Sypialnię trudno sobie wyobrazić bez szafki nocnej. Ten mały mebel stojący obok łóżka jest wyjątkowo użyteczny. W parze z praktycznością powinien iść także wygląd, bo w sypialni chcemy czuć się dobrze. Dlatego wszystko, w tym również szafka nocna, powinno być do nas i do siebie dopasowane.

 • SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA MUNKFORS IISZAFKA NOCNA MUNKFORS II WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka Munkfors II

  600,00 
 • SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1270,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  680,00 
 • STOLIK NOCNY BOSTONSTOLIK NOCNY BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Boston Small

  600,00 
 • SZAFKA EDSBERGSZAFKA EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Edsberg

  650,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  660,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1270,00 
 • STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  730,00 

Szafki nocne w stylu industrialnym doskonale sprawdzą się w tak właśnie urządzonych sypialniach, ale nie tylko. Dopasują się także do innych stylizacji, więc możesz mieć taką szafkę nocną nawet wówczas, gdy urządzasz pokój zupełnie inaczej.

Co wyróżnia industrialne szafki nocne?

Styl industrialny wywodzi się z dawnych przestrzeni przemysłowych. Z tego powodu wyróżnia go surowość i przestronność. Próżno szukać tu wielu barw czy kontrastów. Wszystko opiera się na brązie i szarości, często dominuje cegła. Industrialne szafki nocne doskonale komponują się z takim wystrojem. Są proste i surowe, stworzone z drewna w stonowanych kolorach. Ten styl determinuje także dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu meble są perfekcyjne. Na pewno spodobają się każdemu, kto chce, aby wszystko w jego sypialni doskonale do siebie pasowało.

Gdzie pasują szafki nocne w stylu industrialnym?

Szafki nocne industrialne i nie tylko muszą komponować się z wystrojem sypialni. Kiedy będą za mocno kontrastować pomieszczenie straci swój urok. Świadomość niezgodności może przeszkadzać w zasypianiu, dlatego tak ważne jest, aby sypialnia była urządzona w zgodzie z gustem właściciela. Ale to nie oznacza, że tylko w industrialnym pokoju mogą stać industrialne szafki nocne. Ich surowość sprawia, że są uniwersalne. Mogą stać w domu każdego, komu się spodobają. Przestronność mieszkań industrialnych determinuje niewielki rozmiar mebli, które dzięki temu sprawdzą się w małych mieszkaniach.

Szafki nocne industrialne, jakich potrzebujesz

Szafka nocna nie stoi w sypialni tylko po to, aby ładnie wyglądać. Najważniejsza jest jej funkcjonalność. Każdy wykorzystuje ten mebel trochę inaczej, ale zazwyczaj stoi on przy łóżku i służy za półkę na książkę, telefon czy okulary. Często na szafce nocnej stoi lampka. Dzięki temu nie musisz iść do łóżka w ciemności. A co, jeśli zabraknie blatu? Czasem na szafce nocnej trzymamy więcej rzeczy, a kiedy są wśród nich leki, możemy nie chcieć, żeby leżały w widocznym miejscu. Z tego powodu szafki nocne często mają szufladę, w której można schować wszystko, co jest nam potrzebne.

Szafki nocne w stylu industrialnym dopasowane do Ciebie

To, że styl industrialny jest surowy i oparty na stonowanej kolorystyce, nie oznacza, że nie pozostawia wyboru. Przeciwnie – szarość i brąz mają wiele odcieni, które dopasują się do wielu wnętrz. Szafki nocne industrialne od firmy Hugle również dają wiele możliwości. Jeśli podoba Ci się styl szafki, ale kolor blatu już nie, to wybierz inny. Nasza oferta pozwala zaprojektować własną szafkę nocną poprzez dowolne łączenie dostępnych kolorów materiałów. Nie musisz chcieć tego, co dajemy. To my damy Ci to, czego poszukujesz.