Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Odzwierciedlenie aktualnych trendów aranżacyjnych wystroju powinno być dostrzegalne także przez wyposażenie. Właśnie dlatego warto postawić na stoły nowoczesne, dostępne w odmianach: matowych, połyskliwych, metalowych czy drewnianych. Wbrew pozorom takie rozwiązania sprawdzą się nie tylko w odważnych, współczesnych aranżacjach. Podobny stół można bez problemu umieścić w klasycznym wnętrzu. Będzie stanowił delikatne przełamanie wystroju przy zachowaniu pełnej spójności. Kolejnym argumentem za tym zakupem jest dostępność: kształtów, profili i wymiarów. W ten sposób wersje nowoczesne odnajdą się zarówno w dużych, jak i mniejszych pomieszczeniach. Dotyczy to tak samo przestrzeni mieszkalnych, biurowych czy innych, użytkowych. Stoły nowoczesne są dobrym wyborem dla korporacji, przedsiębiorstw różnych branż oraz instytucji publicznych. W ofercie marki hugle.pl są również typy rozkładane, z systemem szybkich i cichych prowadnic. Dzięki niemu można sprawnie powiększyć powierzchnię roboczą blatu.

Stoły nowoczesne 

Stoły nowoczesne bez konieczności składania

Niewątpliwą zaletą związaną z zakupem stołów nowoczesnych jest ich gotowa wersja. Oznacza brak konieczności samodzielnego montażu, który czasem bywa kłopotliwy lub skomplikowany. Mebel trafia do klienta w stanie nienaruszonym dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu w transporcie. Jedynym zadaniem pozostaje jego ustawienie. Takie walory mają między innymi modele: Edsberg, Obihiro czy Haugesund I. Pierwszy z wymienionych jest wykonany z naturalnego dębu wzbogaconego zewnętrznym, ekologicznym olejowaniem. Ten zabieg podnosi nie tylko walory wizualne stołu, ale też jego odporność na bieżące użytkowanie. Chodzi na przykład o łatwiejsze usuwanie zabrudzeń, a także odpychanie kurzu i alergenów. Model jest od początku do końca produkowany ręcznie. Istnieje też opcja stworzenia go pod wymiar na specjalne życzenie klienta. Obihiro to z kolei propozycja do współczesnej, minimalistycznej jadalni. Geometryczna wariacja podstawy w zestawieniu z jasnym blatem nadają mu elegancji. Wreszcie Haugesund I, czyli profil prostokąta z klasyczną, aluminiową konstrukcją. Idealny do różnych zastosowań.

Ekskluzywny charakter stołów nowoczesnych

Wyróżnienie się spośród tradycyjnych form przestrzennych jest jednym z głównych motywów wyboru stołów nowoczesnych. Oczywiście będzie to tylko namiastka realizacji, aczkolwiek podkreślająca indywidualny styl mieszkańców wnętrza. Ekskluzywnymi modelami tych mebli są Tonsberg Elipsa i Phoenix. Oba mogą znacząco wzbogacić prestiżowe pomieszczenia biurowe. Nadają się więc do: prywatnych gabinetów, małych sal konferencyjnych lub pokoi do podejmowania klientów oraz kontrahentów. Tonsberg Elipsa jest designerski i nieoczywisty w odbiorze wizualnym. Wybranemu wnętrzu dodaje świeżości, a także oryginalności. Odnajdzie się w nowoczesnym salonie oraz podobnej jadalni. Z kolei Phoenix to wersja rozkładana o delikatnych, aluminiowych nogach. Bije z niej minimalizm, a także klasyczne zestawienie konstrukcji z naturalnym, olejowanym drewnem. Niezawodny system powiększania blatu gwarantują markowe prowadnice Pottker.