nie do końca jasnej proweniencji i niezdefiniowanej na etapie projektu funkcji. Dlaczego właśnie tak? Dlatego, że są to najbardziej uniwersalne spośród wszystkich propozycji, a ich funkcja jest w pełni zależna od tego, w jakiej roli osadzi je użytkownik. Tworzenie takich mebli wiąże się ze szczególnymi trudnościami, ale pokonaliśmy je, ponieważ uważamy, że wystrój wnętrza to nie jest coś, co można ściśle sprecyzować i ilościowo opisać – zawsze musi być jakaś niewiadoma i taką niewiadomą są ekskluzywne stoliki pomocnicze. Idealne połączenie drewna i metalu. Stoliki idealne do salonu ale sprawdzą się również w przedpokoju lub biurze.

 • aa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Konsole Mardel 2 set

  1120,00 
 • Stolik pomocniczy BangkokStolik pomocniczy Bangkok wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik pomocniczy Bangkok

  550,00 
 • Stolik pomocniczy EdsbergStolik pomocniczy Edsberg
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik pomocniczy Edsberg

  660,00 
 • Stolik pomocniczy OddaStolik pomocniczy Odda
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik pomocniczy Odda

  702,00 780,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  680,00 
 • BangkokBangkok
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik pomocniczy Bangkok II

  630,00 
 • Stolik pomocniczy OttaStolik pomocniczy Otta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik Skien

  710,00 
 • SZAFKA EDSBERGSZAFKA EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Edsberg

  650,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  660,00 
 • STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  730,00 
 • Stolik AltaStolik Alta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawski Stolik Alta

  720,00 
 • Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  660,00 
 • Stolik pomocniczy OttaStolik pomocniczy Otta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowy Stolik Molde

  720,00 

Stolik pomocniczy do każdego wnętrza.

Stolik pomocniczy jest pewnego rodzaju połączeniem szafki i stolika. Swoim wyglądem przypomina konsolę, która ma bardzo szerokie zastosowanie. Można go umieścić w praktycznie każdym pomieszczeniu, bez względu na jego kompozycję. Stolik pomocniczy idealnie wkomponuje się w nowoczesny, jak i minimalistyczny styl wnętrza. Dzięki niewielkim wymiarom zagospodaruje każdą, nawet najmniejszą wolną przestrzeń, nadając jej uroku oraz elegancji. Wykonany jest on ze stali, na której umieszczony jest dębowy, jakże wytrzymały blat.

Meble Hugle charakteryzują się bardzo wysoką jakością, dzięki ręcznemu wykonaniu. Projektowane są w oparciu o najnowsze trendy oraz wszystkie nowości. Producenci dokładają do nich wszelkich starań, aby były idealne. Nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim funkcjonalnym. Stolik pomocniczy jest również w pewnym sensie ozdobą, dopełnieniem pomieszczenia. Jego wygląd jest bardzo ciekawy i dodaje klasy całemu wnętrzu.

Stoliki, szafki, konsole- stoliki pomocnicze.

Stoliki pomocnicze mają wiele określeń, jednakże spełniają taką samą funkcję. Dzięki dużej wytrzymałości oraz trwałości można umieścić na nich praktycznie wszystko. Mimo niewielkich rozmiarów są naprawdę bardzo funkcjonalne. Ich wykonanie jest bardzo dokładne, dlatego też nie ma tutaj miejsca na żadne niedoskonałości. Wysoka jakość stolików pomocniczych przekłada się na ich wygląd oraz wygodę. Polska produkcja oraz światowy design sprawiają, że meble Hugle są jedyne w swoim rodzaju.

Stoliki pomocnicze mają naprawdę różnorodne wymiary, dlatego też klient ma większy wybór podczas zakupu. Wszystkie meble Hugle nie wymagają skręcania, co jest dodatkową bardzo korzystną zaletą. Firma Hugle tworząc stoliki pomocnicze łączy nowoczesny styl z nutą tradycji. Kompozycja ta naprawdę świetnie się prezentuje zwłaszcza na dużych przestrzeniach. Kształt, wymiar oraz kolor mebli nie jest przypadkowy, tylko wybierany odpowiednio przez specjalistów projektujących wszystkie meble.

Stoliki pomocnicze, a solidna podstawa.

Jak wiadomo, stoliki te wykonywane są z najlepszych jakościowo materiałów, dlatego też ich wytrzymałość jest naprawdę bardzo duża. Podstawa każdego stolika jest solidna, ponieważ jej głównym materiałem jest dąb naturalny. Stoliki pomocnicze nie wymagają skręcania, dlatego też zaraz po ich zakupie można je umieścić w danym pomieszczeniu.

Ich nietuzinkowy wygląd zwraca na siebie ogromną uwagę. Klasyk w połączeniu z nowoczesnością oraz minimalizmem nadaje świetnego stylu. Firma Hugle jest jedną z niewielu firm, które oferują naprawdę solidne i profesjonalne meble do każdego wnętrza.

Firma Hugle już od wielu lat specjalizuje się tworzeniu i wykonywanie mebli, zarówno domowych jak i ogrodowych. Dzięki swojemu doświadczeniu i latach praktyki, wie jak zadowolić każdego swojego klienta oferując mu idealne meble. Idealne, czyli takie, jakie spełnią w pełni wszystkie jego oczekiwania. Meble Hugle oparte są na najnowocześniejszych technologiach, które dają naprawdę wiele udogodnień.

