Nieco surowe przestrzenie w klimacie poprzemysłowym wymagają właściwego wystroju. Jednym z kluczowych zadań jest wybór funkcjonalnego i dopasowanego wyposażenia, aby było spójne z wysokimi sufitami oraz masywnymi oknami. Dobrym wyborem będą stoły loftowe rozkładane. To modele uniwersalne, ponieważ na co dzień zachowują komfort podczas przemieszczania się, a w szczególnych okolicznościach umożliwiają przyjęcie gości. Za sprawne i ciche funkcjonowanie wysuwu blatu odpowiadają markowe prowadnice. Hugle.pl współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami takich elementów konstrukcyjnych. Stoły loftowe rozkładane wyróżniają się własną specyfiką materiałową. Powstają w Polsce wyłącznie na bazie wysokogatunkowego drewna dębowego z widocznymi usłojeniem lub sękami. Uwzględniają również pewne niedoskonałości kolorystyczne tej struktury, takie jak zmiany odcieni na szczotkowanej powierzchni blatu. W powszechnym odbiorze to właśnie one nadają takim modelom klasy i zauważalnego sznytu.

 • Stół Obihiro IStół Obihiro I
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  LOFTOWY STÓŁ OBIHIRO I

  1670,00 1890,00 
 • Stół Boston rozkładanyStół Boston rozkładany
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stół Boston rozkładany

  2350,00 2800,00 
 • Stół Koppang rozkładanyStół Koppang rozkładany wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stół Koppang rozkładany

  3550,00 4450,00 
 • Stół PhoenixStół Phoenix front
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stół Phoenix rozkładany

  2730,00 3080,01 
 • Stół Town Hall rozkładanyStół Town Hall rozkładany
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stół Town Hall rozkładany

  3550,00 4150,01 

Stoły loftowe rozkładane – masywne i praktyczne

Charakterystyka lokali zaaranżowanych po dawnych magazynach lub fabrykach wymusza pewne rozwiązania w obszarze designu. Z tego wynika zasadność wyboru stołów loftowych rozkładanych, takich jak Boston czy Town Hall. Wstępnie wymieniony model odznacza się ograniczoną konstrukcją, stworzoną z cienkich, malowanych proszkowo profili i nóg. Blat jest oczywiście wytwarzany z najlepszego drewna dębowego, wzmocnionego naturalnym olejem. Ta propozycja sprawdzi się w loftowych, przestrzennych jadalniach. Stół równie dobrze można ustawić w podobnym pomieszczeniu socjalnym w biurowcu. Town Hall to dla odmiany opcja do ekskluzywnej wersji apartamentów loftowych. Odnajdzie się w jadalni, choć alternatywą będzie wyposażenie centralnego wnętrza w tym lokalu. Powierzchnie loftowe nie zawsze mają klasyczny, wydzielony salon, preferując otwarte przestrzenie. W odniesieniu do takich stołów klasy premium oznacza to większe możliwości zmiany ustawień – w zależności od potrzeb lub upodobań.

Unikalny styl stołów loftowych rozkładanych

Nawet mniej zorientowany nabywca z pewnością rozróżni stoły loftowe rozkładane od pozostałych propozycji danego sklepu. Są one na tyle charakterystyczne, że wybijają się na tle innych kategorii w asortymencie marki. Takim modelem jest bez wątpienia stół Koppang z zamontowanymi, cichymi prowadnicami Pottker. Duże, ciężkie, aluminiowe nogi są fundamentem tej konstrukcji. Choć w podstawowej wersji są lakierowane na czarno, to nabywca może wybrać spośród innych możliwości. Dostępnymi odcieniami są też biały i barwy zbliżone do obu kolorów. Przedstawiony stół w stylu loftowym nadaje się do jadalni oraz gabinetów firmowych. Można go jednak umieścić także w domowym biurze dla podejmowania klientów i gości. Zbliżone walory cechują też Obihiro I, choć model lepiej odnajduje się w mniejszych powierzchniach. Wystrój loftowy nie zawsze musi oznaczać dużych przestrzeni. Taki stół będzie idealny właśnie do małych lokali urządzonych zgodnie z tymi założeniami aranżacyjnymi. Wystarczy uruchomić kreatywność i wyobraźnię.