DOSTĘPNE RODZAJE BLATÓW I RAM

Stół Industrialny Sandnes

2 421,00 zł brutto

-10%

2 690,00 zł brutto

Stół Sandnes to duży, przestronny mebel utrzymany w stylu skandynawskim z domieszką Dalekiego Wschodu. Jest niebanalny, przestrzenny i geometryczny - idealny do nowoczesnego mieszkania. Doskonale sprawdzi się w jadalni lub w salonie. Blat z naturalnego drewna oraz solidna konstrukcja podstawy sprawią, że mebel polskiej produkcji sprawdzi się w Państwa wnętrzu, ciesząc oczy przez długi czas.

Zalety stołu Sandnes

Największą zaletą naszych mebli jest fakt, że nie wymagają składania. Dostarczamy je do naszych klientów w postaci gotowej konstrukcji, którą można natychmiast zaaranżować w pomieszczeniu. Stół Sandnes to model, który można dowolnie modyfikować w kwestiach wymiarów, wybierając spośród długości 140 lub 160 cm oraz szerokości - 80 lub 90 cm. Wysokość to w każdym przypadku 75 cm. W modyfikacjach zamówień niezwykle ważny jest dla naszych klientów także kolor blatu z naturalnego dębu, dlatego posiadamy wiele wariantów do wyboru, np. biały, czarny, mahoń i wiele innych. Nogi stołu zostały wykonane z profilu aluminiowego, malowanego proszkowo, którego kolor również leży w gestii zamawiającego, np. złoty, czarny.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty mebli idealnych do nowoczesnych wnętrz. Przestronne stoły, wysoka jakość, gotowe meble premium do każdego salonu, przytulnej jadalni, a nawet firmowego gabinetu - zapraszamy do sklepu internetowego hugle.pl. Termin realizacji zamówień wynosi do 30 dni roboczych.


Wymiary stołu:

długości do wyboru: 140 cm, 160 cm
szerokości do wyboru: 80 cm, 90 cm
wysokość: 75 cm

Widoczny na zdjęciu blat: Dąb naturalny fornir olejowany 4 cm.
Nogi stołu wykonane  z profilu  aluminiowego 60 mm x 60 mm , malowanego proszkowo.


Brak możliwości zmiany wysokości stołu .

UWAGA -  Stół w opcji klejonka dębowa, DOSTĘPNY jest do szerokości 90 cm.

Termin realizacji do 30 dni roboczych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: