Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

DOSTĘPNE RODZAJE BLATÓW I RAM

Nowoczesny Stół Obihiro

2 490,00 zł brutto

Gotowe meble, meble na wymiar

Oferujemy duży, przestronny stół do jadalni Obihiro będący podstawą każdego domu. To miejsce wspólnych spotkań przy posiłku, niezwykle ważne i wartościowe. Idealny do aranżacji takiego wnętrza będzie właśnie model Obihiro, który bardzo efektownie sprawdza się w kombinacji jasny blat + ciemna podstawa. Niebanalny, przestrzenny, geometryczny to korzystne cechy charakterystyczne, zaprojektowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.

Cechy stołu Obihiro

Stół Obihiro indywidualnie dopasują Państwo do własnych oczekiwań oraz możliwości przestrzeni. Wybrany mebel można dostosować w parametrach i wymiarach, tzn. długości (140, 160, 180, 200, 220, 240, 260 cm) oraz szerokości (80 lub 90). W każdym przypadku wysokość mierzy 75 cm. Nogi stołu wykonano z profilu aluminiowego, malowanego proszkowo, blat natomiast z dębu naturalnego w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, np. złotym, czarnym. Doskonale komponują się z solidnym stelażem.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszego sklepu online. Zapraszamy do kontaktu e-mail, jeśli interesuje Państwa inny wymiar stołu Obihiro. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty. Podkreślamy, że proponowane przez nas meble nie wymagają skręcania, co jest niezwykle wygodne. Ponadto, produkowane są na terenie Polski. Charakteryzują się nowoczesnym designem wpisującym się w światowe trendy.


Wymiary stołu:

długości do wyboru: 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm, 260 cm
szerokości do wyboru: 80 cm, 90 cm
wysokość: 75 cm

Widoczny na zdjęciu blat: Dąb naturalny fornir olejowany 4 cm.
Nogi stołu wykonane z profilu aluminiowego 50 mm x 50 mm , malowanego proszkowo.

UWAGA - stół w opcji klejonka dębowa DOSTĘPNY jest jedynie do szerokości 90 cm


Jeżeli interesuje Cię inny wymiar, zapraszamy do kontaktu e-mail. 
Termin realizacji do 30 dni roboczych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: