Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Stoły  loftowe do jadalni, salonu, biura

Ładne, praktyczne i oryginalne. Stoły loftowe biją rekordy sprzedaży. Są doskonałą alternatywą dla stołów tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Łącząc w sobie wysokie walory użytkowe i estetyczne, stoły industrialne znajdują zastosowanie tak w domach, jak firmach. Również szukasz dla siebie takiego stołu? Chcesz mieć pewność że kupiony mebel będzie solidny, trwały i praktyczny? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu. W sklepie Hugle znajdziesz stoły loftowe w olbrzymim wyborze, konkurencyjnych cenach, a także bardzo dobrej jakości wykonania. Ręczna produkcja i starannie selekcjonowane materiału sprawiają, że nasze stoły industrialne to zakup na wiele następnych lat.

Stoły loftowe do domów i mieszkań

 

Mieszkania w stylu loftowym już nikogo nie dziwią. Ściany z surowej cegły, instalacje elektryczne prowadzone górą, minimalistyczne meble będące połączeniem stali i drewna. W taki wystrój bardzo dobrze wpisują się stoły loftowe. Dostępne są w różnych wielkościach i kształtach, co pozwala wybrać je do każdego pomieszczenia.

 

  • Okrągłe stoły industrialne do kuchni – kuchnia bez stołu, trudno sobie to wyobrazić. To jeden z ważniejszych mebli w każdej kuchni. Służy jako dodatkowy blat roboczy, jak również spożywamy przy nim posiłki. Jaki stół loftowy wybrać do kuchni? Może to być niewielkich rozmiarów stół z okrągłym blatem, a jeśli rozmiar kuchni na to pozwala, stół prostokątny na masywnych nogach.

 

  • Stoły loftowe do salonu – w każdym salonie powinien znajdować się przynajmniej jeden stolik kawowy. To bardzo przydatny mebel, szczególnie kiedy odwiedzają nas goście. Stół loftowy w roli stolika kawowego sprawuje się znakomicie. Połączenie czarnych stalowych nóg z drewnianym, naturalnym blatem, daje nadzwyczaj ciekawe efekty. Loftowe stoliki kawowe urzekają prostotą, ale także dostępne są w wielu wzorach, również tych nieszablonowych.

 

  • Stoły industrialne do jadalni – największe rozmiarowo w całej kolekcji są stoły do jadalni. Duże i bardzo stabilne stoły loftowe, przeznaczone do spożywania na nich posiłków. Część takich stołów może być dodatkowo rozkładana, co pozwala powiększyć powierzchnię blatu. Stoły loftowe do jadalni zawsze robią duże wrażenia na gościach, którzy często widzą taki mebel po raz pierwszy. Dodając do tego atrakcyjne wizualnie połączenie stalowych nóg i naturalnych drewnianych blatów, trudno się temu dziwić.

 

Stoły industrialne do biura

 

W sprzedaży posiadamy również stoły loftowe do firm i biur. Są to stoły zaprojektowane i wykonane z myślą o użytku w salach konferencyjnych, pomieszczeniach socjalnych, open space, a także poczekalniach i rejestracjach. Stoły loftowe bardzo dobrze wpisują się w wystrój biur projektowych, salonów sprzedaży, gabinetów i wszelkich innych pomieszczeń. Stoły loftowe do biur mogą być wyposażone w dodatkowe udogodnienia, np. uchwyty na kable i przewody, półeczki pod blatem, haczyki do zawieszenie torebki, a nawet przelotki umieszczone w blacie. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że nasze stoły industrialne są atrakcyjną wizytówką każdej firmy.