Jeśli szukasz funkcjonalnego, a zarazem nowoczesnego stolika pomocniczego to jesteś w bardzo dobrym miejscu. Firma Hugle pomoże Ci w jego wyborze, aby idealnie pasował do reszty Twojego wnętrza domu, czy mieszkania. Wszystkie meble, jakie można znaleźć w ofercie są bardzo wytrzymałe, praktyczne, a także innowacyjne. Stolik pomocniczy to mebel, który znacznie ułatwi Ci utrzymać porządek, dając każdej rzeczy swoje określone miejsce.

Stolik pomocniczy, czyli co?

Pojęcie stolika pomocniczego w meblarstwie i aranżacjach wnętrz jest bardzo szerokie. Może bowiem stolikiem być szafka, może być ławka, konsola, a także… cóż… stolik. Stolik pomocniczy to po prostu wszystkie meble wielofunkcyjne, które pozwalają wykonywać wygodniej codzienne czynności od założenia butów, przez lekturę gazet, aż po wypełnienie dokumentów czy nawet zażycie leków. Funkcje stolika pomocniczego mogą być różne: może on mieć charakter wybitnie funkcjonalny i służyć na przykład jako stolik pod laptop, ale dokładnie ten sam mebel można ustawić pod ścianą, używając go zamiast półki, jako przestrzeni ekspozycyjnej dla dekoracji pokojowych.

Projektowanie mebli może być jeszcze trudniejsze

Jednym z podstawowych problemów przy projektowaniu tego rodzaju mebli jest fakt, że brak z góry narzuconej funkcji uniemożliwia zastosowanie standardowych reguł projektowania. W przypadku klasycznych mebli wszystko jest prostsze: szafka powinna wyglądać tak i tak, stół będzie pełnił taką a taką funkcję, więc powinien wyglądać inaczej, a stolik pomocniczy może stać się wszystkim, w zależności od fantazji użytkownika.

W Hügle doceniamy kreatywność naszych klientów i zapewniamy im możliwość rozwinięcia skrzydeł. Większość projektów mebli opisanych jako stoliki pomocnicze jest prosta. Nie są to jednak przaśne, suche koncepcje estetyczne, tylko raczej warianty klasycznych modeli, które poddaliśmy ponownej interpretacji, odświeżając je i dostosowując do głównych założeń projektowych dla mebli luksusowych.

W produkcji stolików pomocniczych Hügle wykorzystywane są dwa tworzywa: lite drewno staranie dobranych gatunków wyróżniających się trwałością i walorami estetycznymi, a także stal, którą pogardza niesłusznie większość współczesnych projektantów. Nie są to zatem meble mainstreamowe, a topowe niszowe propozycje. Stal wyższej jakości, niż w wielu konstrukcjach wytrzymałościowych i drewno nieodbiegające jakością od tego, które w najbardziej luksusowych aranżacjach układa się na wielkich powierzchniach podłóg zapewniają olbrzymią trwałość i funkcjonalność przy ponadczasowym wdzięku.

Od początku do końca

Meble Hügle są dostarczane odbiorcom w formie gotowej – żadnego skręcania, żadnego ryzyka, żadnej pracy przy wykończeniu aranżacji. Od początku do końca dbamy o to, aby wszystkie elementy były wykonane idealnie i żeby razem stworzyły doskonały mebel. Od początku do końca też projektujemy te meble z myślą o równowadze między funkcją a estetyką, stąd dominacja minimalistycznych projektów.

Stoliki pomocnicze są elementami wyposażenia, które najczęściej okazują się potrzebne zupełnie niespodziewanie. W wielu projektach wnętrz nie uwzględnia się ich w początkowej fazie aranżacji, a dopiero później okazuje się, że ze względu na funkcjonalność, brakuje w pomieszczeniu pewnej dodatkowej powierzchni choćby po to, aby położyć telefon blisko łóżka, albo żeby w czasie spotkania z przyjaciółmi móc postawić gdzieś stojak z winem. Najważniejsze jednak, że obie te funkcje może spełnić dokładnie ten sam mebel. Jego stworzenie nie było łatwe, tak samo, jak przewidzenie, kiedy i do czego się przyda. To kolejny powód, dla którego minimalizm i klasyczny design okazują się niezwykle cenne. Stoliki pomocnicze Hügle można dokupić do już ukończonej aranżacji bez obaw o dopasowanie – na pewno będą świetnie wyglądały.

Przemysłowy standard, przyjemny wygląd

Współcześni projektanci przyzwyczaili odbiorców do tego, że meble do domu są delikatne, filigranowe, a przede wszystkim wykończone w sposób niezapewniający takiej trwałości, jak w przypadku mebli do biura. Przełamaliśmy tę zasadę, projektując stoliki pomocnicze. Wykonane są z materiałów i w technologiach zapewniających najwyższą trwałość: profesjonalnie lakierowana proszkowo stal, olejowane lub lakierowane drewno odpowiednich gatunków drzew i solidna konstrukcja to cechy typowe dla mebli biurowych. Jednak estetyka i dokładność wykończenia specyficzne są raczej dla mebli domowych. To oznacza jedno: Hügle wyposaży i Twoje mieszkanie, i Twoje biuro, jeśli tylko zechcesz, aby oba te wnętrza były utrzymane w naprawdę najwyższym standardzie.

Uważamy, że trwałość nie jest zarezerwowana dla biznesu, a estetyka nie musi kończyć się na drzwiach mieszkania. Stoliki pomocnicze Hügle są na to najlepszym dowodem – ustawiane w domach i biurach, wszędzie wyglądają świetnie.