Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Nikogo nie trzeba przekonywać, że stolik kawowy powinien znaleźć się w każdym domu. W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego hugle.pl znajdą Państwo stoliki kawowe metalowe z drewnianym blatem o różnym kształcie oraz w różnych odcieniach. Materiał taki jak drewno to zarówno gwarancja wieloletniej trwałości mebla, jak i najlepsza ochrona przed mechanicznymi uszkodzeniami. Ponadto jest on materiałem niezwykle ponadczasowym. Dodatkowo nogi stolika zostały wykonane z nierdzewnej stali, co dowodzi doskonale przemyślanej produkcji.

Stoliki kawowe metalowe z drewnianym blatem 

Nasze propozycje stolików kawowych

Na ofertę stolików kawowych metalowych z drewnianym blatem od hugle.pl składają się rozmaite modele, w tym gustowny Drobak. To nieszablonowa kombinacja nowoczesności i pomysłowego designu, zamknięta w produkcie polskiego pochodzenia. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do każdego salonu, a w szczególności tych bardziej kreatywnych i nowatorskich. Uroczy stolik dopełni całość aranżacji i stanie się meblem o bardzo praktycznym zastosowaniu. Ponadto staranne wykonanie mebla gwarantuje jego wieloletnią trwałość. Kolejną propozycją jest okrągły stolik kawowy Nordcapp Slim. Nada dobrego stylu każdej, modnej aranżacji. To niecodzienne połączenie nowoczesności i uniwersalizmu, przez co pasować będzie zarówno do współcześnie, jak i klasycznie urządzonego wnętrza. Szukając ciekawego stolika kawowego do domu, warto zwrócić również uwagę na model Nordcapp Slim 2 Set. To funkcjonalny, elegancki zestaw dwóch mebli o różnym rozmiarze. Doskonałe wpisze się w klimat industrialnych wnętrz. Inną, ciekawą propozycją jest stolik kawowy Horten. To gustowny, niebagatelny w wyglądzie mebel, będący wyrazem nieszablonowej kompozycji tradycji oraz fantazji. Przyda się podczas tworzenia loftowych aranżacji. Z kolei stolik kawowy New York zaskakuje wyglądem. Łączy w sobie prostotę i innowacyjność. Świetnie uzupełnia industrialne wnętrza, ale nie tylko.

Na czym polega fenomen stolików kawowych z drewnianym blatem od firmy Hugle.pl? 

Odpowiedź na to pytanie brzmi - przy produkcji mebli korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości, polskich materiałów. Wykonujemy je ze stuprocentową dokładnością, nadając im przy tym jedynych w swoim rodzaju kształtów i form. Podczas produkcji mamy na uwadze jak największą swobodę użytkowania. To gotowe elementy wyposażenia niewymagające składania. Łączymy w nich często tradycję z nowoczesnością. Jednym z takich przykładów jest stolik kawowy z dębowym blatem, będący wyrazem funkcjonalności, nowoczesności oraz elegancji. Z tego powodu jest niezbędnym dodatkiem w każdym domu. Dzięki niemu wnętrza nabierają niepowtarzalnego charakteru. Jeśli szukają Państwo stolika kawowego metalowego z drewnianym blatem, który ożywi domowe zacisze i nada mu niepowtarzalnego klimatu, to nasze polskie meble na pewno spełnią Państwa oczekiwania. Koniecznie musimy dodać, że nie wymagają one składania - dostarczane są pod wskazany adres w formie od razu gotowej do użytku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!