Zamiłowanie do tradycji i pewien konserwatyzm estetyczny wyróżniają klientów, którzy stawiają na sprawdzone aranżacje. Do takiego designu z pewnością będą pasować stoliki pomocnicze klasyczne. Są one wykonane z naturalnych materiałów, jak: drewno, stal czy aluminium. Indywidualny styl oraz trwałość struktury zapewnia malowanie proszkowe. Nabywcy mają też opcję konfiguracji stolika pod względem: wymiarów, surowców czy właśnie odcieni. W tej grupie wyposażenia dominują tradycyjne projekty konstrukcyjne. Modele nie będą więc szokować oryginalnością lub awangardową koncepcją. Interesujące możliwości aranżacyjne mogą zapewnić również: meble restauracyjne, stoliki kawowe czy regały.

 • aa
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Konsole Mardel 2 set

  1120,00 
 • Stolik pomocniczy BangkokStolik pomocniczy Bangkok wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik pomocniczy Bangkok

  550,00 
 • Stolik pomocniczy OddaStolik pomocniczy Odda
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Stolik pomocniczy Odda

  702,00 780,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  680,00 
 • BangkokBangkok
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik pomocniczy Bangkok II

  630,00 
 • Stolik pomocniczy OttaStolik pomocniczy Otta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Stolik Skien

  710,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  660,00 
 • STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  730,00 
 • Stolik AltaStolik Alta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Skandynawski Stolik Alta

  720,00 
 • Szafka nocna Munkfors IISzafka nocna Munkfors II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowa Szafka  Munkfors II

  660,00 
 • Stolik pomocniczy OttaStolik pomocniczy Otta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowy Stolik Molde

  720,00 

Mobilność stolików pomocniczych klasycznych

Jedno z głównych założeń użytkowych w tych przenośnych konsolach dotyczy właśnie ich mobilności. Łatwość przenoszenia w dowolne miejsce jest przydatna podczas wizyty niespodziewanych gości albo chęci odpoczynku np. na przydomowym tarasie. Stoliki pomocnicze klasyczne są też dodatkowym blatem do odłożenia książki czy filiżanki kawy – bez konieczności schylania się do poziomu podłogi lub ciągłego wstawania z fotela. Jednocześnie, zastosowanie takich konsol może dotyczyć ograniczników, jakie daje konstrukcja ze stalowych nóg. Bezpośrednio pod blatem stolika jest miejsce na buty, książki czy drobny sprzęt sportowy. Zawsze będą w zasięgu wzroku właściciela. To oszczędność czasu w związku z brakiem konieczności szukania danego przedmiotu.

Stoliki pomocnicze klasyczne – mebel łatwy w utrzymaniu w czystości

Kompaktowa konstrukcja tych mebli jest sporym ułatwieniem pod względem utrzymania czystości. Jedna, większa powierzchnia użytkowa to zwykle drewniany blat. Wystarczy więc regularne ścieranie kurzu i zabezpieczenie specjalistycznym środkiem pielęgnującym. Stalowe profile nie wymagają większej troski o higienę. Stoliki pomocnicze klasyczne wykonane są przeważnie z olejowanego drewna. Ono również wpływa na standardy zachowania czystości tej konsoli. Cienka, utwardzona powłoka zapobiega głębszemu osadzaniu się zabrudzeń. Mają one tylko charakter powierzchniowy. Co ważne, taka warstwa podnosi też odporność na zarysowania i inne, przypadkowe uszkodzenia materiału. Nieco więcej ostrożności wymagają z kolei materiałowe pufy Skagen, choć ich główną zaletą jest dość oryginalny kolor przekonujący do zakupu.

Praktyczne zastosowanie stolików pomocniczych klasycznych

Możliwości wykorzystania przedstawionych konsol nie ograniczają się wyłącznie do relaksu czy spotkania towarzyskiego przy kawie. Stoliki pomocnicze klasyczne sprawdzają się także podczas pracy. Można na nich postawić książki oraz laptopa, gdy z głównego biurka korzysta już inna osoba. Dodatkowo dzięki stolikowi nie trzeba znosić obecności hałaśliwych współlokatorów. Wraz z materiałami można bowiem przejść do innego pomieszczenia. Konsole bywają także na wyposażeniu: poczekalni, sal konferencyjnych, pomieszczeń biurowych i prywatnych gabinetów. Co ważne, nie trzeba tracić czasu na montaż, ponieważ meble trafiają do klienta złożone oraz gotowe do rozmieszczenia. Ponadto można złożyć zamówienie związane z innymi wymiarami takiego stolika pomocniczego. Każdy z nich jest produkowany ręcznie.