Regały wiszące Hügle to rozwiązanie znakomite w przypadku aranżacji małych i dużych pomieszczeń – pozwalają zwiększyć ilość miejsca do przechowywania właściwie wszystkiego, a poza tym stanowią same w sobie świetne uzupełnienie dekoracji. Ich zawieszenie na ścianie sprawia, że typowa aranżacja całkowicie zmienia swój wyraz, a ponieważ nasze regały są wyjątkowe, to efekt ten jest jeszcze silniejszy. Nasze propozycje to nowoczesne, stylowe, industrialne wzory. Połączenie drewna i metalu. Funkcjonalne i trwałe dostępne w różnych konfiguracjach.

 • REGAŁ LEKNES MEDIUMREGAŁ LEKNES MEDIUM
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowy Regał Leknes Medium

  2650,00 
 • Regał wiszący FiordaneRegał wiszący Fiordane wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Awangardowy Regał wiszący Fiordane

  2110,00 2510,00 
 • Półka wisząca Rjukan IIPółka wisząca Rjukan II
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerska Półka wisząca Rjukan Large

  2430,00 
 • REFAŁ EDGECLIFF WISZĄCYREFAŁ EDGECLIFF WISZĄCY WYYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Indusrtialny Regał wiszący Edgecliff

  1690,00 
 • REGAŁ AUSTREGAŁ AUST
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Regał Aust

  990,00 
 • Półka wisząca Rjukan IIPółka wisząca Rjukan II wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczna Półka wisząca Rjukan II

  1790,00 
 • Regał Leknes SmallRegał Leknes Small
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczny Regał Leknes Small

  2360,00 
 • REGAŁ AUST
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Regał wiszący Akershus

  1890,00 
 • Półka wisząca Rjukan SinglePółka wisząca Rjukan Single wymiary
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczna Półka wisząca Rjukan Single

  660,00 980,00 
 • REGAŁ LEKNES LARGEREGAŁ LEKNES LARGE
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Niebanalny Regał Leknes Large

  3220,00 
 • Półka wisząca RjukanPółka wisząca Rjukan
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Nowoczesna Półka wisząca Rjukan

  1290,00 
 • REGAŁ MYSENREGAŁ MYSEN
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowy Regał Mysen

  990,00 
 • REGAŁ RAMBLEREGAŁ RAMBLE
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Stylowy Regał Ramble

  980,00 1130,00 

Regały wiszące w nowoczesnym stylu.

Jak wiadomo, regały wiszące są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego salonu, jak i pokoju. Są potrzebne nie tylko do przechowywania książek, ale przede wszystkim zdobią całe pomieszczenie. Ich kształt oraz wielkość nadają ścianie nowego wyglądu, znacznie ciekawszego. Mimo, że forma regału wiszącego może wydawać się banalna, to wcale taka nie jest. Prostota wykonania tego mebla czyni ją znacznie bardziej interesującą.

Regał wiszący to mebel, który łączy ze sobą dwa podstawowe elementy. Funkcjonalność z nowoczesnością tworzą coś niebanalnego, a zarazem tajemniczego. Półka wisząca potrafi znacznie zmienić nawet nudną, jednokolorową ścianę. Doda jej innowacji, pomysłowości, a także designu.

Półka wisząca- Hugle.

Szukasz półki wiszącej, która doda do Twojego wnętrza trochę stylu oraz elegancji? Jeśli, tak to znakomicie trafiłeś. Oferta firmy Hugle jest niezwykle bogata w regały wiszące, dlatego też możesz sobie wybrać taki, który w pełni będzie Ci odpowiadał. Regał wiszący wcale nie musi być nudny. Wykonany z pomysłem i zaangażowaniem może znacznie zmienić dotychczasowe wnętrze i stać się jego najważniejszym elementem.

Co wyróżnia regały wiszące Hugle od pozostałych? Otóż przede wszystkim to, że są wykonywane ręcznie, dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół. Dzięki takiemu wykonaniu już w początkowym procesie tworzenia można wyeliminować wszystkie niedoskonałości. Meble te nie są produkowane masowo, dlatego też można o nich powiedzieć, że są wręcz idealne. W przeciwieństwie do konkurencji regały wiszące Hugle wykazują najwyższą jakość w wykonaniu oraz praktyczności. Światowy design oraz polska produkcja sprawiają, że wszystkie meble Hugle są wyjątkowe.

Wysoka jakość wykonania oraz użycie najlepszych materiałów do produkcji mebli sprawiają, że wyglądają naprawdę przepięknie. Konstrukcje półek wykonuje się z profilu stalowego 20mmx20mm, malowanego proszkowo.

W ofercie firmy Hugle w kategorii półek wiszących można znaleźć mnóstwo nowoczesnych i funkcjonalnych mebli, które znacznie różnią się od siebie. Cechuje je przede wszystkim oryginalny pomysł, a także innowacja i design. Każdy kto ceni sobie dobry styl z pewnością skorzysta z oferty firmy Hugle.

Największym hitem regałów wiszących są nierównomiernie ułożone półki, tworzące dużą przestrzeń. Zestaw ten składa się z trzech jednakowych półek o tej samej wielkości. Posiadają one dębowy blat, który je idealnie dopełnia. Wymiary regałów wiszących są przeważnie niewielkie, dlatego też można je umieścić praktycznie wszędzie. W ofercie jest również dostępna półka wiszące w prostej bryle. Jej kształt jest niezwykle ciekawy i z pewnością przykuje uwagę każdego.

Wszystkie produkty, jakie znajdują się w ofercie firmy Hugle są wykonane starannie oraz precyzyjnie, z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Czas realizacji mebli Hugle wynosi około dwudziestu czterech godzin. Wysoka jakość wykonania regałów wiszących jest najważniejszym priorytetem firmy. Dodatkową zaletą mebli tego producenta jest to, że nie wymagają one skręcania. Jest to naprawdę świetne udogodnienie, które wiele ułatwia.

Regały i półki wiszące firmy Hugle to precyzja sama w sobie. Wszystko tutaj jest idealnie dopracowane i dobrze ze sobą współgra. Nowoczesny i designerski styl mebli Hugle to klucz do udanej aranżacji wnętrze domu, czy mieszkania. Wszystkie meble, jakie można znaleźć w ofercie tej firmy są bardzo nowoczesne oraz innowacyjne. Dzięki nim można znacznie zmienić wygląd pomieszczenia.

Awangarda designu

Projektując regały wiszące Hügle, skupiliśmy się na ich estetyce. Nie wystarczało nam samo zawieszenie funkcjonalnej półki – ten etap jest zbyt łatwy do osiągnięcia, ale w praktyce rzadko daje satysfakcjonujące efekty. Od początku wiedzieliśmy, jak zapewnić dodatkową przestrzeń. Teraz walka szła o to, aby ten mebel uczynić atrakcyjnym, aby sam w sobie był może nawet dekoracją. Ten efekt udało nam się osiągnąć, projektując kilka nietypowych modeli regałów wiszących.

Wszystkie jako podstawę przyjmują proste bryły geometryczne, natomiast niezwykłość wynika z reguł ich łączenia. Niektóre propozycje to już połączone konstrukcyjnie, dość duże meble, składające się niejako z mniejszych, wydzielonych dość swobodnie przestrzeni. Taka koncepcja w odniesieniu do regałów wiszących jest absolutną nowością. Do tej pory meble tego typu były wyłącznie regularnymi, przewidywalnymi zestawami półek, które były praktycznie identyczne. W swoich projektach poszliśmy w inną stronę i zdecydowaliśmy się na łączenie ze sobą podobnych, ale jednak nieidentycznych elementów, w celu stworzenia spójnej estetycznie, nowoczesnej całości.

