Nikomu, kto pracuje w sklepie, nie trzeba tłumaczyć, jak duża jest rola prawidłowej ekspozycji towaru. W praktyce jest to kwestia bardzo złożona, ponieważ wymaga uwzględnienia nie tylko tego, co i jak będzie prezentowane, ale także wyglądu i położenia samych mebli sklepowych. Inaczej problem ten rozwiązuje się w ekskluzywnym butiku, a inaczej w osiedlowym sklepie.

 • Wieszaki, wzór 1Wieszaki, wzór 1, bok
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 1

  900,00 
 • wieszaki sklepowe stojące, wzór 10 - wymiarywieszaki sklepowe stojące, wzór 10 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 10

  1000,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 11 - wymiaryWieszaki sklepowe stojące, wzór 11 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 11

  1550,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 12Wieszaki sklepowe stojące, wzór 12
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 12

  1550,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 13Wieszaki sklepowe stojące, wzór 13 - bok
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 13

  1280,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 2 - wymiaryWieszaki sklepowe stojące, wzór 2 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 2

  900,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 3 wymiaryWieszaki sklepowe stojące, wzór 3 wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 3

  900,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 4 - wymiaryWieszaki sklepowe stojące, wzór 4 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 4

  900,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 5 - wymiaryWieszaki sklepowe stojące, wzór 5 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 5

  900,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 6 - wymiaryWieszaki sklepowe stojące, wzór 6 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 6

  900,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 7 - wymiaryWieszaki sklepowe stojące, wzór 7 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 7

  900,00 
 • Wieszaki sklepowe stojące, wzór 8 - wymiaryWieszaki sklepowe stojące, wzór 8 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 8

  900,00 
 • wieszaki sklepowe stojące, wzór 9 - wymiarywieszaki sklepowe stojące, wzór 9 - wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Wieszaki sklepowe stojące, WZÓR 9

  1000,00 

Efektywna i efektowna ekspozycja

Prawidłowo przygotowana ekspozycja zwiększa sprzedaż nawet o kilkanaście procent. Wynika to nałożenia na siebie kilku efektów: lepszej dostępności towaru dla klienta, wygodniejszej formy prezentacji oraz uzyskania dodatkowego efektu estetycznego już przez sam fakt uporządkowania produktów. Doskonałym przykładem są butiki odzieżowe, w których pojawiły się nasze wieszaki. To bardzo proste, ale eleganckie konstrukcje. Nie są krzykliwe, ale swoim minimalistycznym designem przyciągają uwagę, sprawiając, że już od drzwi klient jest kierowany we właściwą stronę. Jednocześnie zaś prosta estetyka sprzyja podkreśleniu walorów wizualnych odzieży.

Lepsza prezentacja to większa sprzedaż. Wychodząc z tego założenia, zaprojektowaliśmy wieszaki, które dzięki stabilnej konstrukcji pozwalają na ustawienie w dowolnym miejscu, również bez trwałego mocowania wieszaka do podłoża. To duży atut, ponieważ można szybko i bez narzędzi zmienić aranżację wnętrza, uzyskując efekt zaskoczenia.

Lepiej, bo prościej

Wieszaki i meble sklepowe marki Hügle powstały z myślą o nowoczesnym merchandisingu. Sprawdziwszy wiele modeli ekspozycji sklepowych, doszliśmy do wniosku, że najlepsze efekty daje uproszczenie wyglądu mebli. Dzięki temu klienci skupiają się na pokazywanym towarze, a nie na meblach. Fakt, że zastosowaliśmy tylko trzy standardowe kolory, zamiast barw pełnej palety RAL, jak proponują inni producenci, też m swoje uzasadnienie. Tylko trzy barwy: czerń, biel i szarość, w zupełności wystarczają, aby urządzić aranżację, która będzie estetyczna i charakterystyczna dla sklepu, a jednocześnie wszystkie trzy kolory są na tyle neutralne, że będzie można na nich bez estetycznego zgrzytu zaprezentować dowolne linie produktów.

Stabilne konstrukcje wykonane z profili stalowych malowanych proszkowo charakteryzują się bardzo dużą odpornością na działanie szkodliwych substancji, w tym również chemii używanej do produkcji profesjonalnych detergentów. Wysokiej jakości powłoka lakiernicza zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją, która nie pojawia się nawet po paru latach intensywnej eksploatacji mebli. Jednocześnie zastosowanie szerokich podstaw dodaje wieszakom stabilności – oto meble, które sprawdzą się świetnie w każdym sklepie.

Indywidualizm jest w cenie

Obecnie zdecydowana większość wieszaków i mebli sklepowych, w tym również tych z oferty niszowych producentów, to wyroby standaryzowane. I gdyby chodziło jedynie o wysokość, to byłaby to zupełnie słuszna koncepcja, jednak kiedy chodzi o inne cechy, to już niekoniecznie. Standaryzacja może prowadzić do zwiększenia wygody, ale w tym przypadku sprawia, że sklepy stają się nudne, przewidywalne i podobne do siebie nawzajem. W Hügle postanowiliśmy zerwać z tym zwyczajem. Projektujemy meble, które są ergonomiczne, ale także niepowtarzalne. Sam fakt, że są produkowane ręcznie, już gwarantuje, że podobieństwo do seryjnie produkowanych modeli będzie śladowe, a jeśli do tego dodać oryginalny projekt, okaże się, że wystarczy kilka wieszaków, aby poprawić rozpoznawalność sklepu i zmienić jego wygląd, by odróżniał się od konkurencyjnych butików.

Nie dla każdego

Wieszaki sklepowe Hügle i inne meble do sklepów z naszej oferty są meblami niezwykłymi. To oznacza, że nie wszędzie się sprawdzą. Są takie sklepy, w których klienci poszukują powtarzalności, poszukują przewidywalności i standaryzacji. Jeśli prowadzisz taki właśnie sklep, nasze meble mogą nie być odpowiednie. Z drugiej jednak strony, pojęcie standaryzacji jest szerokie i jeśli nie obejmie precyzyjnego opisu wyglądu wieszaków, to możesz śmiało postawić na oryginalność.

Prawda jest jednak brutalna: wieszaki Hügle są meblami sklepowymi stworzonymi z myślą o niepowtarzalnych sklepach. Jeśli butików takich, jak Twój, są dziesiątki, sama zmiana wieszaka nie pomoże. Jeśli jednak chcesz stworzyć rozbudowaną wizytówkę wizualną swojego sklepiku, to będzie to znakomite rozwiązanie jeszcze z jednego powodu. Te modele, które oglądasz w katalogu, to propozycje standardowe. Jeśli jednak podoba Ci się ten styl, ale wymiary nie są odpowiednie – napisz lub zadzwoń, ponieważ możemy przygotować dla Ciebie meble sklepowe według indywidualnego projektu.

Hügle to niezwykła marka mebli sklepowych – przy ich projektowaniu zastosowaliśmy te same zasady, które rządzą projektowaniem mebli do domu. Mają być funkcjonalne, estetyczne, proste, ale w tej prostocie nieprzewidywalne i trochę zaskakujące. Dzięki temu podejście osiągnęliśmy coś, co na pewno Ci pomoże: stworzyliśmy meble, dzięki którym sklep zwyczajnie staje się klientowi bliższy.