Szafka nocna to bardzo przydatny mebel. Jej obecność w sypialni jest niezbędna. Gdyby nie ta niewielkich rozmiarów półka, którą najczęściej stawia się obok łóżka, nie byłoby możliwości trzymania budzika czy szklanki z wodą w pobliżu podczas snu. Ale czy można wstawić do sypialni dowolną szafkę? Jak w przypadku wszystkich mebli także i tu trzeba wybrać tak, aby całość prezentowała się dobrze i była w idealnej harmonii.

 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA MUNKFORS IISZAFKA NOCNA MUNKFORS II WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka Munkfors II

  510,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1079,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  578,00 
 • -15%
  STOLIK NOCNY BOSTONSTOLIK NOCNY BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Boston Small

  510,00 
 • -15%
  SZAFKA EDSBERGSZAFKA EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Edsberg

  552,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  620,50 

Metalowe szafki nocne z drewnianymi półkami stanowią element wyposażenia wnętrza, który nie tylko wyśmienicie wygląda, ale także ma wszystkie cechy wymagane od szafki nocnej. Dzięki temu dodatkowi sypialnia staje się funkcjonalna, a jej styl sprawia, że czujemy się dobrze i chcemy spędzać czas w tym pomieszczeniu.

Uniwersalne szafki nocne metalowe z drewnianymi półkami

Szukając mebli do wyposażenia sypialni, uwagę zwraca się na wiele rzeczy. Jest to pokój, który należy do jednej osoby, nie do wszystkich domowników, zatem można urządzić go indywidualnie. Szafki nocne metalowe z drewnianymi półkami to ułatwią. Są to meble wyśmienicie wyglądająco, bez względu na to, jaki styl prezentują. Zarówno industrialna szafka Kagoshima, jak i loftowa szafka Salla wspaniale spełniają swoje zadania, a ich oryginalne style pozwalają znaleźć produkty pasujące do każdego wnętrza. Nie jest więc ważne, jak chcesz urządzić sypialnię. W Hugle znajdziesz meble wpisujące się w Twój gust. Połączenie metalu i drewna doskonale odnajdzie się w każdym klimacie, będąc jego wyśmienitym uzupełnieniem.

Metalowe szafki nocne z drewnianymi półkami i szufladą

Szafki nocne stanowią uzupełnienie aranżacji, więc muszą pasować do pozostałych elementów, ale wygląd to nie wszystko. Metalowe szafki nocne z drewnianymi półkami mają do odegrania ważną rolę. Najczęściej ustawia się je przy łóżku, aby mieć tam półkę. Jest ona potrzebna do postawienia szklanki z wodą i budzika, ale też innych rzeczy, których możemy potrzebować przed zaśnięciem lub zaraz po przebudzeniu. Każdy człowiek ma w tej kwestii indywidualne potrzeby, a nasi producenci starają się je wszystkie zaspokajać. Z tego powodu szafki nocne metalowe z drewnianymi półkami często są wyposażone w szufladę, w której można schować wiele rzeczy. Takie meble są uniwersalne, tak jak wersje bez szuflad. Designerska szafka z szufladą Kagoshima dobrze się prezentuje i jest użyteczna za sprawą wykorzystanych do jej wykonania najwyższej jakości materiałów.

Dopasowane do Ciebie szafki nocne metalowe z drewnianymi półkami

Oferowane przez Hugle meble, w tym również metalowe szafki nocne z drewnianymi półkami, tworzone są przede wszystkim z myślą o klientach. Nasze produkty nie tylko reprezentują różne style, ale dają też możliwość dopasowania ich do własnych wymagań. Szafki nocne metalowe z drewnianymi półkami wykonywane są ręcznie, a zaproponowana przez nas kolorystyka nie jest jedyną możliwą. Możesz wybrać inny kolor zarówno metalowej ramy, jak i drewnianej półki. Dzięki temu dostaniesz dokładnie taką szafkę, jakiej potrzebujesz.