Kontakt
Ze strony
Email *
Wiadomość *
 Wyślij do mnie

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wyślij
O nas | Współpraca | Kontakt | Zaufali nam

Stoły

Stół jest w wielu wnętrzach centralnym elementem wyposażenia. Sprawdź naszą ofertę.

Niewiele trzeba

Stół to najprostsza pod względem technicznym konstrukcja. Jeśli tylko będzie wykonany z wysokiej jakości materiałów, to będzie niemal niezniszczalny. Jego unikalną cechą jest to, że każde uszkodzenie materiału, natychmiast zabliźnia się uczuciami – przy stole zawsze coś się dzieje, to nie jest dekoracja, tylko mebel, przy którym toczy się życie. Wierzymy, że idealny stół można stworzyć, mając do dyspozycji tylko dobrą gatunkowo stal, wysokiej jakości drewno i choćby odrobinę serca. Właśnie tak powstają stoły Hügle. Zamiast propagowanych dziś nowoczesnych projektów z bardzo drogich i trudno dostępnych materiałów, proponujemy serię stołów wykonanych według klasycznych, choć zinterpretowanych na nowo projektów.


Stal malowana proszkowo jest materiałem dosłownie niezniszczalnym w domowych warunkach. Poprawnie zabezpieczone drewno staje się niewrażliwe na upływ czasu, a także zabrudzenia, wilgoć czy promieniowanie UV. Uczucia zaś ze swojej natury są ponadczasowe, choć zdarza się, że nieco bledną.

Projekty na każdą okazję

Wśród stołów Hügle znajdują się najróżniejsze propozycje. Niektóre to klasyczne stoły w nowej odsłonie, inne są mniejsze, ale bardziej masywne, a jeszcze innym, dzięki specyficznym liniom, ubyło masywności, za to przybyło delikatności. Wszystko to nadal tylko w obrębie prostych materiałów, choć o różnych wykończeniach.


Jesteśmy przekonani, że nie trzeba wiele, aby stworzyć wspaniałe meble, przynajmniej w zakresie materiałów. Proste połączenia białej, szarej lub czarnej stali z lakierowanym albo olejowanym drewnem klasycznych gatunków ekskluzywnego drewna meblowego to wszystko, czego trzeba.

Tam, gdzie toczy się życie

Jedna cecha bezwzględnie łączy wszystkie projekty stołów Hügle. To funkcjonalność. Być może dla innych producentów mebli stół jest elementem wyposażenia równie istotnym, co wazon na szafie, kwietnik albo półka. Dla nas ma większą wartość, ponieważ od zawsze stanowi centrum domowego ogniska. To wokół stołu się gromadzimy, to przy stole rozmawiamy, przy stole przeżywamy. Nie może on więc być ważniejszy od ludzi, ale musi świetnie wpisywać się w swoje funkcje. Estetyka jest ważna, ale nigdy nie będzie ważniejsza niż to, czy przy stole da się wygodnie usiąść, napić ciepłej herbaty, zjeść obiad, porozmawiać z przyjaciółmi.


Dlatego wszystkie projekty naszych stołów, nawet te bardziej awangardowe w formie, są stworzone przede wszystkim po to, żeby były wygodne i użyteczne. To oczywiste, że mamy w katalogu także bardziej odważne propozycje, jednak są one nadal podporządkowane prawu maksymalnej funkcjonalności.

Doskonały materiał podstawą sukcesu

Kiedy pisaliśmy, że ważną częścią stołu są uczucia, nie mówiliśmy w przenośni. Wiele elementów obrabianych jest u nas ręcznie – tworzymy projekty od serca, a następnie ręcznie wykańczamy profile, stosujemy pełną kontrolę jakości wszystkich części. Zawsze kupujemy surowce do produkcji naszych stołów od dostawców, którzy podzielają nasze fascynacje pięknem i funkcjonalnością. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaręczyć za jakość naszych mebli. Stołu Hügle są meblami, które się nie psują i nie zużywają. Ani ich piękno, ani walory użytkowe nie maleją z czasem, choć mogą zmieniać swój charakter, dojrzewając i zmieniając się razem z Tobą.

Nie tylko pokoje

Klasyczna koncepcja stołu ma dla nas olbrzymie znaczenie. Uważamy ją za najdoskonalszą, choć bez wątpienia nie jest skomplikowana technicznie. Nie jesteśmy w tym sądzie osamotnieni – codziennie widzimy dowody na to, że stół to nie tylko miejsce spożywania posiłków. Mało tego – to często nie tylko miejsce dla rodziny. Przy stołach prowadzi się negocjacje biznesowe, rozmowy z przyjaciółmi, przy stole pije się kawę podnosząca na duchu i piwo dla odprężenia w samotności. Gdyby każdemu organowi ciała przyporządkować jakiś mebel, to stół należałby do serca, a nie do żołądka.


Dbamy więc o czystą formę naszych mebli, ponieważ mamy świadomość, że być może wcale nie potrzebujesz stołu do domu, ale do biura, do chill-roomu albo kameralnej kawiarni. W tych miejscach nigdy wygląd nie jest najważniejszy. Liczą się wspomnienia i charakter, a tego ostatniego naszym meblom nie sposób odmówić. O wspomnienia musisz zadbać sam.

Dla wymagających

Stoły Hügle są wykonywane ręcznie – za każdy element odpowiada konkretna osoba i jej narzędzia. Dotrą do Ciebie gotowe – nie będziesz musiał głowić się nad sposobem ich złożenia. Jeśli zaś spodoba Ci się jeden z przedstawionych projektów, ale problemem będą wymiary, skontaktuj się z nami – zobaczymy, jak możemy Ci pomóc.