Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

DOSTĘPNE RODZAJE BLATÓW I RAM

Loftowy Stół Oslo

2 780,00 zł brutto

Gotowe meble, meble na wymiar

Stół Oslo to wyjątkowy mebel wyprodukowany na terenie Polski z materiałów najwyższej jakości. Duży, przestronny stół do jadalni czy salonu to podstawa każdego, rodzinnego domu. Jest to idealne miejsce do wspólnego spożywania posiłków. Piękny stół w skandynawskim stylu z domieszką Dalekiego Wschodu doskonale uzupełni nowoczesne wnętrze i będzie niesamowicie praktyczny dla domowników.

W aspektach technicznych oferujemy szeroką gamę kolorów oraz wymiarów stołu Oslo. Na hugle.pl znajdą Państwo nowoczesny stół do jadalni o długościach: 140, 160, 180, 200, 220, 240, 260 cm oraz szerokościach 90 lub 100 cm. Wysokość mierzy 75 cm. Nogi stołu Oslo zostały wykonane z profilu aluminiowego, malowanego proszkowo. Przedstawiamy również szeroką gamę kolorystyczną do wyboru - zarówno drewnianego blatu z dębu naturalnego, jak i podstawy stołu w wersji złotej, czarnej, białej, miedzianej, wenge czy mahoń.

Zapraszamy na hugle.pl

Zachęcamy Państwa do skorzystania z propozycji aranżacji wnętrza od hugle.pl. Nasza bogata oferta to m.in. także meble ogrodowe, krzesła tapicerowane i wiele innych. Polskie meble nie wymagają samodzielnego składania i montażu, przyjeżdżają pod drzwi klienta w całości, gotowe do urozmaicenia nowej przestrzeni. Zamówienia realizujemy w przeciągu 30 dni roboczych. Wszelkie zmiany w projekcie uwzględnimy po kontakcie poprzez e-mail.


Wymiary stołu:

długości do wyboru: 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm, 260 cm
szerokości do wyboru: 90 cm, 100 cm
wysokość: 75 cm

Widoczny na zdjęciu blat: Dąb naturalny fornir olejowany 4 cm.
Nogi stołu wykonane  z profilu  aluminiowego 50 mm x 50 mm , malowanego proszkowo.


Brak możliwości zmiany wysokości stołu.

UWAGA - stół w opcji klejonka dębowa DOSTĘPNY jest do szerokości  90 cm

Jeżeli interesuje Cię inny wymiar, zapraszamy do kontaktu e-mail. 
Termin realizacji do 30 dni roboczych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: