Nowoczesne, wręcz banalne wieszaki Hugle zachwycają swoją prostotą oraz designem. Ich ciekawy, jakże intrygujący kształt daje wiele możliwości w otwartej przestrzeni. Idealnie sprawdzi się zarówno w mniejszej, jak i większej łazience nadając jej uroku oraz elegancji. Jego nieszablonowe wymiary sprawiają, że może zmieścić się praktycznie wszędzie, bez zbędnego zajmowania miejsca. Wieszaki te przybierają formę nieskończoności, ponieważ dają wiele możliwości oraz ciekawych rozwiązań. Dzięki nim nudne wnętrze łazienki zmieni się w coś zupełnie nowego, a także ciekawszego. W ofercie firmy można znaleźć wiele wzorów wieszaków, które znacznie różnią się od siebie. Chodzi tutaj tylko głównie o ich kształt, a nie wykonanie, które zawsze jest tak samo precyzyjne.

 • WIESZAK WZÓR 7 wymiaryWIESZAK WZÓR 7 wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  industrialny WIESZAK WZÓR 7

  520,00 
 • WIESZAK WZÓR 5WIESZAK WZÓR 5
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczny Wieszak wzór 5

  520,00 
 • WIESZAK WZÓR 8WIESZAK WZÓR 8
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy WIESZAK WZÓR 8

  520,00 
 • WIESZAK WZÓR 3WIESZAK WZÓR 3
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczny WIESZAK WZÓR 3

  540,00 
 • WIESZAK WZÓR 1WIESZAK WZÓR 1
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny WIESZAK WZÓR 1

  520,00 
 • WIESZAK WZÓR 4 białyWIESZAK WZÓR 4 biały
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny WIESZAK WZÓR 4

  550,00 
 • WIESZAK WZÓR 6WIESZAK WZÓR 6
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny WIESZAK WZÓR 6

  520,00 
 • WIESZAK WZÓR 2WIESZAK WZÓR 2
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowy WIESZAK WZÓR 2

  520,00 
 • WYMIARY WIESZAKAWYMIARY WIESZAKA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  WIESZAK

  520,00 
 • WIESZAK DUŻY WYMIARYWIESZAK DUŻY WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  WIESZAK DUŻY

  850,00 
 • WIESZAK NEW YORK WYMIARYWIESZAK NEW YORK ARANŻACJA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszak New York

  990,00 

Wieszaki Hugle – bogata oferta firmy.

Wieszaki Hugle to innowacja, która została wprowadzona na rynek stosunkowo niedawno. Daje ona znacznie więcej możliwości, a przez to jest bardziej doskonalsza. Wszystkie wieszaki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania, która jest niezwykle ważne w tej kategorii mebli. Wieszak spełnia nie tylko funkcję użyteczną, ale jest również w pewnym sensie ciekawą dekoracją.

Firma w swojej ofercie posiada kilkanaście różnorodnych wieszaków, które nieco różnią się od siebie, zarówno wyglądem jak i również wymiarami. Sposób ich produkcji jest jednak w każdym przypadku taki sam, ponieważ wszystkie wieszaki są wykonywane ręcznie. A dlaczego tak? Otóż przede wszystkim ze względu na możliwość wyeliminowania wszystkich niedoskonałości w początkowym procesie tworzenia. Drugim również bardzo ważnym aspektem jest oczywiście kwestia estetyczna. Wykonanie wieszaków to czynność, która trwa dłuższą chwilę, ponieważ wszystko tutaj musi być bardzo dokładnie dopracowane. Projektując wieszaki firma ta, jako priorytet stawia sobie pomysłowość oraz kreatywność w oparciu o najnowsze trendy. Wszystkie wieszaki są tak zaprojektowane, aby spełniały podstawowe wymogi stylowe, jak i również funkcjonalne.

Wieszaki są również dostępne na wymiar, jednak czas realizacji takiego zamówienia wynosi znacznie dłużej. Wszystkie te produkty, które można znaleźć w ofercie są przede wszystkim bardzo nowoczesne, stylowe, eleganckie, a także bardzo praktyczne. Są zaprojektowane tak, aby w pełni oddać swój styl danemu pomieszczeniu. Rodzaje ich blatów oraz ram są naprawdę zróżnicowane, dlatego też klient podczas zakupu może wybrać takie, jakie mu w pełni odpowiadają.

Światowy design oraz polska produkcja wieszaków Hugle to nowoczesność, a zarazem innowacja w zdecydowanie innym wydaniu. Wieszaki te, same w sobie są perfekcyjne, ponieważ zawierają wszystkie cechy, jakie powinny znajdować się w takim produkcie. Towarzyszy im pomysłowość, design, twórczość, a także nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Wieszak spełnia nie tylko funkcję użyteczną, ale przede wszystkim dekoracyjną. Dzięki niemu można znacznie zmienić nudne pomieszczenie w coś zupełnie nowego, znacznie lepszego. Zastosowanie tego produktu jest bardzo szerokie, dlatego też może być umieszczony, zarówno w łazience, jak i również garderobie, czy nawet sypialni.

Wieszaki Hugle to innowacyjne rozwiązanie, dla tych którzy lubią ciągłe zmiany. Podążanie za najnowszymi trendami i tworzenie ich samemu jest priorytetem firmy, którego bardzo sobie ceni. Wieszak nie jest tylko i wyłącznie połączeniem ze sobą kliku materiałów naraz, ale przede wszystkim jest innowacją, która niesie za sobą mnóstwo jakże korzystnych zmian.