Ekskluzywny wymiar wyposażenia meblowego powinien łączyć się z jego praktycznym przeznaczeniem. Niestety grupa toaletek i pulpitów dekoracyjnych z założenia ma pewne ograniczenia pod tym względem. Dla osób szukających kompromisu oraz zwiększonej funkcjonalności rozwiązaniem są konsole z szufladą, takie jak modele Hansta czy Hirosaki. Pierwszy może stać się zasobnikiem dla zestawów sprzętu multimedialnego. Na blacie stanie rzutnik, schowane będą zaś słuchawki i elementy podłączenia. Z tej perspektywy konsola nadaje się do salonu, ale też pokoju młodzieżowego – zwłaszcza gdy nastolatek nie lubi zbędnego przeładowania meblami czy zabudową. Bezpośrednio pod pulpitem może więc umieścić swoje książki, czasopisma, gadżety albo akcesoria sportowe. To także ułatwienie związane z brakiem długich poszukiwań. Wybór konsoli z szufladą oznacza, że większość rzeczy znajdzie się na wierzchu i w obrębie wzroku. Wersja Hirosaki jest mniejsza rozmiarowo, jak też pod względem pojemności szuflady. To przede wszystkim dodatek do wnętrza o zabarwieniu modernistycznym.

 • -15%
  Konsola TokyoKonsola Tokyo wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Konsola Tokyo

  926,50 
 • -15%
  Konsola z szufladą Hansta III aranżacja z czarnym stelażemKonsola z szufladą Hansta III wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Konsola z szufladą Hansta III

  1436,50 
 • -15%
  HanstaHansta
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Konsola z szufladą Hansta

  1164,50 
 • -15%
  Konsola z szufladą HirosakiKonsola z szufladą Hirosaki
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Konsola z szufladą Hirosaki

  1232,50 
 • -15%
  Konsola z szufladą Hansta IIKonsola z szufladą Hansta II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola z szufladą Hansta II

  1147,50 
 • -15%
  Konsola z szufladą NamsosKonsola z szufladą Namsos
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Konsola z szufladą Namsos

  1402,50 
 • -15%
  Konsola z szufladą BondiKonsola z szufladą Bondi
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Konsola z szufladą Bondi

  1147,50 

Konsole z szufladą polskiej produkcji

Hugle.pl to marka zajmująca się wytwórstwem mebli w Polsce, m.in. konsoli z szufladą. Dotyczy to wszystkich etapów powstawania produktu. Od projektu, poprzez dobór materiałów, aż po udostępnienie do sprzedaży. W efekcie przekłada się to na wiarygodność i klasę dostarczanych usług czy surowców. Rezultatem tych działań jest również model Bondi o raczej tradycyjnym wyglądzie. Mała szuflada umożliwia przechowanie drobiazgów, a niezawodne prowadnice wspomagają jej wysuwanie. Kompaktowe wymiary: 65 x 35 x 95 cm ułatwiają rozmieszczenie konsoli w danym pomieszczeniu – podobnie, jak ewentualne przenoszenie lub zmianę dotychczasowego rozlokowania. Bondi jest: lekka, wytrzymała i naprawdę stylowa. W przypadku chęci zmiany kolorów, materiałów blatów oraz ram, trzeba liczyć się z dłuższym oczekiwaniem. Taka konsola jest bowiem wytwarzana ręcznie od podstaw.

Dodatkowe funkcjonalności konsoli z szufladą

Możliwość przechowywania drobiazgów lub rzeczy osobistych to główna korzyść związana z wyborem konsoli z szufladą. Można tam schować: kosmetyki, przyborniki, okulary, książkę, zegarek czy gazetę. Wszystko po to, aby znajdowały się pod ręką, bez konieczności żmudnego poszukiwania w szafkach. Tymi walorami odznacza się między innymi model Namsos. Dobrze odnajdzie się zarówno w małym mieszkaniu, jak i w biurze. Opcjonalną możliwością wykorzystania konsoli może być blat pod małe urządzenie drukujące. Klienci poszukujący naprawdę ekskluzywnych propozycji mogą zmienić surowiec bazowy. Może się nim stać egzotyczny gatunek drewna o nietuzinkowej strukturze i kolorystyce. Tak samo nóżki są dostępne w innych barwach niż klasyczna czerń. Wybór może też oznaczać: złoty, biały, szary czy miedziany. Odcienie są pokazane na załączonych wizualizacjach. Wszystkie meble zostaną dostarczone do Państwa w formie gotowej. Nie trzeba martwić się więc o konieczność samodzielnego montażu.