Nowoczesne wnętrza nie tylko są praktyczną odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Są również piękne. Aby osiągnąć taki efekt, potrzebne jest odpowiednie wyposażenie. Do tego stylu pasują meble proste, lekkie i pozbawione zbędnych ozdobników. Muszą być też wygodne w użytkowaniu i nie przytłaczać wnętrza. Właśnie takie projekty przygotowaliśmy dla Państwa. Dzięki naszym stolikom pomocniczym nowoczesnym utrzymanie ładu w domu będzie dużo łatwiejsze, a przede wszystkim mniej czasochłonne.

stoliki pomocnicze nowoczesne 

Nie tylko do salonu

Nasze stoliki pomocnicze nowoczesne świetnie sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. W kuchni, by wygospodarować dodatkowe miejsce na przekąski dla gości, naczynia do kolacji czy po prostu przestrzeń roboczą. Świetnie sprawdzi się też jako miejsce na szybkie śniadanie, gdy spieszysz się do pracy. W przedpokoju pomogą zapanować nad wszystkimi, niezbędnymi drobiazgami, jak portfel czy klucze. W salonie mogą pełnić funkcję stolika kawowego lub pomocnika. W sypialni zastąpią szafkę nocną. Można na nich zostawić telefon czy czytaną “do poduszki” książkę. Każdemu pomieszczeniu dodadzą nowoczesnego sznytu. Pasują do stylu modern, minimalistycznego czy loftowego. Sprawdzą się również w Państwa domu.

Z drewna i metalu

Sekretem jest połączenie metalu i naturalnego drewna. Nasze stoliki powstały z połączenia ramy i pięknego blatu. Podstawę wykonano z profilu stalowego malowanego metodą proszkową, natomiast sam blat jest drewniany (na przykład dębowy), fornirowany i olejowany, żeby zabezpieczyć go przed uszkodzeniami i podkreślić jego urodę. Połączenie solidnych materiałów i lekkiej optycznie konstrukcji nie przytłacza wnętrza, więc sprawdzi się również w mniejszych mieszkaniach. Można dopasować rodzaj blatu do swoich potrzeb. W naszej ofercie dostępne są konsolki, stoliki pomocnicze nowoczesne z dodatkową półką na książki czy dostawiane do łóżka, które ułatwiają pracę zdalną i świetnie umilają leniwe, sobotnie poranki. Jeśli chodzi o wymiary, na pewno znajdą Państwo model pasujący do swojego salonu. Może stolik pomocniczy nowoczesny Molde o wymiarach 50x50x50 cm, z blatem o grubości 1,8 cm i nóżkami z profilu 1,5x1,5 cm? Albo konsolka Mardel? Solidne materiały i ponadczasowe wzornictwo sprawią, że zostaną z Państwem na dłużej. Na pewno pomogą utrzymać porządek, a przy tym będą stanowić estetyczny dodatek.

Z Polski

Istotne jest również pochodzenie naszych mebli. Stoliki pomocnicze nowoczesne są tworzone w Polsce. Dzięki temu mogą więc Państwo wspierać krajową gospodarkę! Produkcja “na miejscu” oznacza również szybszą obsługę. Państwa zamówienie szybko i sprawnie dotrze pod wskazany adres. Zwolenników troski o środowisko z pewnością ucieszy również mniejszy ślad węglowy.

Gotowe do użytku

Większość mebli dostarczanych jest w formie paczek do samodzielnego montażu. Oznacza to konieczność własnoręcznego złożenia i skręcenia poszczególnych elementów. Nasze stoliki pomocnicze nowoczesne dotrą jednak do Państwa w całości, gotowe do użytku! To duża oszczędność czasu - od razu można cieszyć się nowym meblem. Bez wkrętarki i mnóstwa drobnych elementów, które można zgubić. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty!