Więcej nie zawsze oznacza lepiej. To stwierdzenie może dotyczyć również szafki nocnej. Choć ten element w sypialni jest bardzo przydatny, to trzeba pamiętać, aby go odpowiednio wybrać. Minimalistyczne szafki nocne nie są bardzo ozdobne, a mimo to często najlepiej pasują do tego pomieszczenia. Ich skromność uzupełni niemal każdy wystrój, czyniąc pomieszczenie delikatnym, ale też niebywale gustownym.

 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA MUNKFORS IISZAFKA NOCNA MUNKFORS II WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka Munkfors II

  510,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1079,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  578,00 
 • -15%
  STOLIK NOCNY BOSTONSTOLIK NOCNY BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Boston Small

  510,00 
 • -15%
  SZAFKA EDSBERGSZAFKA EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Edsberg

  552,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  620,50 

To meble nie tylko dla tych, którzy nie lubią przepychu ani nadmiernych zdobień. Sprawdzą się także tam, gdzie jest mnóstwo kolorów i dodatków. Warto również pamiętać, że skromny wygląd nie umniejsza użyteczności szafek nocnych w stylu minimalistycznym. Pełnią one tak samo ważną rolę i robią to nie gorzej niż inne szafki nocne.

Szafki nocne minimalistyczne dyskretnie dopełnią całość

Kiedy masz już urządzone pomieszczenie i okazuje się, że brakuje jakiegoś elementu, który uzupełni aranżację, postaw na minimalizm. Wstawienie dużego mebla mocno wpłynie na rezultat, co może nie być pozytywne. Mały, dyskretny dodatek uzupełni brak, podkreśli piękno całości, a przy tym nie będzie przesadny. Szafki nocne minimalistyczne doskonale nadają się do wypełnienia przestrzeni w sypialni. Wstawiając mebel taki jak minimalistyczna szafka Edsberg, wypełnisz pustkę bez wpływania zanadto na efekt. Jednocześnie zapełnienie tego wolnego miejsca sprawi, że pomieszczenie nie będzie sprawiało wrażenia niepełnego. Mebel ten będzie pasował do każdej sypialni, nie tylko minimalistycznej. Kiedy w pokoju jest dużo kolorów i zdobień szafki nocne w stylu minimalistycznym świetnie się wkomponują, nie dając wrażenia przesady.

Szafki nocne w stylu minimalistycznym – kiedy masz mało miejsca

Niewielkie pomieszczenia wymagają wyjątkowej dbałości o zachowanie jak największej ilości przestrzeni. Pomogą w tym minimalistyczne szafki nocne, które zajmą mało miejsca i pozwolą przechować wiele rzeczy. Ich rozmiar sprawia, że pasują w każdy, nawet najmniejszy kąt, a prostota konstrukcji nie jest przytłaczająca, co pozytywnie wpływa na optyczną prezencję pomieszczenia. W małych sypialniach styl minimalistyczny jest doskonałym wyborem, umożliwiającym zaaranżowanie wnętrza gustownie i z zachowaniem wolnego miejsca. Szafki nocne minimalistyczne to najlepsze rozwiązanie dla kogoś, kto nie może sobie pozwolić na większe meble, a jednocześnie chce, aby jego półka była dyskretna. Minimalistyczna szafka Boston Small jest użyteczna nie tylko na powierzchni blatu, ale także pod nim. Stelaż zaprojektowany jest w taki sposób, aby możliwe było położenie czegoś także na spodzie, co jest dodatkową oszczędnością miejsca.

Piękno tkwi w szczegółach szafek nocnych minimalistycznych

Wspaniały, ozdobny mebel nie zawsze jest najlepszym wyborem. Szafki nocne w stylu minimalistycznym mają przewagę nie tylko ze względu na wpasowywanie się w małe przestrzenie. Te od Hugle są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a ręczne wykończenie jest niebywale precyzyjne. Dlatego, choć są proste, to ich piękno nie budzi wątpliwości. Nasze szafki z każdej sypialni uczynią wspaniałe pomieszczenie.