Przestrzenie urządzone na wzór stylu minimalistycznego zachwycają idealnie dopasowanym oświetleniem i przede wszystkim przestronnością. Nie mniej ważną rolę odgrywa wyposażenie, które powinno subtelnie wpisywać się w panującą w pomieszczeniach minimalistycznych kolorystykę, lecz nie tylko.

 • HOKER FROGNHOKER FROGN WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerski Hoker Frogn

  560,00 
 • KRZESŁO BOSTONKRZESŁO BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Krzesło Boston

  1050,00 
 • HOKER STORDHOKER STORD WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Hoker Stord

  660,00 
 • HOKER FOREST RZUT Z GÓRYHOKER FOREST WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczny Hoker Forest

  580,00 
 • STOŁEK STORDSTOŁEK STORD
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy HOKER HOLEN

  960,00 
 • HOKER REDFERN RZUT DALEKIHOKER REDFERN WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Hoker Redfern

  830,00 
 • Komplet Long Forrest rzut z góry i bokuKomplet Long Forrest wymiary 1
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Komplet Long Forest

  1920,00 
 • STOŁEK STORDSTOŁEK STORD WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczny Stołek Stord

  570,00 

Równie istotna jest jego funkcjonalność. Z myślą o miłośnikach wyważonych połączeń nasz sklep internetowy oferuje hokery w stylu minimalistycznym, które uchodzą za nieodzowny synonim praktyczności oraz estetyczności. Dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą – zdecydowanie warto!

Hokery w stylu minimalistycznym – alternatywa dla tradycyjnych krzeseł

Rynek wyposażenia wnętrz, podobnie jak rynek aranżacji, co roku przeżywa prawdziwą rewolucję, czego najlepszym dowodem jest odkrycie potencjału wysokich stołków, jeszcze do niedawna stanowiących znak rozpoznawczy barów oraz pubów. Oczywiście nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie i możemy śmiało zaprezentować minimalistyczne hokery, które genialnie sprawdzają się jako alternatywa dla tradycyjnych krzeseł. Najczęściej decydują się na nie właściciele kuchni z wyspą lub przedłużonym blatem oraz niewielkich kawalerek. Należy jednak zaznaczyć, że hokery w stylu minimalistycznym zdadzą również egzamin w lokalach gastronomicznych, takich jak restauracja i kawiarnie oraz w nowoczesnych salonach fryzjerskich.

Jakie zalety posiadają minimalistyczne hokery?

Minimalistyczna przestrzeń kojarzy się z oszczędnością. W rzeczywistości to właśnie odpowiednio dopasowane wyposażenie pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. W Hugle doskonale wiemy, że znalezienie wyposażenia, które łączy obie te cechy, może okazać się dosyć czasochłonnym procesem. Nie musisz się jednak już o to martwić! Nasze hokery w stylu minimalistycznym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały swoje funkcje niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia, w którym się znajdują. Jednak co najważniejsze, charakteryzują się one przede wszystkim kompaktowością oraz wygodą użytkowania, a co za tym idzie, sprawdzą się również w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.

Hokery w stylu minimalistycznym – spersonalizuj swoje zamówienie

Zaaranżowanie domowej przestrzeni z pomocą wysokiej jakości wyposażenia to prawdziwa przyjemność. Podobnie jak dla nas przełożenie Twojego pomysłu na rzeczywistość. Z tego względu wszystkie oferowane przez nas minimalistyczne hokery są wykonywane ręcznie i na wymiar. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości drewno dębu naturalnego olejowanego bądź lakierowanego oraz stalową konstrukcję w dwóch klasycznych wersjach kolorystycznych, czyli czerni oraz bieli. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamówione u nas hokery w stylu minimalistycznym z pewnością wpiszą się w Twoją przestrzeń domową i będą służyć przez lata, gwarantując wysoki poziom funkcjonalności podczas codziennych posiłków czy spotkań w gronie znajomych.