Piękno i styl sypialni podkreślają szafki nocne. Te z marmurem wspaniale sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Trwały kamień doskonale wkomponuje się w pomieszczenie klasyczne lub nowoczesne i będzie służył przez długie lata.

 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1079,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  578,00 
 • -15%
  STOLIK NOCNY BOSTONSTOLIK NOCNY BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Boston Small

  510,00 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  620,50 

Szafki nocne z marmurem zawsze w modzie

Remonty kojarzą się z bałaganem i stratą czasu. I choć czasem są konieczne, to warto zrobić wszystko, aby nie zdarzały się zbyt często. Pomocne w tym okazują się szafki nocne z marmurem. Wybierając jestem z produktów z oferty Hugle, zapewnisz sobie mebel, który będzie pasował do każdego wystroju, niezależnie od tego, jakie zmiany wprowadzisz na ścianach. Możesz zupełnie zmienić styl sypialni, a szafki nocne z marmurowymi elementami nadal będą pasowały. Jeśli więc lubisz swój stolik pomocniczy, to nie musisz go zmieniać po każdym malowaniu. Marmur już od lat nie wychodzi z mody. Meble z blatami z tego kamienia są wciąż bardzo popularne. Stanowi on zatem doskonałe wykończenie dla kogoś, kto nie planuje częstych zmian mebli.

Wytrzymałe szafki nocne z marmurowymi elementami

Marmur jest często wybierany ze względu na swoją wytrzymałość. Szafki nocne z marmurem długo pozostają niezniszczone, cieszą oko nienaganną estetyką. Blat nie pęka, a jego powierzchnia nie ściera się w trakcie czyszczenia. Żywotność takiego mebla można dodatkowo przedłużyć dzięki odpowiednim preparatom do pielęgnacji marmuru. Za ich sprawą szafka będzie prezentować się jeszcze lepiej. Na szafkach nocnych trzymamy różne przedmioty, po których mogą zostać ślady, dlatego blat powinien być trwały i łatwy w utrzymaniu w czystości. Takie właśnie są szafki nocne z marmurowymi elementami z naszej oferty.

Piękne przez lata szafki nocne z marmurem

Odpowiednia pielęgnacja nadaje marmurowym blatom połysku i dostojności. To sprawia, że przez długie lata szafki nocne z marmurem są piękne i wyglądają, jak nowe. Takie meble, jak minimalistyczna szafka Boston Small, tworzą doskonały kontrast. Łączą w sobie prostotę i delikatność stelażu z dostojnością marmurowego blatu. Efekt tego połączenia jest wspaniały. Wyśmienicie dopasowuje się do różnych pomieszczeń. Mimo ciężkiego blatu szafka nie wydaje się być toporna. Przeciwnie, daje wrażenie lekkości i bardzo ładnie wygląda w każdej sypialni.

Szafki nocne z marmurowymi elementami idealne dla każdego

Każda sypialnia jest inna. Każdy ma inne wymagania. A jednak nasze szafki nocne z marmurowymi elementami spełnią wszystkie, nawet skrajnie różne. Jest to spowodowane możliwością stworzenia mebla na swój sposób. Kupując w Hugle, masz opcję zaprojektowania szafki, która sprawdzi się w domu lub mieszkaniu. Po wybraniu kształtu możesz zamówić ją w kolorach, które najlepiej pasują do przygotowanej aranżacji. Sprawdź dostępne rodzaje blatów i ram, a my zrobimy Twoje szafki nocne z marmurem także na wymiar, dzięki czemu nie musisz się martwić, że mebel nie zmieści się w Twojej wolnej przestrzeni. Przygotujemy go z takich elementów, aby był idealny.