Mieszkania urządzone w stylu loftowym są surowe i minimalistyczne. Każdy element wystroju takiego wnętrza jest przede wszystkim praktyczny, żaden mebel nie znalazł się w nim przez przypadek. Jednak ten specyficzny styl nie świadczy o tym, że pomieszczenie nie może mieć klasy czy wspaniałego wyrazu. W tym celu należy wyposażyć sypialnię w loftowe szafki nocne, które spełnią wszystkie oczekiwania, jakie można mieć od tego rodzaju mebla. Ich obecność wprowadzi do sypialni wyjątkowy klimat, dzięki któremu będziesz czuć się cudownie.

 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1037,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA MUNKFORS IISZAFKA NOCNA MUNKFORS II WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka Munkfors II

  510,00 
 • -15%
  SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1079,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  578,00 
 • -15%
  STOLIK NOCNY BOSTONSTOLIK NOCNY BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Boston Small

  510,00 
 • -15%
  SZAFKA EDSBERGSZAFKA EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Edsberg

  552,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  561,00 
 • -15%
  SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1079,50 
 • -15%
  STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  620,50 

Sypialnia będzie piękna, wygodna, a zasypianie nie będzie sprawiało problemu. Tak samo jak wstawanie, nawet w nocy. Szafki nocne loftowe pozwolą Ci żyć po swojemu, dając wsparcie i niczego nie utrudniając.

Użytkowe i piękne szafki nocne loftowe

Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym chcemy w pełni pokazać siebie. Jej styl nie musi podobać się wszystkim domownikom, więc urządzenie jej wydaje się prostsze. Jednak zbyt wiele dodatków, krzykliwe kolory i mało przestrzeni mogą utrudniać funkcjonowanie. Oprócz tego, że ma być ładnie, musi być także praktycznie. Jeśli zdarza Ci się wstawać w nocy, masz problem z zasypianiem lub po prostu lubisz taki styl, to postaw na loftowe szafki nocne. Produkty oferowane przez Hugle sprawdzą się w sypialni doskonale. Mają oryginalną konstrukcję, jednocześnie zachowując surowość stylu. Nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu nie będziesz na nie wpadać w nocy, a przy tym są niezwykle praktyczne. Oferowane przez nas szafki nocne loftowe mają blaty, na których zmieści się wszystko, co potrzebujesz mieć obok łóżka.

Loftowe szafki nocne – w jednym stylu, a jednak inne

Szafki nocne loftowe zachowują cechy klimatu industrialnego. Charakteryzuje je surowe wykonanie i stonowane barwy. A jednak każda sztuka jest wyjątkowa. Takie modele jak Loftowa Szafka Salla pozwalają na dobranie elementów według własnego gustu. Każda szafka może mieć ramę i blat w różnych kolorach, które sprawią, że zachowując loftowy styl, mebel zyska własny, niepowtarzalny charakter. Ta możliwość doskonale sprawdzi się w sypialni. Każdy z nas jest przecież inny i może potrzebować innej szafki. Loftowe szafki nocne od Hugle podkreślą indywidualizm i pozwolą właścicielowi stworzyć coś wyjątkowego w prosty sposób.

Szafki nocne loftowe najlepszej jakości

Żeby szafka nocna była idealna, nie wystarczy piękny wygląd i doskonałe dopasowanie do gustu posiadacza i stylu panującego w sypialni. Szafki nocne loftowe i szafki nocne w każdym innym stylu mają być przede wszystkim użyteczne. A żeby tak było, konieczne jest odpowiednie wykonanie. Hugle oferuje produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów pochodzących od polskich producentów, a meble są robione ręcznie, co dodatkowo zwiększa ich indywidualizm, nie mając negatywnego wpływu na cudowny wygląd. Nasze szafki nocne są zrobione tak, aby wytrzymały obciążenie od nich wymagane. Wiemy, że czasem kładzie się na nich nawet kilka książek, lampkę i elektronikę. Dlatego tworzymy blaty, na których to wszystko się zmieści oraz ramy wytrzymałe na taki ciężar.