Polski produkt 🇵🇱

Jak kupić na raty? Sprawdź.

DOSTĘPNE RODZAJE BLATÓW I RAM

Stylowy Stół Oslo elipsa

3 580,00 zł brutto

Gotowe meble, meble na wymiar

Stół Oslo w kształcie elipsy to duży, przestronny mebel, który doskonale odnajdzie się w jadalni czy w pokoju dziennym. Jest podstawą każdego mieszkania, gdyż wspólne spożywanie rodzinnych posiłków to bezcenna tradycja, celebrowana nie tylko od święta. Niebanalny, przestrzenny i geometryczny stół Oslo jest dumnym reprezentantem stylu skandynawskiego subtelnie połączonego z kulturą Dalekiego Wschodu. To produkt o światowym designie i polskiej produkcji najwyższej jakości. Musimy zaznaczyć, że meble nie wymagają skręcania i są gotowe do natychmiastowego zaaranżowania przestrzeni.

Elastyczna oferta stołu Oslo Elipsa

Oferujemy wiele długości stołu Oslo Elipsa (140, 160, 180, 200, 220 cm) oraz szerokości (90, 100, 110 cm), przez co można dopasować jego wielkość względem indywidualnych potrzeb i wizji artystycznych. Problemem nie jest także kolor podstawy (czarny, biały, szary, antracyt, złoty, miedziany) czy rodzaj drewna na blat (dąb naturalny fornir, MDF), ponieważ gwarantujemy wiele możliwości do wyboru. Blat stołu oparty jest na solidnej, aluminiowej konstrukcji, malowanej nowoczesną metodą proszkową.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z obszernej oferty mebli premium do swojego mieszkania. Termin realizacji zajmuje nam do 30 dni roboczych. Jeżeli interesuje Państwo inny wymiar stołu, zapraszamy do kontaktu e-mail. Chętnie pomożemy stworzyć indywidualne projekty “szyte na miarę”.


Wymiary stołu:

długości do wyboru: 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm
szerokości do wyboru: 90 cm, 100 cm, 110 cm
wysokość: 75 cm

Blat stołu dostępny jest w wersji fornirowanej prostej i MDF z podcięciem. 
Blat stołu wykonany z płyty MDF o grubości 25 mm z podcięciem w kolorze matowym. 
Nogi stołu wykonane  z profilu  aluminiowego 50 mm x 50 mm, malowanego proszkowo.

WSZYSTKIE STOŁY Z BLATAMI W KSZTAŁCIE ELIPSY WYKONYWANE SĄ NA ZAMÓWIENIE


Zmiana wysokości stołu bez dodatkowej opłaty.
Jeżeli interesuje Cię inny wymiar, zapraszamy do kontaktu e-mail. 
Termin realizacji do 30 dni roboczych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: