Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Stolik kawowy to wprawdzie niewielki mebel, ale przydaje się w każdym domu. Ma bowiem szereg zalet. Po pierwsze, jest niezwykle funkcjonalny, gdy zechcą Państwo napić się wyczekiwanej kawy. W trakcie spożywania można z łatwością odstawić filiżankę i na przykład sięgnąć po gazetę czy telefon. Zazwyczaj jest to też miejsce, na którym nie kładzie się talerzy do zaraz serwowanego obiadu czy przedmiotów potrzebnych w danej chwili lub których nie ma gdzie schować. Po drugie, przy tego typu meblach często dla wygody i relaksu umieszcza się skórzany fotel, pufy lub przyjemnie miękką sofę. Jako że stolik nie zajmuje dużo miejsca, świetnie posłuży jako Państwa kącik odpoczynku po pracy, sprzyjając nieśpiesznemu popijaniu kawy. Z łatwością wpasuje się w już istniejącą lub dopiero tworzoną aranżację. Może być bowiem utrzymany zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, wykonany z drewna lub szkła oraz przybierać okrągły bądź kwadratowy kształt. Solidne wykonanie tego typu mebla sprawi, że posłuży przez wiele lat. Jeśli marzą Państwo o gustownych, skandynawskich stolikach kawowych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skandynawskie stoliki kawowe 

Czym charakteryzuje się styl skandynawski?

Styl skandynawski należy do bardzo ciekawego i ewolucyjnego stylu wnętrzarskiego. Choć nie jest jednorodny, to w jego klasycznym wydaniu charakteryzuje się naturalnymi materiałami i kolorami. Na porządku dziennym są w nim połączenia ciepłego drewna z bielą, szarością czy czernią. Spotkać można się również tutaj z kolorem złotym, będącym manifestacją elegancji i oryginalności. Styl skandynawskich stolików kawowych, oferowanych w sklepie internetowym hugle.pl, może iść bardziej w klimaty gustawiańskie, folkowe czy new nordic. Te pierwsze przypadną do gustu w szczególności miłośnikom tradycji i klasyki. Stoliki takie są ciężkie oraz pasują do jasnych ścian. Folkowa odmiana jest natomiast bardziej minimalistyczna i surowa, a stoliki kolorowe. Ostatnia wymieniona odmiana cechuje się jasnymi barwami: białą, kremową czy szarą. Tego typu meble będą z jasnego drewna, bielone lub malowane na biało.

Skandynawskie stoliki kawowe od hugle.pl

Meble oferowane przez hugle.pl nie wymagają składania i pochodzą wyłącznie z polskiej produkcji. Skandynawskie stoliki kawowe z naszej oferty odznaczają się ponadto wysoką jakością wykonania. Mnogość kształtów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Przykłademjest minimalistyczny stolik kawowy Nordcapp o okrągłym kształcie. Bez problemu zmieści się do mniejszego pomieszczenia. Prezentuje się bardzo stylowo. Blat wykonany został z dębowego drewna, co nadaje wnętrzu klasy i szyku. Metalowe nogi natomiast świetnie kontrastują z ciepłym blatem. Inną propozycją jest loftowy stolik kawowy Boston. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Wykonany z drewna dębowego. Nogi, mimo metalowego wykończenia, są dość subtelne, nadają całości elegancji i nowoczesności.