Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

DOSTĘPNE RODZAJE BLATÓW I RAM

Loftowy Komplet Long Forest

1 632,00 zł brutto Rabat: -15%

1 920,00 zł brutto

Gotowe meble, meble na wymiar

Komplet mebli Long Forest to doskonała inspiracja aranżacyjna do małej kuchni lub przytulnego aneksu w nowoczesnym stylu. W skład zestawu wchodzi minimalistyczny stolik oraz dwa stołki. Jest to trwały, elegancki zestaw do innowacyjnego wnętrza, przy którym można wypić poranną kawę, zjeść lunch lub spędzić wolne popołudnie na czytaniu ulubionej gazety.

Właściwości kompletu Long Forest

Wyjątkowy komplet Long Forest to meble polskiej produkcji o europejskim designie, co jest odpowiedzią na aktualne potrzeby klientów. Dostarczane są w formie gotowej, nie wymagają składania, dzięki czemu są niezwykle komfortowe. Podstawa stolika oraz stołków wykonana jest z profilu stalowego malowanego proszkowo, natomiast blat to dąb naturalny w wielu odcieniach do wyboru, np. czarny, wenge, mahoń. Standardowe wymiary będące podstawą oferty dla stolika to: długość 60 cm, wysokość 82 cm, szerokość 60 cm, a dla stołków: długość 30 cm, wysokość 57 cm, szerokość 30 cm. Pozwalają na funkcjonalne wykorzystanie ich we własnej przestrzeni.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty wyspecjalizowanego sklepu internetowego hugle.pl z meblami premium polskiej produkcji. Codziennie staramy się odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego, jeżeli interesuje Państwa inny wymiar kompletu Long Forest, zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail. Zamówienia realizujemy do 30 dni roboczych.


Wymiary stolika:
długość: 60 cm
szerokość: 60 cm
wysokość: 82 cm
Podstawa stolika wykonana z profilu stalowego 25 mm x 25 mm, malowana proszkowo.

Wymiary stołka:
długość: 30 cm
szerokość: 30 cm
wysokość: 57 cm
Podstawa stołka wykonana z profilu stalowego 15 mm x 15 mm, malowana proszkowo.


Jeżeli interesuje Cię inny wymiar, zapraszamy do kontaktu e-mail. 
Termin realizacji do 30 dni roboczych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: