Szafki nocne, tak jak inne meble, mają spełniać określone funkcje. Te niewielkie dodatki do sypialni są bardzo ważne. To dzięki nim możesz trzymać telefon, okulary, książkę czy szklankę z wodą przy łóżku. Nie kupuj jednak przypadkowego mebla. Zastanów się, czego potrzebujesz, zanim podejmiesz decyzję. Jeśli zamierzasz wykorzystać go do przechowywania leków lub dokumentów, to wybierz szafki nocne z szufladami z naszej oferty. Te modele dają wiele możliwości.

 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 

Czy szafki nocne z szufladami są potrzebne?

Choć te niewielkich rozmiarów meble nie są niezbędne, to warto je mieć. Półkę przy łóżku wykorzystuje się na wiele sposobów, a szafki nocne z szufladami to jeszcze więcej ułatwień. Jedynym, nad czym warto się zastanowić, jest model, który spełni wszystkie nasze potrzeby. Szafki nocne z szufladami przydadzą się każdemu, a ich atutem jest fakt, że nietrudno znaleźć przestrzeń, w której się zmieszczą. Szczególnie po zrobieniu mebla na wymiar.

Szafki nocne z szufladami – zyskaj dodatkową półkę

Utrzymanie porządku bywa trudne. Czasem może brakować miejsca w szafach na przechowanie wszystkiego, a czasami po prostu chcemy, aby część rzeczy nie leżała z innymi. Wówczas przydają się dodatkowe półki. Wsparciem w uporządkowaniu papierów, leków, a nawet kosmetyków mogą być szafki nocne z szufladami. Możesz w nich trzymać to, czego potrzebujesz w nocy lub zaraz po przebudzeniu. Są też idealnym miejscem do schowania dokumentów, które chcesz trzymać w zacisznym miejscu. Dzięki temu zawsze będą one blisko i nie będziesz ich szukać. Taka szuflada przy łóżku jest niezwykle przydatna w organizowaniu przestrzeni.

Estetyka szafki nocnej z szufladami

Poza funkcjonalnością szafki nocne z szufladami od Hugle dopasują się do Twojego stylu i wystroju sypialni. Możesz bowiem zmienić ich kolory i materiał, z którego wykonamy blat. Dzięki temu np. designerska szafka z szufladą Kagoshima będzie dobrze wyglądać w sypialni jasnej i ciemnej, nowoczesnej lub klasycznej. Piękny kształt ramy doda pomieszczeniu uroku oraz delikatności, którą można podkreślić jasnym drewnem czy też wspaniale zrównoważyć marmurowym blatem.