Polski produkt 🇵🇱

Jak kupić na raty? Sprawdź.

Ponadprzeciętna trwałość i klasyczne połączenie materiałów cechują właśnie konsole metalowe z drewnianym blatem. Są to pulpity ozdobne, dedykowane osobom preferującym klasykę oraz sprawdzone zestawienia dodatków. Dominującymi barwami są zatem biel i czerń, surowcem zaś – naturalne drewno dębowe. Zależnie od prywatnych upodobań, klient ma opcję złożenia indywidualnego zamówienia. Wybrana konsola zostanie wykonana ręcznie w Polsce, zgodnie z rekomendacjami przyszłego nabywcy. W przedstawionej grupie jest chociażby stylowy model Jessheim. Wzdłużna koncepcja pulpitu wzbogaconego o dwie szuflady to praktyczne rozwiązanie. Ponadto obie nie mają uchwytów, gdyż są wysuwane i chowane w systemie push to open. Ciche oraz szybkie otwieranie dają z kolei prowadnice TIP-ON Blumotion. Opcjonalnymi usługami dostępnymi w ofercie są też głębsze olejowanie i woskowanie. Oba procesy podnoszą odporność drewna na przyspieszone zużycie, a także kontakt z licznymi zanieczyszczeniami. Dużo łatwiej można usuwać zewnętrzne zabrudzenia.

konsole metalowe z drewnianym blatem 

Gotowe konsole metalowe z drewnianym blatem

Niewątpliwą korzyścią wynikającą z zakupu konsoli metalowych z drewnianym blatem jest fakt, iż trafiają do klienta w stanie gotowym. Nie wymagają składania, czytania instrukcji, a także poszukiwania elementów mebli. Odbiorca może być pewien optymalnego zabezpieczenia w transporcie. Konsola nie ulegnie zarysowaniom ani większym uszkodzeniom. To przydatna alternatywa w stosunku do rozwiązań z samodzielnym montażem. Dla klientów oznacza ona przede wszystkim znaczną oszczędność czasu. Takim produktem w katalogu hugle.pl jest model Drammen. Cienki blat i geometrycznie zestawione, stalowe nogi są wyróżnikami przedstawionej opcji. Wymiary konsoli: 120 x 40 x 94 cm pozwalają umieścić ją przy nieco większej ścianie. Dotyczy to: salonu, jadalni, przedpokoju albo przejścia pomiędzy strefami lokalu. Mebel nadaje się do wnętrz ogólnodostępnych w kawiarniach, hotelach, restauracjach czy instytucjach publicznych. Konsola Drammen zmieści też mały notebook z niezbędnymi dokumentami.

Różnorodność konsoli metalowych z drewnianym blatem

Przydatność konsoli metalowych z drewnianym blatem, produkowanych przez nas w Polsce, jest zauważalna raczej w prostych czynnościach. Wystarczy wspomnieć o odkładaniu: kluczy, telefonu, książki, nakrycia głowy lub podobnych przyborów osobistych. Z tego powodu konsola jest często rozstawiana tuż przy wejściu do mieszkania. Okaże się zasadnym wyborem, gdy w środku brakuje miejsca na szafę, a dostępne są tylko małe wieszaki. Wtedy przyda się wolny blat do chwilowego odłożenia osobistych rzeczy. Takie zadanie może mieć również model Orland. Minimalistyczna wersja tej konsoli jest wystarczająca dla podstawowych potrzeb gości. Jej unikalna cecha to stalowe podparcie. Orland może być też oczywiście samodzielną dekoracją, bez określonego przeznaczenia praktycznego, także w wystrojach loftowym, industrialnym czy skandynawskim.