Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

DOSTĘPNE RODZAJE BLATÓW I RAM

Klasyczna Szafka RTV  Eiker

2 252,50 zł brutto Rabat: -15%

2 650,00 zł brutto

Gotowe meble, meble na wymiar

Szafki RTV na nóżkach, takie jak na przykład szafka Eiker, to meble nowoczesne i stylowe. Szafka RTV Eiker wykonana została z metalu i drewna, co nadaje jej styl industrialny, który pojawił się na rynku wraz z rewolucją przemysłową i obecnie coraz częściej gości w naszych domach. Szafka Eiker wpisuje się w ten styl idealnie, gdyż cechuje się oszczędnością formy i materiałów. Nie oznacza to wcale, że jej jakość jest wątpliwa. Została bowiem wykonana z materiałów wysokiej klasy. Jest to szafka polskiej produkcji, ale jej design wpisuje się w światowe trendy. Szafka RTV Eiker pasuje do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym. Może stać na honorowym miejscu w salonie, ale także w firmowej sali konferencyjnej, co z pewnością będzie świadczyło o dobrym guście właścicieli.

Przerost treści nad formą

Szafka Eiker to nowoczesna szafka RTV stojąca, a jej industrialny charakter bez wątpienia ucieszy oko każdego konesera stylu. Szafka wykonana jest z naturalnego dębu, a nóżki ze stali malowanej metodą proszkową, co pozwoliło uzyskać spektakularny efekt. Szuflada na prowadnicach firmy Blum oraz półki umożliwiają przechowywanie pilotów i drobnych przedmiotów. Rodzaj blatu oraz kolor podstawy można wybrać samodzielnie spośród kilku dostępnych opcji. Wymiary szafki Eiker: długość do wyboru – 140, 160 lub 180 cm, szerokość – 45 cm, wysokość – 55 cm. Długość szuflady jest uzależniona od długości szafki, a jej wysokość to 30 cm. Szafka Eiker nie wymaga samodzielnego skręcania, co bez wątpienia jest dużą zaletą.


Wymiary szafki RTV:

długość do wyboru: 140 cm, 160 cm, 180 cm
szerokość: 45 cm
wysokość: 55 cm
długość szuflady: 70 cm (przy długości mebla 140 cm), 80 cm (przy długości mebla 160 cm), 90 cm (przy długości mebla 180 cm)
wysokość kosza szufladowego: 30 cm

Widoczny na zdjęciu blat: dąb naturalny fornir olejowany 1,8 cm.
Nogi stolika wykonane z profilu stalowego 20 mm x 20 mm, malowanego proszkowo.


Prowadnice TIP-ON BLUMOTION firmy Blum.
Jeżeli interesuje Cię inny wymiar, zapraszamy do kontaktu e-mail. 
Termin realizacji do 30 dni roboczych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: