Każdy styl ma swoje cechy, które czynią go niepowtarzalnym. Pomieszczenia w stylu skandynawskim są skromne i minimalistyczne. W takich sypialniach doskonale sprawdzą się skandynawskie szafki nocne. Modele z naszej oferty są jednocześnie proste, delikatne i funkcjonalne. Pozwalają osiągnąć w wystroju harmonię, pozytywnie oddziałującą na jakość snu oraz wyciszenie rano.

 • SZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA RZUT Z BOKUSZAFKA Z SZUFLADĄ KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Szafka z szufladą Kagoshima

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA KAGOSHIMASZAFKA NOCNA KAGOSHIMA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka Kagoshima

  660,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERGSZAFKA Z SZUFLADĄ EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialna Szafka z szufladą Edsberg

  1220,00 
 • SZAFKA NOCNA MUNKFORS IISZAFKA NOCNA MUNKFORS II WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka Munkfors II

  600,00 
 • SZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOSSZAFKA NOCNA Z SZUFLADĄ NAMSOS WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Szafka z szufladą Namsos

  1270,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowa Szafka Salla

  680,00 
 • STOLIK NOCNY BOSTONSTOLIK NOCNY BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Boston Small

  600,00 
 • SZAFKA EDSBERGSZAFKA EDSBERG WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Szafka Edsberg

  650,00 
 • STOLIK POMOCNICZY SALLASTOLIK POMOCNICZY SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  minimalistyczny Stolik pomocniczy Salla

  660,00 
 • SZAFKA Z SZUFLADĄ SALLASZAFKA Z SZUFLADĄ SALLA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Szafka z szufladą Salla

  1270,00 
 • STOLIK POMOCNICZY OTTASTOLIK POMOCNICZY OTTA WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesny Stolik pomocniczy Otta

  730,00 

Subtelne szafki nocne w stylu skandynawskim

Skandynawski wystrój kojarzony jest z prostotą zarówno formy, jak i koloru. Dlatego w Hugle szafki z tej kategorii pozbawione są nadmiernych zdobień, a także utrzymane w jasnych, stonowanych barwach. W ten sposób osiągnąć można niesamowity efekt. Skandynawskie szafki nocne delikatnie wtapiają się w otoczenie, a będąc prawie niewidoczne, potrafią zaspokoić potrzeby właściciela. Tworząc ten rodzaj mebli, pamiętamy, aby były jak najbardziej funkcjonalne i dobrze służyły naszym Klientom.

Po co w sypialni skandynawskie szafki nocne?

Szafki nocne, nie tylko w stylu skandynawskim, muszą w sobie łączyć sprzeczności. Zwykle przeznacza się na nie niewiele miejsca, a chcemy, by były pojemne. Najważniejszym zadaniem tych mebli jest zapewnienie miejsca przy łóżku na postawienie wody, położenie książki, okularów oraz telefonu. Są to przedmioty, z których korzystamy tuż przed snem i chwilę po przebudzeniu, dlatego trzeba je mieć pod ręką. To najważniejszy powód, dla którego dobrze posiadać szafki nocne skandynawskie. Ich funkcjonalność musi być zatem na najwyższym poziomie. W przypadku naszych szafek tak właśnie jest.

Proste, a jednak potrzebne szafki nocne w stylu skandynawskim

Nawet skromny wystrój wnętrza w stylu skandynawskim wymaga odpowiedniej ilości mebli. Zbyt mało szafek i półek wprowadza chaos, gdyż utrudnia przechowywanie wszystkich rzeczy. Im więcej przestrzeni w meblach, tym łatwiej jest wszystko rozmieścić. Dlatego skandynawskie szafki nocne są wyśmienitym dodatkiem w sypialni. Te niewielkie meble wyglądają niepozornie, a jednak w takich modelach, jak szafka z szufladą Salla, szuflady dają wiele możliwości. Ten egzemplarz dzięki delikatnej konstrukcji doskonale wpisze się w skandynawski wystrój.

Skandynawskie szafki nocne pomogą wypełnić przestrzeń

Meble są przede wszystkim po to, żeby można w nich było trzymać swoje rzeczy. Wybierając szafki nocne w stylu skandynawskim, również zwracamy uwagę na ich konstrukcję, odpowiednią wysokość czy ilość szuflad. Często najważniejsza jest powierzchnia szafki. Kiedy w czasie urządzania sypialni okazuje się, że mamy niewykorzystany mały fragment powierzchni, trzeba organizować pokój od nowa albo znaleźć inny sposób na jego uzupełnienie. Wówczas szafki nocne skandynawskie będą idealne ze względu na rozmiar i dyskretne piękno.

Ludzie mają różne gusta i nawet w obrębie jednego stylu każde pomieszczenie jest inne. W naszej ofercie zapewniamy oryginalność szafek, dając klientom możliwość wybrania kolorów zarówno ramy, jak i blatu. Nie musisz więc rezygnować z pięknego kształtu przez nieodpowiedni kolor – zamów takie barwy, jakie lubisz.