Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Kto z nas nie marzy o małym, funkcjonalnym stoliku w swojej domowej przestrzeni? W naszej bogatej kolekcji polskich mebli dysponujemy między innymi wieloma modelami minimalistycznych stolików kawowych. Każdy z nich został wyprodukowany przez nas z wysokiej jakości drewna i metalu - materiałów będących gwarancją wieloletniej trwałości oraz wpisujących się w rozmaite stylizacje czy też pomysły aranżacyjne. Pomimo swojego prostego kształtu minimalistyczne stoliki kawowe są ważnymi elementami pomieszczeń, w których zostaną umieszczone. Tworzą w nich klimat pełen przestronności, harmonii i spokoju. Jest to z reguły skuteczne za sprawą braku kontrastowych przedmiotów lub innych, zbędnych dekoracji i dodatków w minimalistycznych aranżacjach. 

Minimalistyczne stoliki kawowe 

Aktualna oferta minimalistycznych stolików kawowych od Hugle.pl 

Aktualna oferta dotyczy między innymi stolika kawowego Moss. To połączenie dobrego smaku z nowoczesnością. Elegancki wygląd mebla gwarantuje perfekcyjnie urządzony salon lub sypialnię. Stylowy kształt stolika na pewno docenią znajomi i rodzina. Kolejną propozycją jest model Malmo. To tradycyjny, aczkolwiek nowoczesny mebel. Świetnie sprawdza się jako dodatek w pomieszczeniach nie tylko minimalistycznych, ale także industrialnych. Nadaje im świeżość, elegancję oraz niepowtarzalny wymiar, a w dodatku posiada praktyczne zastosowanie. Z kolei Ordal Set 2 to niezwykły komplet dwóch minimalistycznych stolików kawowych w różnym rozmiarze, które stanowią idealny pomysł na aranżację nowatorskich wnętrz. To zestaw trzech stolików kawowych, których odpowiednia wysokość pozwala na organizację nowej przestrzeni zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Stoliki przydadzą się szczególnie przy wyposażaniu nowoczesnych, minimalistycznie urządzonych aranżacji. Jeszcze jednym, ciekawym projektem jest stolik kawowy Holte. Stanowi gwarancję przestrzeni w każdym pomieszczeniu. Z powodu niebanalnego wyglądu mebel doskonale nadaje się jako dodatek do domowego salonu czy młodzieżowego pokoju. Stanowi on unikatowe zestawienie tradycji z nowoczesnością, które zachwyci każdego i z pewnością sprawdzi się w każdym wnętrzu. 

Dlaczego warto zdecydować się na minimalistyczny wystrój wnętrz? 

Minimalizm to prosty, lecz niezwykle elegancki styl wyposażenia wnętrz. Jego sekret tkwi w zaplanowanej do ostatniego szczegółu przestrzeni - nawet najdrobniejszy przedmiot ma określone miejsce i nigdy nie ma w niej elementów, które nie zostaną wykorzystywane. Minimalistyczne stoliki kawowe produkowane przez Hugle są gustowne i nowoczesne, wykonane z najlepszej jakości, polskich materiałów produkcyjnych przekładających się na ich trwałość. Co ważne, nie wymagają składania - otrzymają je Państwo w formie gotowej do użytku. Jeśli szukają Państwo stolika kawowego do minimalistycznie urządzonego salonu, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Mamy również propozycje do wnętrz utrzymanych w innym stylu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem.