Praktyczne konsole dla dużej grupy użytkowników powinny prezentować głównie użyteczność. Stąd część klientów stawia na ograniczenie ozdobników, skupiając się na przeznaczeniu tego mebla. Interesującą opcją są tu stoliki pomocnicze minimalistyczne, które nie zawsze przedstawiają drewniany blat osadzony na stalowych nogach. W tej kategorii wyposażenia alternatywnym wyborem są masywne, materiałowe pufy. Zainteresowani mogą oczywiście zdecydować się na jeden z wielu modeli tradycyjnych stolików pomocniczych z naszej oferty.. Rozbudowany asortyment meblowy salonu uwzględnia także: krzesła tapicerowane, meble ogrodowe oraz sklepowe. Oddzielna część oferty jest bowiem dedykowana potrzebom różnych działalności.

 • aa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Konsole Mardel 2 set

  1120,00 
 • Stolik pomocniczy BangkokStolik pomocniczy Bangkok wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik pomocniczy Bangkok

  550,00 
 • Stolik pomocniczy OddaStolik pomocniczy Odda
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik pomocniczy Odda

  702,00 780,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  680,00 
 • BangkokBangkok
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik pomocniczy Bangkok II

  630,00 
 • Stolik pomocniczy OttaStolik pomocniczy Otta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik Skien

  710,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  660,00 
 • STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  730,00 
 • Stolik AltaStolik Alta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawski Stolik Alta

  720,00 
 • Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  660,00 
 • Stolik pomocniczy OttaStolik pomocniczy Otta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowy Stolik Molde

  720,00 

Lekkość wizualna stolików pomocniczych minimalistycznych

Ograniczenia lub całkowity brak ozdób to właśnie główna cecha prezentowanej kategorii stolików. Docenią ją zwłaszcza osoby lubujące się w prostych, nieprzesadzonych rozwiązaniach. Stoliki pomocnicze minimalistyczne są połączeniem estetyki i praktycznego zastosowania. Sprawdzą się w małych lokalach mieszkalnych czy użytkowych. W przeciwieństwie do zabudowanych szafek lub komód powiększają optycznie taką przestrzeń. Warianty konsol z dwoma blatami znajdującymi się pod sobą dają miejsce na pozostawienie wielu drobiazgów. Chodzi m.in. o klucze, książki, gazety, telefon komórkowy albo kubek z gorącym napojem. Na stoliku można też umieścić kwiat w donicy.

Stylowe stoliki pomocnicze minimalistyczne

Nowoczesne projekty realizowane z poszanowaniem tradycyjnych technik stolarskich wyróżniają właśnie nasze stoliki pomocnicze minimalistyczne. Są one od podstaw wytwarzane ręcznie w Polsce i nie wymagają późniejszego składania. Nabywcy otrzymują je w stanie gotowym do rozmieszczenia w wybranym wnętrzu. Jest to dość oczywiste w przypadku dużych, materiałowych puf. Takie alternatywne wersje produktu doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loftowym. Ze względu na wielkość mogą posłużyć jako siedzisko przy większej liczbie gości. Gdy domownicy zostają sami, ten wariant mebli będzie spełniał funkcję praktycznego podnóżka. Pufy mają kształt walca i są oklejone ekologiczną pianką. Wpływa ona na miękkość materiału oraz jego wytrzymałość w bieżącym użytkowaniu.

Atrakcyjna surowość stolików pomocniczych minimalistycznych

Podstawowa konstrukcja tej grupy wyposażenia meblowego to zazwyczaj blat z drewna litego i nogi ze stalowych profili. Jedynym elementem ozdobnym jest w tym przypadku odcień farby na metalowych częściach stolika. Naturalny surowiec może być zaś poddany olejowaniu albo wyłożony cienką warstwą fornirowaną. Stoliki pomocnicze minimalistyczne reprezentują styl modernistyczny. Łączą w sobie elegancję z prostą, tradycyjną konstrukcją elementów. Właśnie takie są modele: Molde, Munkfors II czy Alta z naszej oferty. Zwłaszcza pierwszy z wymienionych, który jest klasycznym rombem o wymiarach: 50 x 50 x 50 cm. Stoliki są dostępne z podstawą w kolorze czarnym lub białym. Blaty konsoli oferują już więcej opcji odcieni, jak: szary, mahoniowy, wenge czy bielony prowansalski.