Stół KORGEN okragły - DĄB LAKIEROWANY ø 120 - WYSYŁKA 24H Zobacz większe

DOSTĘPNE RODZAJE BLATÓW I RAM

Stół KORGEN okragły - BIELONY PRO ø 105 - WYSYŁKA 24H

Ostatnie egzemplarze!

1 942,50 zł brutto

-25%

2 590,00 zł brutto

Jeżeli szukają Państwo dużego, przestronnego stołu do jadalni, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie artykuły tworzone są w Polsce i charakteryzują się jakością premium. Termin realizacji wynosi jedynie do 30 dni od złożenia zamówienia. Niezależnie od tego, ilu członków liczy Państwa rodzina, każdy lubi mieć wystarczająco dużo miejsca przy stole. Jest on podstawowym elementem każdego domu. Z naszej strony polecamy model pięknego stołu Korgen, mający średnicę do wyboru 160 cm lub 180 cm oraz 74 cm wysokości. Ewentualna zmiana wysokości stołu nie wymaga dodatkowej opłaty.

Cechy charakterystyczne okrągłego stołu Korgen

Przestronny stół Korgen to niebanalna, geometryczna propozycja, utrzymana w stylu skandynawskim. Sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrzach, dopasowując się do nowo powstałej oraz istniejącej już aranżacji. Na stronie naszego sklepu internetowego hugle.pl znajdą Państwo zdjęcia oferowanego mebla oraz informacje o ewentualnych promocjach.

Blat stołu dostępny jest w wersji fornirowanej olejowanej lub lakierowanej. W każdym przypadku to solidny dąb naturalny, który pasuje do danego stylu panującego w pomieszczeniu. Wybarwienie podstawy, rodzaj blatu czy rozmiar można dobrać według indywidualnych potrzeb i preferencji. Wystarczy wybrać je z odpowiedniej listy podczas składania zamówienia. Nogi funkcjonalnego stołu Korgen wykonane zostały z trwałego profilu stalowego 80 mm x 20 mm, malowanego proszkowo. To solidny mebel polskiej produkcji, który posłuży przez lata użytkowania. Zostanie dostarczony pod wskazany adres w wersji gotowej.


Wymiary stołu:

średnica  105 cm
wysokość: 74 cm

Blat stołu dostępny jest w wersji fornirowanej olejowanej lub lakierowanej .
Widoczny na zdjęciu blat: Dąb naturalny fornir olejowany 4 cm.
Nogi stołu wykonane z profilu stalowego 80 mm x 20 mm, malowanego proszkowo.


PRODUKT NOWY DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE . WYSYŁKA 24H