Pewnych problemów nastręcza zaklasyfikowanie naszych projektów. Czy są klasyczne? Tak, ponieważ korzystają ze znanych wzorców i prostych brył, zachowują także podstawową funkcjonalność. Są jednak również nowoczesne, ponieważ układ mebla zdecydowanie nie jest tradycyjny i mocno przyciąga uwagę. Jednak koniec końców nie tworzymy mebli po to, żeby pasowały do arbitralnej klasyfikacji, ale po to, aby pasowały do wnętrz różnego typu.

Estetyka poparta jakością

Samo opracowanie projektu to dopiero początek trudności. Musieliśmy zadbać o to, aby cała konstrukcja była stabilna, bezpieczna i trwała, a to wymagało przemyślenia doboru materiałów. Podobnie jak w reszcie naszych mebli, również tutaj zdecydowaliśmy się na profile stalowe do konstrukcji szkieletu regału oraz drewno do wykonania półek. Dostępne malowania proszkowe (czarne, białe, szare) oraz opcje wykończenia drewna (łącznie osiem wariantów z dwoma gatunkami drewna w roli głównej) pozwalają na stworzenie aż 24 różnych kombinacji estetycznych, co stanowi liczbę wystarczająco dużą, aby dało się spersonalizować regały tak bardzo, by pasowały do absolutnie każdego wnętrza.

Ponieważ jednak całe konstrukcje są dość ciężkie, konieczne było zachowanie maksymalnej precyzji przy wyrobie wszystkich elementów i ich łączeniu. Ponieważ meble nasze wykonywane są ręcznie, osiągnięcie zadowalających rezultatów nie było łatwe. Warto jednak było się starać, ponieważ dzięki temu możemy zaoferować Ci takie regały wiszące, jakich na pewno nie znajdziesz u żadnego innego producenta. Można podrobić ich kształt, ale nie uda się naśladować technologii wykonania, która zapewnia bardzo dużą precyzję, a przede wszystkim eliminuje do zera możliwość wystąpienia niewykrytych defektów.

Mocna konstrukcja do zadań specjalnych

Na wizualizacjach prezentujemy regały wykorzystane jako miejsce ekspozycji drobnych dekoracji, jednak w praktyce wytrzymałość materiałowa jest olbrzymia. Ilość zastosowań jest najzupełniej dowolna i na regale wiszącym można z powodzeniem przechowywać książki lub cięższe elementy wyposażenia. Jedynym czynnikiem limitującym jest tu typ i wytrzymałość kołków mocujących, sama bowiem konstrukcja regału wytrzyma praktycznie wszystko. Przy projektowaniu mebli wzięliśmy bowiem pod uwagę fakt, że być może zechcesz regał wykorzystać inaczej – wzmocniliśmy więc całą konstrukcję w taki sposób, aby mogła stać się funkcjonalnym elementem dosłownie każdej aranżacji.

Dzięki utrzymaniu spójności estetycznej z innymi naszymi meblami, regały wiszące Hügle znakomicie współgrają z aranżacji na nich bazującymi. Z drugiej jednak strony, materiały i wykończenia, na które postawiliśmy, są na tyle uniwersalne, że nasze regały będą wyglądały także we wnętrzach, w których ustawione są bardzo różne meble. Ta estetyczna uniwersalność połączona z niezwykłością sprawia, że meble tego typu często wybierane są nie tylko przez odbiorców indywidualnych, ale również jako element wyposażenia biur, pracowni, gabinetów i innych obiektów użyteczności publicznej. Dzięki dużej trwałości i odporności na uszkodzenia również w tych miejscach sprawdzają się świetnie, przez długie lata znosząc trudy intensywnej eksploatacji. Meble Hügle nie są bowiem tylko dekoracją – mają niewątpliwe walory estetyczne, ale przede wszystkim są to jedne z bardzo już w Polsce nielicznych mebli zaprojektowanych przede wszystkim po to, aby można ich było zawsze i wszędzie używać.