Hokery w nowoczesnym stylu cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wśród klientów. Przypominające charakterystyczne, wysokie stołki barowe genialnie wkomponowują się w otwartą przestrzeń kuchenną, w której pierwsze skrzypce odgrywa wyspa bądź wysoki blat. Jeśli więc szukasz praktycznego wyposażenia do domowych przestrzeni bądź pomieszczenia usługowego, to trafiłeś w dobre miejsce.

 • HOKER FROGNHOKER FROGN WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerski Hoker Frogn

  560,00 
 • KRZESŁO BOSTONKRZESŁO BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Krzesło Boston

  1050,00 
 • HOKER STORDHOKER STORD WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Hoker Stord

  660,00 
 • HOKER FOREST RZUT Z GÓRYHOKER FOREST WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczny Hoker Forest

  580,00 
 • STOŁEK STORDSTOŁEK STORD
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy HOKER HOLEN

  960,00 
 • HOKER REDFERN RZUT DALEKIHOKER REDFERN WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Hoker Redfern

  830,00 
 • Komplet Long Forrest rzut z góry i bokuKomplet Long Forrest wymiary 1
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Komplet Long Forest

  1920,00 
 • STOŁEK STORDSTOŁEK STORD WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczny Stołek Stord

  570,00 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszym sklepie internetowym oferujemy nowoczesne hokery wyróżniające się zarówno solidnością, jak i estetyką wykonania. Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą i wybierz wyposażenie, które Twoim zdaniem najlepiej dopełni charakter pomieszczenia.

Nowoczesne hokery a aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz w dużej mierze determinuje styl, w jaki będą utrzymane nie tyle dekoracje i akcesoria, ile podstawowe elementy wyposażenia. Jesteśmy tego w pełni świadomi, dlatego dostępne w naszym asortymencie hokery w nowoczesnym stylu doskonale wpisują się w minimalistyczną przestrzeń. Nie da się ukryć, że za sprawą oryginalnych wykończeń nowoczesne hokery to nie tylko praktyczne wyposażenie, które może stanowić alternatywę dla tradycyjnych krzeseł, ale także oryginalny sposób na podkreślenie indywidualnego wyczucia stylu wnętrzarskiego domowników. Chętnie decydują się na nie właściciele otwartych kuchni o niewielkiej powierzchni lub kawalerek.

Uniwersalne hokery w nowoczesnym stylu

Oferowane przez nas nowoczesne hokery to najlepszy dowód na to, że prostota oraz uniwersalność bez wątpienia idą w parze. Można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to duet niezastąpiony. Dlaczego? Otóż hokery w nowoczesnym stylu genialnie będą się prezentować w większości aranżacji wnętrz. Możesz je wkomponować zarówno w pomieszczenia urządzone na wzór stylu nowoczesnego, jak i loftowego, industrialnego, a nawet skandynawskiego. Oczywiście zazwyczaj znajdują one zastosowanie we wcześniej wspomnianej kuchni, lecz równie genialnie zdają egzamin w pomieszczeniach usługowych np. poczekalniach, gabinetach czy salach konferencyjnych.

Nowoczesne hokery styl mają w cenie

Chcąc zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, przywiązujemy niemałą uwagę do estetyki oraz jakości wykonania oferowanego wyposażenia. Wszystkie nasze nowoczesne hokery tworzymy ręcznie z połączenia dębu naturalnego olejowanego bądź lakierowanego oraz stalowej konstrukcji dostępnej w dwóch wariantach kolorystycznych – czerni i bieli. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że złożone zamówienie zostanie przygotowane z wysoką starannością i – co więcej – w pełni wpisze się w ich indywidualne preferencje aranżacyjne. Ponadto w asortymencie znajdziesz u nas również różnorodne stoliki, które z łatwością dopasujesz do wybranych przez Ciebie hokerów w nowoczesnym stylu.