Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Nowoczesne wnętrza nie tylko są praktyczną odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Są również piękne. Aby osiągnąć taki efekt, potrzebne jest odpowiednie wyposażenie. Do tego stylu pasują meble proste, lekkie i pozbawione zbędnych ozdobników. Muszą być też wygodne w użytkowaniu i nie przytłaczać wnętrza. Właśnie takie projekty przygotowaliśmy dla Państwa. Dzięki naszym stolikom pomocniczym nowoczesnym utrzymanie ładu w domu będzie dużo łatwiejsze, a przede wszystkim mniej czasochłonne.

stoliki pomocnicze nowoczesne 

Nie tylko do salonu

Nasze stoliki pomocnicze nowoczesne świetnie sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. W kuchni, by wygospodarować dodatkowe miejsce na przekąski dla gości, naczynia do kolacji czy po prostu przestrzeń roboczą. Świetnie sprawdzi się też jako miejsce na szybkie śniadanie, gdy spieszysz się do pracy. W przedpokoju pomogą zapanować nad wszystkimi, niezbędnymi drobiazgami, jak portfel czy klucze. W salonie mogą pełnić funkcję stolika kawowego lub pomocnika. W sypialni zastąpią szafkę nocną. Można na nich zostawić telefon czy czytaną “do poduszki” książkę. Każdemu pomieszczeniu dodadzą nowoczesnego sznytu. Pasują do stylu modern, minimalistycznego czy loftowego. Sprawdzą się również w Państwa domu.

Z drewna i metalu

Sekretem jest połączenie metalu i naturalnego drewna. Nasze stoliki powstały z połączenia ramy i pięknego blatu. Podstawę wykonano z profilu stalowego malowanego metodą proszkową, natomiast sam blat jest drewniany (na przykład dębowy), fornirowany i olejowany, żeby zabezpieczyć go przed uszkodzeniami i podkreślić jego urodę. Połączenie solidnych materiałów i lekkiej optycznie konstrukcji nie przytłacza wnętrza, więc sprawdzi się również w mniejszych mieszkaniach. Można dopasować rodzaj blatu do swoich potrzeb. W naszej ofercie dostępne są konsolki, stoliki pomocnicze nowoczesne z dodatkową półką na książki czy dostawiane do łóżka, które ułatwiają pracę zdalną i świetnie umilają leniwe, sobotnie poranki. Jeśli chodzi o wymiary, na pewno znajdą Państwo model pasujący do swojego salonu. Może stolik pomocniczy nowoczesny Molde o wymiarach 50x50x50 cm, z blatem o grubości 1,8 cm i nóżkami z profilu 1,5x1,5 cm? Albo konsolka Mardel? Solidne materiały i ponadczasowe wzornictwo sprawią, że zostaną z Państwem na dłużej. Na pewno pomogą utrzymać porządek, a przy tym będą stanowić estetyczny dodatek.

Z Polski

Istotne jest również pochodzenie naszych mebli. Stoliki pomocnicze nowoczesne są tworzone w Polsce. Dzięki temu mogą więc Państwo wspierać krajową gospodarkę! Produkcja “na miejscu” oznacza również szybszą obsługę. Państwa zamówienie szybko i sprawnie dotrze pod wskazany adres. Zwolenników troski o środowisko z pewnością ucieszy również mniejszy ślad węglowy.

Gotowe do użytku

Większość mebli dostarczanych jest w formie paczek do samodzielnego montażu. Oznacza to konieczność własnoręcznego złożenia i skręcenia poszczególnych elementów. Nasze stoliki pomocnicze nowoczesne dotrą jednak do Państwa w całości, gotowe do użytku! To duża oszczędność czasu - od razu można cieszyć się nowym meblem. Bez wkrętarki i mnóstwa drobnych elementów, które można zgubić. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty!