Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Stolik kawowy to kameralny, aczkolwiek gustowny mebel, przydatny w nowoczesnych aranżacjach. Równie doskonale sprawdzi się w domowym salonie, służbowym gabinecie czy poczekalni. Pozwoli na spokojne spożycie posiłku lub napicie się kawy. Na naszej stronie internetowej hugle.pl przedstawiamy Państwu szeroki wybór mebli, takich jak nowoczesne stoliki kawowe. Solidnie wykonane, minimalistyczne lub klasyczne, z drewnianym blatem. Pasują również do wnętrz utrzymanych w stylu loftowym czy skandynawskim. Każdy stolik pochodzący z naszego asortymentu został wykonany z wysokiej jakości materiałów produkcyjnych, a poszczególne elementy nie wymagają składania. Otrzymują Państwo od nas zatem gotowy produkt do umieszczenia w docelowej lokalizacji i do natychmiastowego użytku. Pozwala to zaoszczędzić czas nawet najbardziej wymagającemu klientowi i tym samym spełnić jego oczekiwania. Jedno jest pewne - niezależnie od tego, jaki mebel Państwo wybiorą, przetrwa on wiele lat i pozostanie w nienagannym stanie.

Nowoczesne stoliki kawowe 

Aktualna oferta stolików kawowych od hugle.pl

Zajmujemy się produkcją solidnych mebli. Jedną z propozycji naszej firmy jest nowoczesny stolik kawowy Brighton. Doskonale sprawdzi się jako dodatek w pokoju dziennym, na który mogą Państwo odłożyć zbyt gorący kubek kawy czy herbaty. Dolna półka zwiększa jego funkcjonalność i dodaje elegancji. Jest to również doskonałe miejsce na przechowywanie drobnych przedmiotów. Inną opcją jest nowoczesny stolik kawowy Namos II. To trafione w punkt dopełnienie eleganckiego wyposażenia. Dębowy blat oraz metalowe nogi to idealna kompozycja uniwersalizmu i nowoczesności. Wyposażony w cztery szuflady stolik przydaje się znacznie częściej do codziennego użytkowania, gdzie zmieści się wiele przedmiotów. Kolejną propozycją jest stolik kawowy Narwik 2 Set. To nieszablonowe zestawienie dwóch, funkcjonalnych stolików w różnych rozmiarach. Dzięki temu można osiągnąć miejsce dla więcej niż jednej osoby. Perfekcyjnie ozdobią innowacyjne wnętrza. Ostatnim, wartym uwagi rozwiązaniem jest stolik kawowy Zetland. Daje on użytkownikowi poczucie przestrzeni. Jednocześnie to niebagatelna kompozycja tradycji i pomysłu - z pewnością wpisze się w każde wnętrze.

Co wyróżnia nasze meble na rynku?

Zainteresowanie klientów naszymi nowoczesnymistolikami kawowymi jest ogromne. Zdobyliśmy już zaufanie wielu osób, które chętnie wracają do naszego sklepu po kolejne produkty. To zasługa polskich, wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli oraz świetnego wykonania. Nowocześnie urządzone wnętrze wzbogacone o proponowany stolik kawowy zyska dodatkową elegancję oraz niepowtarzalny styl. Dodatkowo stworzy atmosferę skłaniającą do relaksu i chwili tylko dla siebie. Jeśli szukają Państwo klimatycznego mebla, przy którym moglibyście napić się aromatycznej kawy, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.