Polski produkt 🇵🇱

Jak kupić na raty? Sprawdź.

DOSTĘPNE RODZAJE BLATÓW I RAM

Designerska Komoda industrialna Grimstad I

3 590,00 zł brutto

Gotowe meble, meble na wymiar

Komoda Grimstad I niebanalnie łączy nowoczesność ze skandynawskim designem.
Wyjątkowego charakteru dodaje lekka forma wsparta na stalowej konstrukcji , która
idealnie pasują do loftowych wnętrz i nie tylko. 


Wymiary komody:

długość: 160 cm
szerokość: 52,5 cm
wysokość: 80 cm

Widoczny na zdjęciu blat: dąb naturalny fornir olejowany 1,8 cm.
Konstrukcja wykonana z profilu stalowego 25 mm x 25 mm, malowanego proszkowo.


Jeżeli interesuje Cię inny wymiar, zapraszamy do kontaktu e-mail. 
Termin realizacji do 30 dni roboczych.

Prostota i funkcjonalność - właśnie taka powinna być najlepsza komoda do przedpokoju. Jeśli szukacie Państwo mebla, który będzie spełniał te czynniki, jesteśmy przekonani, że komoda industrialna Grimstad I sprosta Państwa oczekiwaniom. Zdajemy sobie sprawę, że pomieszczenia łączące pokoje muszą być przede wszystkim funkcjonalne, co jednak nie oznacza, że mają być przepełnione meblami lub dodatkami. Projektując komodę do przedpokoju, dołożyliśmy wszelkich starań, aby mogli Państwo pomieścić w niej najpotrzebniejsze ubrania oraz rzeczy codziennego użytku, a przy tym być usatysfakcjonowanym z jej wyglądu.

Komoda nie tylko do przedpokoju

Komoda Grimstad I jest doskonałym połączeniem nowoczesności ze skandynawskim designem. Wyjątkowy charakter komody odpowiedniej na korytarz podkreśla delikatna forma wsparta na stalowej konstrukcji. Jej wykorzystanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do przedpokoju. Tego typu komody z łatwością można dopasować do pokoju dziennego, wnętrz nowoczesnych, loftowych. Zapraszamy do kontaktu w kwestii ustalenia odpowiedniego wymiaru względem Państwa oczekiwań.

Prosta, efektowna i funkcjonalna komoda do pokoju

Wymiary industrialnej komody to: 160 cm (długość), 50 cm (szerokość), 80 cm (wysokość). Komoda pokojowa wykonana jest z naturalnego dębu, z kolei sama konstrukcja - z profilu stalowego, malowanego proszkowo. Przy jej odpowiednim doborze bardzo ważne jest ustalenie pomieszczenia, w którym ma stanąć, określenie jego wielkości, specyfiki oraz stylu. Prostota komody to jej wielki atut, ponieważ można urządzić wnętrze w dowolnym stylu - w każdym z nich będzie prezentować się wyjątkowo dobrze.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: